אמבטיות לשתיים – אחדות הרגשות

אמבטיות לשתיים - אחדות הרגשות

מה יכול להיות נעים יותר מאשר ערב נעים אחרי יום עבודה קשה, בילה במים חמים ודממה של חדר האמבטיה? אבל איך לבלות ערב בחברתו של אדם אהוב? רעיונות פנים מודרניים מאפשרים לך לשלב הליך רחצה נעימה ותקשורת עם אדם אהוב, כי במקרה כזה המעצבים פיתחו ויישמו את הרעיון - אמבטיות לשניים.

אם הדבר הראשון שעולה על דעתך הוא אמבטיות ענק בגודל של בריכת שחייה, אז מאמר זה בהחלט בשבילך. עבור היום אפשר לקבל אמבטיה כפולה לנוכח גודל קטן של חדר אמבטיה. אבל יותר על הכל.

אמבטיה לשניים

טפסים וגדלים

כולנו רגילים הסטנדרטים כי אמבטיה יכול להיות רק מלבני. ובכן, כמו מקסימום, בצורת אליפסה. אבל יצרנים מציעים עכשיו שפע של צורות שונות, כי הצרכן מוכן יהיו קשיים ברורים של בחירה. כמובן, זה יהיה הכי נוח לנקוט נהלים באמבטיה גדולה, זה די קשה לספר את כל הווריאציות האפשריות, אבל את הרעיונות הנפוצים ביותר עבור רחצה לשני אנשים שווה להיות מכוסה.

אמבטיה לשני אנשים

לכן, אמבטיות כפולות יכול להיות של הטפסים הבאים:

מלבני

אם גודל חדר האמבטיה שלך מאפשר, אז אפשרות זו תהיה טובה מאוד. אמבטיה רגילה, הרוחב הוא מקסימום של 80 ס"מ, האמבטיה לשניים לא יהיה פחות מ 1 מ 'בממוצע, רוחב שלהם יכול להגיע עד 1.5 מ'.

חדר אמבטיה קטן יכול להכיל יופי כזה, אבל הנה המקום ללכת הוא כמובן לא מספיק ואתה פשוט לתפוס את כל מה שמגיע יד. אם אתה מחשיב כי הרצפה והקירות עשויים להיות רטובים, קיים סיכון של פגיעה. מידות סטנדרטיות של שני אמבטיות מלבניים מלבניים הם 190x120 ס"מ, ולכן, גודל חדר האמבטיה של 6 מטרים רבועים יהיה מכווץ בבירור.

אמבט מלבני

אמבטיה גדולה לשניים

אמבט סגלגל לשניים

פינת

אפשרות זו טובה יותר. אמבט פינות מאפשרים לך לחסוך מקום, פלוס, יש להם התאמה נוחה. אפילו עם גודל קטן של חדר האמבטיה, אתה יכול להיות בטוח כי אמבטיה בפינה צפוי להסתכל בכל מקום. רק "אבל" היא שזה יכול לקחת רק לשבת. עם זאת, עבור שני זה לא כזה חיסרון גדול, במיוחד מאז אמבטיות כאלה יש מעקות מאוד נוח בצדדים.

אמבט עבור שני זוויתי

2-in-1

לא בדיוק את האופציה הרגילה, שילוב של שתי קערות מיד. מערבל ונקבי ניקוז נמצאים באמצע האמבטיה, כאילו משלבים שתי קערות בבת אחת בעזרת צמצום. באמבטיה כזו נוח מאוד לקחת את ההליכים במים, וזה לוקח לא הרבה מקום בהשוואה אחד מלבני. הבורטיקה מצוידת במעקה, וגב נוח מסופק על המושב.

אמבטיות עם שתי קערות

סגלגל

ככלל, הם מצוידים במערכת hydromassage ויש להם צורות יעיל וקווים זורמים. יצרנים מסוימים משלימים את הדגמים האובליים עם תאורה, משענות ראש ואפילו שולחן.

אמבט סגלגל לשניים

אמבטיה לשניים בצורת אליפסה

אמבט מעץ

לא סטנדרטי

היצרנים מייצרים מגוון של פתרונות אמבטיה לא סטנדרטיים, אשר צורות מאוד מוזר. אין זה סביר כי תוכל לקנות אמבטיה כזו בחנות כלי סניטריים רגיל, כי כל טופס לא סטנדרטי הוא עשה בדרך כלל כדי. הגרסאות המעניינות ביותר של פתרונות חריגים כאלה יידונו להלן.

אמבטיה עבור שתי צורות לא סטנדרטיות

אמבט אסימטרי לשניים

הטפסים הכי יוצאי דופן

יצרנים בהקדם לא להצטיין ביצירת אמבטיות לשניים, בניין בהם סילוני הידרומסאז ', ידיות, משענות הראש. כמה אמבטיות יכול אפילו להיות מסודרים לאורך המערכת עם כל הרהיטים הדרושים. נכון, ואת גודל של אמבטיות כאלה מתאימים. אמבטיות עבור שני בצורה של הלב הם מאוד פופולרי. רומנטי, לא כן? מוקף נרות ארומטיים, פרחים עם כוסות שמפניה, יש דרך נפלאה לחגוג את חג האהבה, יום נישואין או רק כדי לארגן ערב לשניים.

אמבטיה בצורת לב על הכפות

אם אתה רוצה, זה היה, איפה להסתובב, ואז לשים לב לג'קוזי לשניים, מצוידים מטוסי הידרומסאז ', משענת הראש, תנור מובנה, נורות LED ומנוע עם מבחר של מהירויות. וזה למעשה לא יכול להיות רשימה המלאה ביותר של אפשרויות זמינות!

יש דגם של אמבטיה לשניים עם השם "רומיאו ויוליה", שם נמצאים חורי הניקוז והמאגרים, כך שהאוהבים פונים זה לזה.

לבסוף, אני רוצה להזכיר חידוש, כמו המודל "יין ויאנג". זה אמבטיה המורכבת משני טנקים מופרדים על ידי מחיצה בינם לבין עצמם. היתרונות של מודל זה הוא שכל אחד יכול להתאים את טמפרטורת המים עבור עצמם ולהשתמש קצף.

אמבטיה לשניים

אמבטיה רומנטית לשניים

אמבטיה

אמבטיה לשניים עם דוכן תחת כוסות יין

אמבטיה עם שתי קערות לשניים

תכונות של בחירה

בחר אמבטיה כפולה היא הרבה יותר קשה מאשר יחיד.

בעת בחירה, שים לב לפרטים הבאים:

 • גודלו של החדר.
 • שקול לא רק את ההעדפות שלך, אלא גם את הטעם של אדם אחר, אבל אתה בוחר אמבטיה לשניים, ולא עבור אחד.
 • קשר את רכישת אמבטיה לשניים עם היכולות הפיננסיות שלך. לוקח את זה בחשבון, להחליט כבר, אבל אתה צריך עוד כפות ראש, מערכת עיסוי הידרו, ציפוי תחתית מיוחד? עבור כל הזדמנות נוספת תצטרך לשלם תוספת.
 • אתה חייב להבין כי אימוץ נהלי מים יחד הוא לא דרך של חיסכון במים, אלא בילוי משותף. אגב, ביחס לצריכת המים קשה בעיקרון לדבר על שמירת כסף לשירותים לשניים, שכן יש לה הרבה יותר כרכים.
יחד באמבטיה

יצירת אווירה רומנטית

אז, אתה מתוכנן ערב עבור שניים והחליט להתחיל את זה עם נהלים משותפים במים בחדר האמבטיה. אנחנו צריכים להכין את השטח כדי ליצור אווירה רומנטית.

יצירת אווירה רומנטית

מגבות לבנות

תותים ושמפניה

נרות באמבט קצף

נרות על הרצפה

אמבטיה לשניים עם פרחים

איך לעשות את זה, נבין צעד אחר צעד:

 • אל תתחיל על ידי הוספת קישוטים הפנים. כל מיותר להיות נשלל: אין מגבות, וילונות, מברשות שיער, ג'ל מקלחת ופריטים יומיומיים אחרים. אם יש לך חדר אמבטיה קטן, אז זה יהיה גם לשחק לידיים שלך, אתה מיד מרגיש יותר מקום.
 • אנחנו צריכים את הטוהר המושלם של כל המשטחים. יהיו נרות או לא - זה לא משנה, אחרי הכל זה יהיה ממש נחמד כאשר האורות לשחק על משטחים.
 • בחדר אמבטיה בהיר יש מקום למבטא בהיר. לדוגמה, עלי הכותרת של ורדים אדומים, שנראים יפה במים או על רקע של קצף. אתה יכול להוסיף נרות של צבע אדום או תותים, כי הארגמן הוא צבע האהבה והתשוקה.
 • די בלי מגבות לא יכול לעשות, אבל עדיף לקחת לא כל יום, אבל רכה ולבן. הם יכולים להיות ליד חדר האמבטיה, מעוטרים עלי כותרת.
 • אתה יכול להוסיף לאמבטיה שונים נוזלים ארומטיים או שמנים. אבל אתה לא יכול להגזים זה כך הריח לא חד.
 • אם הערב עם שמפניה מתוכנן, עדיף לשים אותו בתוך דלי קרח, אחרת זה יהיה להתחמם במהירות בסביבה של מים חמים. עבור שמפניה וחטיפים, עדיף להביא שולחן קטן נפרד.
 • מסדרים את הנרות. חלקם יכולים אפילו לרוץ על פני המים, ואת הנותרים ניתן להניח יפה בצד האמבט. אבל זה כרוך באי נוחות מסוימת, כי יהיה סיכון של פגיעה במשהו. עדיף לשים את הנרות על הרצפה או במרחק מה מן האמבטיה.
 • לפעמים אתה יכול להוסיף מלח ים למים או לכלול כמה הרכב רומנטי.

רעיונות יצירתיים ומתכונים אמבטיה

הערבות של ערב נעים בפרטיות של חדר האמבטיה יהיה יישום של רעיון מעניין.

אמבט שוקולד לשניים

אמבטיה לשניים באווירה רומנטית

תאריך רומנטי באמבטיה

נרות צפים

רומנטיקה בחדר האמבטיה

ערב רומנטי

אווירה רומנטית בחדר האמבטיה

אמבטיה לשניים עם עלי כותרת של ורדים

רשימת הרעיונות המשותפים לרחצה היא רחבה למדי, אבל אתה יכול להביא כמה רעיונות יצירתיים:

 • אמבט שוקולד. שוקולד מכיל הורמון של שמחה, ואת אמבטיה שוקולד לא רק בבקשה, אבל תהיה גם השפעה מועילה על העור. להכין את זה פשוט מאוד, מספיק 200 גרם של אבקת קקאו ללא תוספים, לדלל עם ליטר של מים חמים, לבחוש עד הקקאו הוא מומס לחלוטין להוסיף את התערובת לאמבטיה. הליך מעניין שכזה מושלם באופן מושלם עם שמפניה ותותים בשוקולד.
 • לבבות צפים. חותכים לבבות קטנים מקרטון דו צדדי. הם יכולים לכתוב כמה מילים חמות או הודאות. לבבות קרטון חייב להיות למינציה, למשל, בבית דפוס. אתה יכול לשים כמה לבבות על פני המים, ולצרף חלק על הקירות או מראה.
 • מסע ים. כדי ליצור את האשליה של מי הים, מוסיפים מלח ים לאמבטיה, צובעים את המים בצבע כחלחל. הניחו מוזיקה מרגיעה עם צלילי הים, שכבו סביב פגזי האמבטיה והפנינים, בבלגן אמנותי, מפזרים מלח ים קטן ומניחים מגבת כחולה רכה ליד חדר האמבטיה. כדי לשחזר את האודיסיאה הימית, כתוב על הנייר הצהרת אהבה והכניס אותה לבקבוק שיצוף באמבטיה.
 • עיסוי עם שמנים מרגיעים. הכינו קצף אמבט, שמנים ארומטיים ונרות ריחניים. הריחות לא צריכים להיות דיסוננס אחד עם השני. כדי ליצור סביבה נלהבת חושני, לבחור ניחוח לבנדר. אתה יכול להשלים את התמונה עם עלי כותרת של ורדים צפים במים. שמנים תהיה השפעה מרגיעה ויש להם השפעה מועילה על העור.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 66 = 72