גדר מגדר מתכת (גדר היורו) במו ידיהם

הבחירה של גידור עבור האתר היא לא משימה קלה - זה חייב להיות אמין, עמיד, יפה. כל הדרישות הללו נפגשו על ידי גדר עשוי גדר כלונסאות מתכת (גדר האירו). לטפס זה בעייתי - לא את הנוקשות. שוברים את זה "משעמם" - בדרך כלל, הבריונות החובבנים מוגבלים לעובדה כי כמה slats כפופות. יופי, כמובן, הוא קריטריון סובייקטיבי, אבל גדרות כאלה נראים טוב יותר מאשר אותה גדר מוצקה עשוי קרש גלי. בנוסף, הם אינם כפופים כל כך עומסי רוח, אשר מאפשר לך לשמור על העמודים. פלוס נוסף - הם מטוהרים. באופן כללי, אפשרות טובה. 

מה זה גדר מתכת

גדר מתכת עשויה פלדה מגולוונת. ההקלה נוצרת על הסדין, ולאחר מכן הוא חתך לתוך תפרים ברצועת, מכוסה תרכובות מגן, צבוע. רצועות שהושגו בגובה מסוים. בדרך כלל גובה הוא בין 150 ל 180 ס"מ כדי להשלים את הגדר, אנחנו צריכים גם עמודי תמיכה (בדרך כלל 60 * 60 * 2 מ"מ), bowstrings (שניים או שלושה חוצה לעבור בין ההודעות) ו מחברים.

זה נראה די מוצק

זה נראה די מוצק

סוגי, צורות, פרופילים

עובי המתכת יכול להיות מ 0,4 ל 1,5 מ"מ. הנפוץ ביותר הוא פלדה עם עובי של 0.5 מ"מ. רוחב המוט הוא מ 80 מ"מ ל 128 מ"מ, אורך הוא עד 2 מטרים.

P ו- M פרופילים של גדרות מתכת

P ו- M פרופילים של גדרות מתכת

יש גדרות מתכת עם פרופיל אחר: P (מלבני), M בצורת חצי עגול. M בצורת יש צלעות יותר, בהתאמה, יש קשיחות רבה יותר. אבל יש גם בצורת U, שיש להם חריצים "בחזרה". כאן במקרה זה כבר קשה לומר מי יהיה קשה יותר. סביר להניח, האחרון, במיוחד אם הקצוות שלה מתגלגלים.

לכל חברה יש פרופילים משלה

לכל חברה יש פרופילים משלה

Semicirculars יש גם קשיחות רבה יותר, אבל קשה יותר ליצור בדרך כלל יש מחיר גבוה יותר. עבור כוח רב יותר, חריצים נוספים יכולים גם להיווצר לאורך הצד הארוך.

ככלל, ככל חריצים-צלעות של נוקשות, ההתנגדות טובה יותר קרש מתכופף לאורך. אבל עם סיבוך של השטח, המחיר הופך להיות גבוה יותר. מכיוון שהיא עצמה גדולה למדי, צריך בדרך כלל לחפש פשרה. בכל מקרה, הבר חייב לעמוד בניסיון שלך לכופף אותו.

מה לחפש בעת בחירת

כאשר אתה בוחר גדר מתכת, מומלץ להסתכל על אצווה הציע לך לחיות. מוצהר עשוי להיות עובי זהה של המתכת, אבל בפועל מתברר כי קצה הבר מאחד אצווה יכול להיות כפוף עם אצבע, עם הצד השני מוקד כזה נכשל. וזה מיצרן אחד. המקרה כמו אצווה של מתכת, אבל זה רק לעתים רחוקות יציב.

קצה מגולגל, מספר שכבות של ציפוי מגן - אלה הם סימנים של גדר מתכת טובה

קצה מגולגל, מספר שכבות של ציפוי מגן - אלה הם סימנים של גדר מתכת טובה

עדיין להיות בטוח לשים לב לקצוות - עדיף אם הם התגלגל. ראשית, זה מראה יותר אטרקטיבי, ושנית, הנוקשות של הגדר, שלישית, הקצה החד כפוף ואי אפשר להיפגע. החיסרון של משמרת עם גלגול הוא אחד - מחיר גבוה יותר, שכן ציוד מיוחד זמן עיבוד נוסף נדרשים.

אם אנחנו מדברים על המוצרים של חברות ספציפיות, אז Euroshtaket גרנד ליין (גרנד ליין), Barrera גרנדה, נובה, TPK מרכז Metallokrovli, FinFold, UNIX (יוניקס) הוא פופולרי.

שיטות צביעה

יש צורך להבין ובשיטה של ​​צביעה. יש גדר ברזל עם ציור דו צדדי וצדדי. בצד אחד, הצד האחורי מכוסה בשכבת אדמה ללא מכתים. יש לה, בהתאם, צבע אפור. גדר גדר המתכת הצבועה בצד אחד, החלק הפנימי של הקטע אפור. זה לא כל כך נורא - זה לא רואה. אם אתה לא אוהב את האפשרות הזו, או לקנות עם ציור דו צדדי, או לצבוע את עצמך. הצבע נלקח "עבור גגות", בחירת הצל המתאים. שים לב כי מתכת מוברש נראה ... לא מאוד. אם יש אקדח ריסוס, המראה יהיה טוב, אם כי לא מושלם.

זה נראה

כך "הצד ההפוך" של גדר צבועה מצד אחד של גדר מתכת

כמו כן יש לקחת בחשבון כי ישנם שני סוגים של מכתים של גדרות מתכת:

  1. ציפוי פולימרי;
  2. צבעי אבקה.

השיטה הראשונה היא הרבה יותר אמין, שכן הטכנולוגיה היישום דורש ציוד מיוחד קפדנית ציות הטכנולוגיה. כתוצאה מכך, גדר כזו יכולה לעמוד בלחץ מכני מוגבר. גם אם יש שריטה בציפוי (אם כי יש לנסות), המתכת אינה חלודה, שכן ישנם עדיין ציפוי מגן המונעים את המראה של חלודה.

ציפוי פולימר - הבחירה הטובה ביותר עבור היום

ציפוי פולימר - הבחירה הטובה ביותר עבור היום

ציפוי אבקה, בתיאוריה, לא גרוע יותר. אבל רק אם זה נעשה על פי הכללים: ציפוי מגן הוחל על המתכת הדקיקה, ואבקת הצבע הונחה מעליה ואופים בתאים מיוחדים. אבל הנקודה היא שאתה יכול ליישם צבע "המוסך", ואיכשהו זה יכול להישרף באותו מקום. התוצאה תהיה שונה לחלוטין. בנוסף, ישנם גיליונות מוכנים ממוצא סיני. בהם, צבע מוחל בחנות, אבל, לעתים קרובות, ישירות על משטח פלדה unprimed. כלפי חוץ, אתה לא יכול להגדיר את כל הניואנסים האלה, ולאחר שריטה קלה, מופיע חלודה. אז פולימר ציפוי יותר "בטוח".

מה יכול להיות גדר עשוי גדרות מתכת

גידור מתכת יכול להיות אהוב או לא, כי הטעמים לא מתווכחים. אבל מבחינת המעשיות, הם בהחלט ליהנות אנלוגים עץ. ברגע שיש לך להקים, אתה לא זוכר את הגדר במשך שנים. זה לא צריך להיות צבוע כדי לקבל מראה הגון, שכן צבע באיכות טובה נמשכת שנים ללא שינויים גלויים. וזה אחד הגורמים החשובים שעושים אחד לחשוב על התקנת גדר כזו.

אפשרות ללא בסיס

אפשרות ללא בסיס

גדר מגדר מתכת על תשתית רצועה

על תשתית הסרט

גדר עשויה אירו-חבית עם יסודות ועמודי קלינקר

עם יסוד ועמודים של לבנים קלינקר

דרכי התקנה

יש שורה אחת ושתי שורות (דו צדדית, שחמט) שיטה של ​​הרכבה רצועות של גדר מתכת. כאשר שתי שורות, את הסורגים ממוקמים משני צדי המחרוזת, ולכן הם אפילו חופפים אחד את השני על ידי סנטימטר אחד. לכן, המרחק בין לוחות צריך להיות מעט פחות רוחב של הגבעול. עם התקנה זו, lath לכל מטר של הגדר יידרש על ידי 55-60% יותר. אבל הגדר מתברר כמעט בלתי נראה - רק בזווית מסוימת אתה יכול לראות חלק קטן של האזור. וזאת למרות העובדה כי הגדר לא תהיה רציפה וכל "קסמי" של גדר מוצקה לא ישפיע עליך.

שיטות הרכבה של גדר המתכת: בשורה אחת ושתי שורות

שיטות הרכבה של גדר המתכת: בשורה אחת ושתי שורות

לרוב, הרצועות מאובטחות אנכית, אבל יש גם שיטת התקנה אופקית - זה יכול להיות גם בשורה אחת או פעמיים שורה. הגדר האופקית נראית יותר "אקזוטית". עם עריכה דו-צדדית (דו-צדדית), הסרגלים הם אטומים באופן כללי.

גדר אופקית של גדר ברזל

גדר אופקית של גדר ברזל

החסרון של שיטה זו של ההתקנה הוא כי מוטות מיוחדים וקטעי ביניים נדרשים, אשר תספק קשיחות הנדרשת של המבנה. ניואנס נוסף: את הפחים מיוצרים בדרך כלל באורך של עד 180 ס"מ, עוד אלה יצטרכו להזמין, וזה עולה כסף נוסף. אז גם נצטרך לכתוב לעתים קרובות יותר, או לשלם יותר מדי עבור גודל מותאם אישית.

ממדים ומרחקים

בעת ההתקנה בשורה אחת, הפערים בין החלקים עשויים להיות שונים. המרחק המדויק נבחר באופן שרירותי, תלוי כמה "שקוף" אתה רוצה לעשות גדר. לרוב, המרחק בין הסיכות הוא 35-50% מהרוחב של הבר. אבל זה לא הכלל, יש פערים קטנים יותר ויותר.

בעת התקנת "שחמט", אם אתה לא רוצה לראות את החצר שלך בזווית, הסורגים צריכים להיות חופפים 50% רוחב רוחב הריפוד או יותר. אם "נראות" לא חשוב, אתה יכול להגדיר אותם כך הקצוות חופפים רק 1 ס"מ.

גובה הגדר נבחר בהתאם לרצונם של הבעלים. אם אתה רוצה בחצר להיות קרוב ככל האפשר מן העיניים חטטניות, אורך הבר צריך להיות מ 180 ס"מ.בגלל שהם יהיו הרים מעט מעל הקרקע, זה מספיק כדי להבטיח כי הרוב המכריע של האנשים לא יכלו להסתכל לתוך השטח שלך.

הגובה הוא אופציונלי

הגובה הוא אופציונלי

אם לא אכפת לך, תראה משהו דרך הגדר או לא, אתה יכול לקחת ו 1250 מ"מ ו 1500 מ"מ. במקרה הראשון, הגדר תסתיים אי שם ברמה של החזה של העוברים ושבים, ב השני - בגובה העיניים או מעט נמוך יותר (פריסת בקירוב לראות את הדמות), וזה ללא בסיס.

רוחב התוואי של הגדר האנכית מגדר המתכת הוא 200-250 ס"מ, ובמרחק זה נערמים המוטות, ואז שניים או שלושה קרועים מחוברים ביניהם. אלה crossbars נקראים "מפגרים" או "bowstrings". עבור גדר עם גובה של עד 150 ס"מ, שני חברים לחצות מספיקים, עבור אלה גבוהים יותר שלושה טובים יותר.

סוגי סתימות

ישנם כמה סוגים של מילוי משתרע (המרחק בין העמודים). הדרך הקלה ביותר להתקין שיטה ישרה היא כאשר כל רצועות הן באותו אורך. על גבי גדר זו אתה יכול לשים בר בצורת U עשוי מאותו החומר (נמכר באותו מקום כמו הבר היורו). בנוסף לעומס האסתטי, הוא מכסה גם קטעי מתכת, אשר מגדילים את אורך החיים של הגדר.

סוגי גדרות עשויות גדרות מתכת

סוגי גדרות עשויות גדרות מתכת

כל "גלים" דורשים חיתוך רוב הסורגים למרחק מסוים. אחד "גל" על טווח נעשית במרווחים של 50 או 25 מ"מ. בשלב של 50 מ"מ, ההבדל בגובה בין הקצר לבין הארוך ביותר slates הוא משמעותי, אבל הגדר נראית עדינה יותר. במקרה של "גל" עם זפת של 25 מ"מ או עם "גל כפול", ההבדל הוא קטן יותר. ברים העליון כאן לשים הרבה פחות לעתים קרובות, אבל הם יכולים גם להיות מותקן. רק במקום השבר של "הגל" יצטרך לחתוך את הצדדים ולהתכופף.

תכונות וכללי התקנה

כאשר הרכבת גדר מתכת בגדר מתכת של רוסיה נתיב, מומלץ להתקין מוטות מתוך צינור פרופיל 60 * 60 מ"מ (יכול להיות 60 * 40). עבור cross-pieces זה יותר נוח לקחת את הצינור אותו צדודית, אבל עם קטע של 40 * 20 מ"מ. במקרה זה, הגדר תעמוד בפני הרוח והשלג.

בעת התקנת שלב ההתקנה, העמודים הם 2 מטרים. אם ושני פסים, הם מצורפים כך שהרצועות קצה לפני שהוא היה 25-35 סנטימטר מן shtaketiny אם הגובה של 150 סנטימטר או יותר, מרחק של 30-35 סנטימטר, קצר יותר -. 25 סנטימטר, עם גובה הגדר מעל 1.5 מ '. מוטב לעשות שלושה פיגורים, ולא רק באזורים עם רוחות חזקות. רק תחת שני קורות יותר מדי מרחק בין מחברים, שבגללו מפשיט קל לדחוף.

בערך במרחק זה יש צורך לתקן את הפיגורים בעת התקנת גדר של גדרות מתכת

בערך במרחק זה יש צורך לתקן את הפיגורים בעת התקנת גדר של גדרות מתכת

ישנן שתי דרכים של הידוק רצועות: על ברגים הקשה עצמית על מסמרות. ברגים ומסמרות מותקנות בשני הקצוות של רצועות על כל אחת הזרועות. כלומר, אם שני ברי הצלב, כל בר חייב להיות על 4 ברגים / ניטים, אם לשלוש, אז הנורה צריכה להיות 6 חתיכות על shtaketinu. אתה יכול, כמובן, לתקן בורג אחד או מסמרת על crossmember, הגדרת אותו באמצע. אבל במקרה הזה, לדחוף את הידיים shtaketiny קל מתמיד - ולטפס מעל הגדר אינו הכרחי.

אז הר מהר יותר, אבל זה

אז הר מהר יותר, אבל זה גדר "דקורטיבי גרידא"

איזה סוג של מחברים לבחור? ברגים הקשה עצמית קל להתקנה - זה פלוס שלהם. אבל הם גם untwisted בקלות, אשר, בנסיבות מסוימות, עשוי להיות מינוס. מסמרות דורשים יותר זמן להתקין, אבל גם כדי להסיר אותם הרבה יותר קשה. מה לבחור? בחלק הקדמי של הגדר או אם הגדר נותרת ללא השגחה במשך זמן רב (ביקור עונתי), כדאי בהחלט לשים מסמרות. כמובן, אם התוקפים מקבלים מטרה, הם יתמודדו עם מסמרות, אבל זה יהיה קשה יותר. בעת התקנת גדר בין שכנים בבתים של קבע, זה בהחלט אפשרי להדק את גדר המתכת על ברגים הקשה עצמית.

כיצד להפוך את הידיים שלך

כפי שודאי שמת לב, גדר המתכת מיוצרת כמעט באותה טכנולוגיה כמו הסדין הגלי, והסדין זול יותר. לכן, אנשים רבים יש רעיון, כדי ליצור גדר, על ידי שבירת גיליון צדודית לרצועות. באופן עקרוני, זה יכול להיעשות אם אתה מסוגל לחתוך אך ורק לאורך הקו ללא כל חריגות ניכרת. אבל לחיתוך זה יש צורך להשתמש מספריים מתכת לחתוך או יד. בולגרית אי אפשר לחתוך בכל מקרה, כמו זה שורף את המגן. אז העבודה היא לא קלה וקח הרבה זמן. אם זה לא מפחיד אותך, אתה יכול לנסות.

עבור גדרות קטנות אתה יכול למצוא תקניים במחסנים או מהיצרנים

עבור גדרות קטנות אתה יכול למצוא תקניים במחסנים או מהיצרנים

מה מחסור בגדר עצמית מן הפרופילים? הכל ברור: הקצה הוא לעתים רחוקות אפילו, כפי שקשה לעשות את זה באופן ידני. בנוסף, החתך אינו מוגן והוא עשוי להתחיל חלודה. זה אפשרי, כמובן, כדי להכתים את החלקים עם פריימר / צבע, אבל כדי להבטיח כי כל השכבות מונחות בצורה מושלמת, משטח נקי לחלוטין נדרש. כלומר, במקומות הראשונים יש לחתוך אבק (לא כל כך קשה, אבל זה לוקח זמן), ואז גם להשמיץ. רק במקרה זה, ציפוי מגן יהיה באמת איכותי.

רצוי לכסות את הקצוות - זה ייתן את גדר תוצרת בית נוקשות רבה, כי על הרשימה הוא נדיר כדי ליצור תבליטים נוספים. הוא "מחזיק" את הצורה בשל גודלו ואת חילופי הגלים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − 32 =