רעיונות לתיקון דירות קטנות + דו”ח צילום

דירה קטנה יש חלק גדול של האוכלוסייה של המדינה שלנו. וגם בבתים ישנים בבניינים חדשים הם קנו הראשון: המחירים מקובלים יותר. לאחר רכישת בית כזה מיד מעלה את השאלה כיצד לבצע תיקונים בדירה קטנה, כך שהוא נוח, פונקציונלי ויפה. זה לא משימה קלה, אבל מאז משימה כזו היא נפוצה מאוד, מספר פתרונות פותחו עבור טעמים שונים ובקשות. על אותם יידונו. 

לעשות דירת סטודיו

בשנים האחרונות, בקרב בני הנוער (ולא רק), דירות סטודיו פופולריים. זהו חדר עם מינימום של מחיצות. הקצאת רק את השירותים עם אמבטיה, לפעמים - חדר שינה. כל הקירות האחרים נהרסים לחלוטין (אם הם אינם נושאים) או באופן חלקי.

דוגמה של דירת סטודיו קטנה

דוגמה של דירת סטודיו קטנה

יש כמה דקויות שעליך לדעת עם סוג זה של תיקון:

 • אתה צריך לגלות אם יש עומס נושאות קירות בדירה שלך (ללכת לארגון מבצעית, יש להם תוכניות קומה, שבו הכל צבוע). אם הם, הם לא יכולים להיהרס. מחיצות כאלה ניתן להסיר חלקית, על ידי נקיטת צעדים כדי לחזק את החלקים הנותרים. הפרויקט של תכנון מחדש כזה מוזמן בלשכות מיוחדות.
 • הקירות המפרידים בין המטבח ניתנים להסרה רק אם הם מצוידים בתנור חשמלי. עם ציוד גז, מחיצות אינן מורשות להסירו. ניתן לעקוף פריט זה. יצירת מחיצה מפותחת, אשר יכול לקפל ולהתפתח. (עבור התקנת דלתות הזזה לקרוא כאן).
 • העברת או הרחבה של שטח חדרים רטובים אפשרי רק במקום הנחות טכני (מסדרון, מזווה, ארונות קיר). הרחב אותם על חשבון מרחב המחיה לא יכול.

  דוגמה של דירת סטודיו קטנה

  דוגמה של דירת סטודיו קטנה

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 3 = 1