אוורור בחדר אמבטיה ושירותים

כדי להבטיח חילופי אוויר רגיל בבית או בדירה, שני רכיבים נדרשים: זרם של אוויר צח דרך חדרי המגורים ואת היוצאות מן החדרים טכניים. אוורור בחדר האמבטיה והשירותים הוא אחד המרכיבים של יצוא. לכן, יש צורך לעשות את זה נכון. 

על פי עקרון הפעולה, אוורור יכול להיות טבעי או מכני, אך הם אומרים - נאלץ. תנועה טבעית של האוויר מתרחשת עקב תנועת הרוח, הבדל הטמפרטורה, ובגלל זה, טיפות לחץ. בעת שימוש אוורור מכני, התנועה של האוויר נגרמת על ידי האוהדים.

איך לעשות ברדס בשירותים: להבטיח זרימה רגילה של אוויר בחדרים אחרים

איך לעשות ברדס בשירותים: להבטיח זרימה רגילה של אוויר בחדרים אחרים

העדיפויות העירוניות של תנועת החובה הן עדיפות: כולן כבר התרגלו לכך שתמיכת החיים תלויה בזמינות החשמל. וזה נדיר בערים. אבל באזורים כפריים בחורף, הפסקת חשמל סביר יותר הנורמה. כי, כנראה, הם נוטים להפוך את המערכות בעיקר לא נדיף או, לפחות, שמורות.

אבל אוורור טבעי בחדר האמבטיה וחדר האמבטיה חייב להיות גדול מדי. מהירויות האוויר פחות דרך הערוץ, שבקטע צינור הצורך הגדול כדי לספק העברת הכרכים הנדרשים. אף אחד לא יטען שכאשר המאוורר פועל, האוויר זז מהר יותר. זה אפילו משתקף SNiP: שיעור התנועה עבור מערכות אוורור עם מחזור טבעי הוא עד 1 מ '3/ h, עבור מכני - מ 3 ל 5 מ '3/ h. לכן, עבור אותו חדר ותנאים, הגדלים של הערוצים יהיו שונים. לדוגמה, כדי להעביר זרם של 300 מ '3/ h יצטרכו: