דלתות לחדרים רטובים: בחדר האמבטיה (שירותים ואמבטיה)

החלפת הדלתות בבית היא משימה רצינית, הדורשת גישה מאוזנת. תשומת לב מיוחדת צריכה להינתן חדרים רטוב. לא כל החומרים יכולים לשמש שם. כדי לבחור דלתות עבור חדר אמבטיה ושירותים רחוק מלהיות קל, שכן יש צורך לקחת בחשבון ניואנסים רבים. 

דרישות

דלתות לשירותים ושירותים נבחרים לא רק במראה. יש צורך לקחת בחשבון את המאפיינים שלהם. בשירותים, לחות גבוהה אינה נדירה, ולכן עמידות לחות היא מאפיין חשוב. לא פחות חשוב הוא סבילות טובה של ניקוי רטוב. זהו קריטריון נוסף של בחירה. עמידות ואמינות הם גם חשובים. חשוב גם הם תכונות כגון בידוד קול מוליכות תרמית נמוכה. בחדר האמבטיה, אנו מרגישים בנוח בטמפרטורה גבוהה יותר, וקל יותר ליצור אותו עם דלת בעלת יכולת בידוד תרמי טובה.

יש גם ניואנסים טכניים. על פי תקני הבנייה, הדלתות לשירותים ושירותים יכולים להיות כבר יותר מאשר במגורים. זה המצב בבנייני דירות. בבתים פרטיים וקוטג'ים זה כלל לא לעתים קרובות אחריו, וכאשר תיקון או תכנון מחדש דירות לעתים קרובות גם להפוך את הפתחים של הגדלים הרגילים.

דלתות מיוחדות לאמבטיה ושירותים עם סורגי אוורור

דלתות מיוחדות לאמבטיה ושירותים עם סורגי אוורור

יש ניואנס נוסף. כדי להסיר במהירות אוויר לח דורש אוורור מתפקד היטב. זה יכול להיות טבעי או מאולץ (עם מאוורר), אבל זה עובד היטב בחדר האמבטיה צריך להיות זרימה של אוויר צח. כדי לפתוח את הדלת, עלה הדלת נעשית 1.5-2 ס"מ קצר יותר, משאיר פער באזור הרצפה. זה נשמע רק מפחיד, אבל בפועל הפער הזה הוא כמעט בלתי נראה. הדרך השנייה כדי להבטיח זרימת אוויר - סורגים אוורור מיוחד, אשר בנויים לתוך עלה הדלת. והשלישי הוא חורי האספקה ​​בקיר. מבין כל האפשרויות, הרעיון עם חריץ ליד הרצפה הוא הכי פחות מובן מאליו. זה גם באותו הזמן הכי קל ליישם.

מה הן הדלתות עבור השירותים והשירותים?

בשירותים ושירותים לשים אפילו את דלתות קונבנציונאלי ביותר - עץ או צבוע (מסגרת עשוי עץ עם דיקט של), צבוע עם צבע. עם אוורור מתפקד היטב הם משרתים היטב, רק כמה אנשים כמו. לכן, הם מעדיפים להחליף אותם עם חדשים, מודרניים יותר.

בעת בחירת חשוב, לא רק את העיצוב, אבל את המאפיינים

בעת בחירת חשוב, לא רק את העיצוב, אבל את המאפיינים

עץ ו veneered

דלתות מעץ מלא הן ללא ספק יפה, אבל גם יקר. הם מכניסים אותם לחדר לח אם הם מכוסים בשכבת לכה. במקרה זה, היצרנים בתיאור בדרך כלל מצביעים על כך שהם "אטומים למים". בתנאי כי לכה טוב משמש מוחל כראוי, ציפוי מגן מפני לחות הוא שטף היטב. אם יש צורך, את שכבת לכה ניתן לעדכן, אם כי פעולה זו לא תידרש בקרוב.

דלתות Veneered עשויים עץ זול נמוך בכיתה, ולאחר מכן מודבק עם פורניר של גזעים יקרים. פורניר - זה חתך דק של עץ - כמה מילימטרים עבה. הנוכחות של דלתות פורניר דבק לא די "טבעי", אך בעת ובעונה אחת מגן על העץ מפני נפיחות. אף על פי כן, מודבק דלתות פורניר לשירותי טואלט - לא הבחירה הטובה ביותר, משום הפורניר אינו אטום, רטיבות חודרת לתוך הסדקים הקטנים ביותר, וזו סיבת עיוות משטח הפורניר מתחילים להתקלף.

דלתות עץ - יקר ויפה

דלתות עץ - יקר ויפה

לא כל כך מזמן, הדלתות הופיעו, סיים עם euroshield. זהו חומר חדש, המורכב מעץ וקלסר. צבוע בצבעים שונים של סיבי עץ, מעורבב עם קלסר סינתטי. תערובת זו נלחצת באמצעות לחיצה חזקה ויוצאת בצורת קלטת. במראית עין, החומר המתקבל הוא כמעט שאין להבחין בין ציפוי טבעי, והביצועים שלו עולה על זה. דלתות סיים עם Euroshop לא מפחדים של לחות גבוהה, ציפוי יש חוזק מכני גבוה לא דוהה בשמש. אתה יכול להבדיל אותם על ידי מגע - ציפוי חלקה מדי.

אם אנחנו מדברים על מאפיינים אחרים, ניתן לציין כי דלתות עץ veneered לשירותים ושירותים יש מוליכות תרמית נמוכה מוגנים היטב מפני רעש. ניקוי רטוב הם נושאים, אבל עם מטלית רכה וללא חומרי ניקוי אגרסיביים.

פלסטיק ופלסטיק

דלתות פלסטיק בחדר אמבטיה - אפשרות כלכלית. הם זולים, הם לא מפחדים מים בכל מצב, הם לא מעוותים מ לחות גבוהה. המינוסים שלהם - הם עשויים מחומרי גלם לא טבעיים, מודלים זולים בעלי חוזק מכני נמוך. כמו כן כדאי לזכור כי הם לא יכולים להיות, כמו דלתות מעץ או פורניר, "מתאים" לגודל הרצוי.

פלסטיק - חומר טוב לאזורים לחים

פלסטיק - חומר טוב לאזורים לחים

דלתות מתכת-פלסטיק בחדר האמבטיה נדירות. אבל לא בגלל שהם לא מתאימים באיכות. במקום זאת, הם אינם משמשים מסיבות אסתטיות - המראה שלהם הוא שונה מאוד. אם חדרים אחרים מצוידים דלתות מחומרים אחרים לבחור צביעה פחות או יותר מתאים מאוד קשה. הרתעה נוספת היא מחיר ניכר. ואת המאפיינים - יותר טוב לא לחשוב.

זכוכית

זכוכית - לא מאוד פופולרי כמו דלתות, אבל יש מאפיינים טובים. זה לא מגיב למים ולחות גבוהה, זה לא להירקב ואתה יכול לשטוף אותו ככל שתרצה. החיסרון הוא אחד - שבריריות, אבל הטכנולוגיה המודרנית יש להתגבר על זה - זכוכית עשוי קשוח, מה שנותן לו כוח מוגבר. כמו כן יש זכוכית רב שכבתית (דופלקס ו טריפלקס). זה כאשר סדינים של זכוכית מודבקים עם סרט חיזוק.

נופץ עלה זכוכית הדלת אפשרית, אך כדי להקשות, ואם זה קורה כי הזכוכית נשברה לרסיסים קטנים רבים עם חלקה ולא קצוות חדים. במקרה של זכוכית רבודה, פסולת לתלות על סרט ואת המזג פשוט מתפרק לרסיסים קטנים, שברים כזה להיפגע אבל אנחנו חייבים לנסות. הצרה היחידה עם אירוע כזה הוא הצורך לרכוש דלת חדשה.

דלתות זכוכית יכול להיות צבעוני

עלה הדלת של זכוכית יכול להיות צבעוני

דלתות זכוכית לאמבטיה ושירותים אטומים. הם צבועים, יכול להיות עם ציפוי מראה או ויטראז '. כל זה דרך הדלתות האלה ניתן לראות - זה צללית מטושטשת ולא פרטים. באופן כללי, אפשרות טובה אם למשפחה אין ילדים קטנים.

למינציה ו- PVC

עוד גרסה זולה של הדלת לשירותים - למינציה עם סרט. עלה הדלת עצמו מיוצר באמצעות טכנולוגיית wireframe. המסגרת עשויה קורות עץ אורן, הפערים המלאים בחומר בידוד אקוסטי (הזול - הקרטון הגלי, יותר יקר - קצף פוליאוריטן), אחרי - לנדן סיבי למינציה או MDF. פני השטח של הדלת יכול להיות zadekorirovana מתחת לעץ, יכול להיות חלק (מתרחשת הרבה פחות).

המכשיר של הדלת למינציה

המכשיר של הדלת למינציה

עלה הדלת הוא קל, אבל זה לא סובל עומס הלם. עם למינציה טוב כמו דלת לחדר האמבטיה טואלט אינו מושפע לחות, ושטף היטב (מטלית רכה רטובה עם חומרי ניקוי נוזליים שאינם אגרסיביים). כל עוד הלמינציה נשאר שלם, זה נראה די הגון. עם שימוש אינטנסיבי, הסרט לובש את המראה ואת ההידרדרות ניכר.

התקן של דלת של PVC

התקן של דלת של PVC

אותה טכנולוגיה עשה את הדלתות עבור אמבטיה PVC. ההבדל היחיד הוא כי מסגרת מכוסה PVC extruded. הצפיפות והעוצמה של PVC הוא כמה פעמים גבוה יותר, כך עמידות גבוהה יותר. טוב וביצועים: ויניל לא מפחד מים בכל צורה שהיא, כך לשירותים ושירותים זה אופציה נפלאה.

משולב

כאשר הדלתות בשילוב הם אמרו, הם לעתים קרובות אומר שיש להם מוסיף חומר אחר. ולרוב אלה הם מוסיף זכוכית. גודל הזכוכית יכול להשתנות מאוד. זה יכול להיות רצועת צר לאורך אחד הקצוות או חתיכה גדולה על מחצית הדלת. זכוכית משמש גם אטום, מזג או multilayered. אם הזכוכית שאתה אוהב הוא שקוף מדי, זה יכול להיות מודבק על זכוכית דבק עצמית או סרט שקוף.

אפשרויות משולבות - המעניינות ביותר מבחינת העיצוב

אפשרויות משולבות - המעניינות ביותר מבחינת העיצוב

מוסיף זכוכית עשויים עץ, מתכת פלסטיק דלתות פורניר. בתדירות נמוכה יותר - ב MDF וכמעט אף פעם - פלסטיק. אבל הדגמים העיצוביים המעניינים ביותר נמצאים בקטגוריה זו - יותר מקום לדמיון.

מערכות פתיחה

בנוסף חומרים שונים, הדלתות לשירותים ושירותים יכול להיות סוגים שונים של הפתיחה. אופיינית לנו אפשרות - דלתות הנדנדה. כולם טובים, אלא שבמדינה הפתוחה הם מכסים פער שטח מוצק.

דלתות הזזה של מערכת ההתקנה הפתוחה

דלתות הזזה של מערכת ההתקנה הפתוחה

דלתות הזזה הופכות פופולריות יותר לאחרונה. זה כאשר הבר הוא הידק את החלק העליון של הדלת, רולים על עלה הדלת, ואת הדלתות מתגלגלים סביב הבר הזה. אגב הרכבה של דלת ההזזה, יש דלתות פתוחות ומוסתרות. פתוח - כאשר הבר מחובר לקיר מצד אחד, ואת הבד נסע לאורך הקיר. עם מערכת נסתרת בקיר, נישה הוא עשה שבו עלה הדלת נכנס.

האפשרות השנייה בתצוגה פתוחה לא תופסת כמעט מקום, אבל במהלך ההתקנה היא דורשת הפרעה רצינית בבניית הקיר, וזה כנראה לא תמיד כך. זה לא סביר להצליח מחיצת בטון או אפילו לבנים לשקוע נישה בגודל הנכון. ואז, כדי להסתיר את הבד, לבנות קיר שקר של לוח גבס.

עלה הדלת מוסתר בגומחה בקיר

עלה הדלת מוסתר בגומחה בקיר

העדר דלתות הזזה - התקנה מורכבת יותר, ומערכות פתוחות - רמה נמוכה של בידוד קול (הבד רק תלוי לאורך הפתח, יש חריצים מוצקים). המערכות הסודיות בתכנית זו הן טובות יותר - יש מסגרת דלת, עם חריץ שבו עלה הדלת נכנס ואת אוטם בחריץ זה. מערכות כאלה יש בידוד קול טוב, אבל הם יקרים.

קיפול - אקורדיון (מימין) וספר (משמאל)

קיפול - אקורדיון (מימין) וספר (משמאל)

סוג אחר של דלת מתקפל. ישנם שני סוגים - "ספר" ו "אקורדיון". בספר הדלת יש עלה דלת, המורכב מכמה חלקים. החלקים האלה מחוברים, כאשר הם נפתחו, מקפלים, הדומים לספר. לדלתות האקורדיון מבנה דומה, אך הן מקופלות בצורה אחרת: ביחס לציר העובר במרכז. דלת הספר הוא לעתים קרובות זכוכית, יכול להיות עשוי MDF או פלסטיק, בדלת אקורדיון הם עושים את זה לעתים קרובות יותר מפלסטיק והם עומדים קצת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 20 =