כיצד לתקן חדר אמבטיה חרושצ’וב

תיקון - זה בדרך כלל רעיון קשה. במקרה של דיור בגודל קטן, הכל מסובך על ידי מימדים קטנים, ובבתים ישנים הבעיה של רשתות הנדסה שחוקים נוסף. החלפתם היא גם דאגתם של הבעלים, שכן ניתן להמתין זמן רב עד שמסע הניהול ישתנה. כאן לתקן את חדר האמבטיה חרושצ'וב בדרך כלל מתחיל עם החלפת הישן risers. 

אחת הווריאציות של מה יכול לקרות כתוצאה מכך

אחת הווריאציות של מה יכול לקרות כתוצאה מכך

תכונה ייחודית של דירות, חרושצ'וב - גודל קטן של כל החדרים. חדר האמבטיה והשירותים הם כל כך קטנים, כי אפילו סט מינימלי - אמבטיה + כיור - הופך רק קומפקטי. מצא מקום להתקנת מכשירי חשמל ביתיים - משימה קשה. הפתרון הפופולרי ביותר הוא עיצוב מחדש של חרושצ'וב, אשר כמעט תמיד משפיע על חדר האמבטיה והשירותים. של שני החדרים מיקרוסקופיים לעשות אחד - חדר אמבטיה משולב. בשל העובדה כי המחיצה מוסרת, השטח גדל כמעט מטר מרובע, אשר בתנאים אלה הוא משמעותי מאוד. במקרים מסוימים, ניתן להגדיל את החלל על חשבון מסדרון או מזווה סמוך. תיקון זה של חדר האמבטיה חרושצ'וב קשה יותר במונחים טכניים וקשה יותר לקבל אישור לשינוי כזה, אבל הכל אפשרי.

סדר תיקון חדר האמבטיה בחרושצ'וב

אם תחליט לעשות שיפוץ גדול של חדר אמבטיה חרושצ'בקה, סדר העבודה יהיה כמעט זהה לזה עם שיפוץ כי בלי. כאשר מתווספת החידוש, הרס המחיצה, העברת הדלת, הנחת פתח מיותר. יתר על כן הכל תחת נייר פחמן.

להלן רצף היצירות:

 • הסר את כל חומרי הגמר. אם הקירות והתקרה של עקומות (הדרגתיים יותר מ 3 ס"מ), או תחת הטיח יש חלל (ב ראפ צליל עמום, ישנה תנועה רגיש ללחץ) obbivayut וטיח.
 • לקבוע איזה סוג של אינסטלציה מכשירי חשמל ביתיים שבו אתה עומד, לצייר תוכנית עם שמירה על קנה המידה. על התוכנית, לצייר את אספקת החשמל, מים, ביוב.
 • לבצע חיווט בחדר האמבטיה.
 • החלף את הרצועות של אספקת מים וביוב (תיאום עם ארגון הניהול נדרש). לעתים קרובות, צינורות מתכת ישנים מוחלפים אלה פלסטיק. כאשר החלפת צינור המים להשתמש צינורות פוליאתילן או פוליפרופילן.
 • אם אספקת המים והביוב מוסתרים, עומק קטן של strobas נעשה תחת אותם, שכן עדיין יהיה טיח על גבי. אם לא, צינורות המים והביוב מתבצעים לאחר שסיימו את הקירות.
 • מילוי פילוס הרצפה המגהץ. זה יכול להיות "מגולגל" חימום חשמלי הרצפה (מים גורדי שחקים מותר רק אם יש חימום הפרט, ולאחר מכן אם הרצפות יעמוד עומס).
 • קישוט קיר ותקרה. כאן רצף של עבודות שונה - זה תלוי בשיטה הנבחרת של גימור אינסטלציה. אם האסלה היא סוג קונסולה, ההתקנה מתבצעת בשלב זה. במקביל לעשות מגש מקלחת עשוי לבנים. בעת התקנת אינסטלציה סטנדרטית, הוא לשים על השלמת עבודות הגמר, אז הם הראשונים לשים סדר הרצפה הקירות, התקרה.
  • אם התקרה צבועה, הקירות - מתחת אריח, הם מטויחים, התקרה shpaklyuyut, צבע. לאחר הנחת האריחים על הקירות, ואז על הרצפה.
  • אם התקרה מושעה (קיר גבס, ארמסטרונג, מתלה של לוחות פלסטיק) או מתח, לקצץ שלה לאחר השלמת כל העבודה, כאשר קירות ורצפות מוכנים).

   הנה, ממצב כזה, בדרך כלל מתחיל לתקן את חדר האמבטיה חרושצ'וב

   הנה, ממצב כזה, בדרך כלל מתחיל לתקן את חדר האמבטיה חרושצ'וב

   Leave a Reply

   Your email address will not be published. Required fields are marked *

   3 + 3 =