בלוקים מבטון קצף: מידות, מאפיינים

בתים פרטיים בנויים יותר ויותר מבטון קצף. מאז החומר הוא חדש יחסית, יש הרבה שאלות. הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא איך קצף בלוקים שונים מן בלוקים גז. הבא, אנחנו צריכים להבין מה גודל בלוק קצף הוא, מה הם צפיפות המונית. בואו נדבר על כל זה אחר כך. 

בטון קצף בטון סודה - לא לבלבל

בשוק ישנם שני חומרי בנייה נקבובי ממוצא מלאכותי - בטון סודה בטון קצף. ההרכב שלהם דומה. זוהי תערובת של מלט וחול עם תוספת של מים וסוכן קצף. כתוצאה מכך, תערובת רוכשת מבנה נקבובי, אשר מגביר מוליכות תרמית ומקטין מסה. זהו היתרון העיקרי של חומרים מסוג זה.

אבל לא כולם מבינים את ההבדל בין בטון קצף בטון סודה. זה לא מפתיע: הם דומים מאוד במראה, אפילו GOST להם במשותף. ההבדל, בעיקר בתכונות של הטכנולוגיה. המאפיינים של שני החומרים קרובים מאוד והם שייכים לאותה קבוצה - בטון סלולר.

בלוקים וגושי בלוקים הם חזותיים לא שונה מדי

בלוקים וגושי בלוקים הם חזותיים לא שונה מדי

מה ההבדל

ההבדל בין קצף וגז בטון קצף בשימוש וסדר התוספת שלה.

 • בייצור של בטון סודה בתערובת יבשה של מלט וחול, אבקה אלומיניום נוסף, הכל מעורבב ביסודיות. ואז המים מתווספים. כתוצאה של התגובה (אבקת אלומיניום עם מלט רכיבים) מימן ותחמוצות אלומיניום. מימן "gasifies" התערובת, וכתוצאה מכך היווצרות של תאים בגדלים שונים - יש גדולים - 3 מ"מ או יותר, קטן - 1 מ"מ או פחות. ברמה נמוכה של ייצור, מבנה הטרוגני של בלוק בגובה אפשרי. הטרוגניות זו משתקפת בתכונות המוליכות התרמית ובאיכות הקול. בטון סודה של איכות נורמלית יש מבנה הומוגני פחות או יותר ומאפיינים יציבים. לכן, בעת בחירת חומר זה, רמת הייצור הוא בעל חשיבות רבה.

  טכנולוגיה של ייצור בלוקים גז

  טכנולוגיה של ייצור בלוקים גז

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  74 − = 71