התקנה וחיבור של רדיאטורים בידיים

המכשיר או שחזור של מערכת החימום מרמז על התקנה או החלפה של מכשירי חימום. החדשות הטובות הן שאם אתה רוצה, אתה יכול להתמודד עם זה בידיים שלך ללא מעורבים מומחים. כיצד צריך להתקין רדיאטורים לחימום, היכן וכיצד להיפטר מהם, מה צריך לעשות עבור העבודה - כל זה במאמר. 

ניתן להתקין את הרדיאטורים בידיים שלך

ניתן להתקין את הרדיאטורים בידיים שלך

מה נדרש להתקנה

התקנה של כל סוג של רדיאטורים דורש את הזמינות של התקנים מתכלים. סט של חומרים דרושים הוא כמעט זהה, אבל עבור סוללות הברזל היצוק, למשל, הכובעים הם גדולים, ואל תניחו את המנוף מאייבסקי, אבל איפשהו הנקודה הגבוהה ביותר של המערכת, לשים את פתח האוורור האוטומטי. אבל ההתקנה של רדיאטורים חימום של אלומיניום bimetallic הוא בהחלט אותו הדבר.

לוח פלדה, מדי, יש כמה הבדלים, אבל רק מבחינת תלויים - הם נכללים בסוגריים, ועל הגב יש יצוק מיוחד קשת מתכת דבוקה הווים הסוגרים דוד.

הוקס עבור ווים אלה

הוקס עבור ווים אלה

זין Mayevsky או פתח האוורור האוטומטי

זהו מכשיר קטן עבור אוורור אוויר שיכול לצבור ברדיאטור. הוא ממוקם על השקע העליון חינם (אספן). הקפד להיות על כל דוד בעת התקנת אלומיניום bimetallic רדיאטורים. גודלו של התקן זה הוא הרבה יותר קטן מאשר את הקוטר של האספן, אז אתה צריך מתאם, אבל מנופים Mayev בדרך כלל מגיעים עם מתאמים, אתה רק צריך לדעת את קוטר האספן (חיבור ממדים).

מנוף מאיבסקי ושיטת ההתקנה שלו

מנוף מאיבסקי ושיטת ההתקנה שלו

בנוסף מנוף Mayevsky, יש גם פתחי אוורור אוטומטיים. הם יכולים גם להיות לשים על רדיאטורים, אבל הם קצת יותר גדולים, מסיבה כלשהי מיוצרים רק פליז או מצופים ניקל. אין אמייל לבן. באופן כללי, התמונה מתברר להיות מושך, למרות שהם משחררים את האוויר באופן אוטומטי, הם נדיר לשים.

אז זה נראה כמו אוויר אוטומטי קומפקטי אוורור (יש מודלים מסורבל יותר)

אז זה נראה כמו אוויר אוטומטי קומפקטי אוורור (יש מודלים מסורבל יותר)

שמיכה

התפוקות של הרדיאטור עם חיבור צד הן ארבע. שניים מהם תפוסים על ידי אספקת ו צינור החזרה, השלישי הוא מנוף מאיה. הכניסה הרביעית סגורה בדל. זה, כמו רוב הסוללות המודרניות, הוא צבוע לרוב עם אמייל לבן ולא לקלקל את המראה.

איפה לשים דוקר ועגורן Maevsky עם דרכים שונות של חיבור

איפה לשים דוקר ועגורן Maevsky עם דרכים שונות של חיבור

עצור את השסתומים

יהיו עוד שני שסתומים הכדור או כיבוי שסתומים עם אפשרות של התאמה. הם ממוקמים על כל סוללה על מפרצון מוצא. אם אלה הם שסתומים כדור קונבנציונלי, הם נדרשים כך שאם יש צורך, אתה יכול לכבות את הרדיאטור ולהסיר אותו (תיקון חירום, החלפת במהלך עונת החימום). במקרה זה, גם אם יקרה משהו לרדיאטור, תנתקו אותו, ושאר המערכת תעבוד. בנוסף פתרון זה - מחיר קטן של שסתומים הכדור, מינוס - את חוסר האפשרות של התאמת העברת החום.

מנופי הרדיאטור

מנופי הרדיאטור

כמעט אותן משימות, אך עדיין עם היכולת לשנות את קצב הזרימה של נוזל הקירור, מבוצעות על ידי שסתומי בקרת סגירה. הם יקרים יותר, אך מאפשרים לך להתאים את העברת החום (תקטין אותה), והן חיצוני הם נראים טוב יותר, זה בגרסה ישר זווית, כך קשירה עוצמה בצורה מדויקת יותר.

אם תרצה, אתה יכול לשים את thermostat על אספקת נוזל קירור לאחר שסתום הכדור. זהו מכשיר קטן יחסית המאפשר לך לשנות את הפלט החום של החימום. אם הרדיאטור מתחמם קשה, הם לא יכולים להיות מוגדר - זה יהיה אפילו יותר גרוע, שכן הם יכולים רק לעשות פחות זרימה. ישנם thermoregulators עבור סוללות מסוגים שונים - אלקטרוניים אוטומטית, אבל לעתים קרובות יותר הם משתמשים הפשוטה ביותר - מכני.

חומרים וכלים קשורים

אפילו לתלות על הקירות תצטרך ווים או בסוגריים. מספרם תלוי בגודל הסוללות:

  • אם הקטע אינו גדול מ -8 או שאורך הרדיאטור אינו עולה על 1.2 מ ', שתי נקודות של התקשרות מלמעלה ואחת מלמטה מספקות;
  • עבור כל 50 ס"מ הבאים או 5-6 סעיפים להוסיף מהדק אחד מלמעלה למטה.

Tadee נדרש קלטת Fum או עטיפת פשתן, להדביק סניטריים עבור המפרקים איטום. נצטרך תרגיל עם מקדחות, רמה (מפלס הוא טוב יותר, אבל בועה קונבנציונאלי אחד), כמה פינים. יהיה גם ציוד לחיבור צינורות ואביזרים, אבל זה תלוי בסוג של צינור. זה הכול.

איפה ואיך למקם

באופן מסורתי, רדיאטורים חימום מותקנים מתחת לחלון. זה הכרחי על מנת האוויר החם עולה לחתוך את הקור מהחלון. על מנת הזכוכית לא להזיע, רוחב החימום צריך להיות לפחות 70-75% רוחב החלון. זה חייב להיות מותקן: