לחץ על מערכת החימום והמים

כי מערכת החימום לא להיכשל ברגע אינטנסיבי ביותר, העונה חימום עבר ללא בעיות, יש צורך לבדוק מעת לעת את מצב הציוד, לזהות את כל החלקים שחוקים. בדיקה זו נקראת "crimping את מערכת החימום", היא מתבצעת על פי כללים מסוימים. 

מה היא מערכת crimping של חימום ואספקת מים

חימום ואספקת מים הן שתי מערכות, המורכבות ממספר רב של ציוד מגוון מאוד. כפי שאתה יודע, הביצועים של כל מערכת multicomponent נקבע על ידי אלמנט חלש ביותר - כאשר זה נכשל זה נעצר לחלוטין או באופן חלקי. כדי לזהות את כל נקודות התורפה וביצע בדיקות לחץ של חימום ומים. במלים פשוטות, הלחץ עולה הרבה יותר מעל הפועל, נוזל נוזל. הם עושים זאת בעזרת ציוד מיוחד, לשלוט על הלחץ עם מנומטר. השם השני עבור crimping הוא בדיקה הידראולית. כנראה, זה מובן מדוע.

את crimping של מערכת החימום מתרחש לאחר כל תיקון או לפני עונת החימום

חימום בלחץ מתבצע לאחר כל תיקון או לפני עונת החימום

כאשר מערכת החימום בלחץ, הלחץ מועלה על ידי 25-80%, בהתאם לסוג של צינורות, רדיאטורים, ציוד אחר. ברור כי בדיקה כזו חושפת את כל נקודות התורפה - כל מה שאין לו מרווח בטיחות, הפסקות, דליפות מופיעות בצינורות שחוקים וקשרים בלתי מהימנים. לאחר ביטול כל הבעיות שזוהו, אנו להבטיח את היעילות של החימום שלנו או אספקת מים לזמן מה.

אם זה עניין של חימום מרכזי, crimping מתבצעת בדרך כלל מיד לאחר סוף העונה. במקרה זה, יש כמות סבירה של זמן לתיקון. אבל זה לא הזמן היחיד שבו אירועים כאלה מתקיימים. הלחץ עדיין מתרחש לאחר תיקון, החלפת כל רכיב. באופן עקרוני, זה מובן - אנחנו צריכים לבדוק כמה אמין הציוד החדש קשרים. לדוגמה, אתה מרותך צינורות חימום צינורות פוליפרופילן. אנחנו צריכים לבדוק כמה טוב את החיבורים התברר. זה יכול להיעשות בעזרת crimping.

אם אנחנו מדברים על מערכות אוטונומיות בבתים פרטיים או דירות, אז אספקת מים חדשה או משופצת נבדקת בדרך כלל פשוט על ידי מים זורמים, אם כי כאן מבחן כוח לא להתערב. וכאן רצוי לבדוק את החימום "במלואם", הן לפני הזמנת ולאחר תיקון. יש לזכור כי אלה צינורות המסתתרים בקירות, ברצפה או מתחת לתקרה מושעה, יש לבדוק לפני שהם סגורים. אחרת, אם יתברר כי יש דליפות במבחנים, תצטרך לפרק / לשבור ולפתור את הבעיות. כמה אנשים ישמחו.

ציוד ותדירות בדיקות

קריסת מערכות מרכזיות מתבצעת על ידי כוח אדם באמצעות אמצעים רגילים, ולכן זה כמעט לא שווה לדבר. אבל על מה חימום פרטי אספקת מים ניסיון, בהחלט לא כולם יודעים. אלה משאבות מיוחדות. ישנם שני סוגים - ידני וחשמלי (אוטומטי). משאבות לחץ ידניות הן אוטונומיות, הלחץ מוזרק באמצעות מנוף, והלחץ שנוצר מתבצע באמצעות מד לחץ מובנה. משאבות כאלה ניתן להשתמש עבור מערכות קטנות - זה די קשה לשאוב.

מכונת בדיקה ידנית ללחץ

מכונת בדיקה ידנית ללחץ

משאבות חשמל עבור crimping הם ציוד מורכב יותר ויקר. בדרך כלל יש להם הזדמנות ליצור לחץ מסוים. זה מוגדר על ידי המפעיל, וזה באופן אוטומטי "תפסו". ציוד כזה הוא קנה על ידי חברות העוסקות crimping מקצועי.

לדברי SNIP, בדיקה הידראולית של מערכות חימום צריך להתבצע מדי שנה, לפני תחילת עונת החימום. זה חל על בתים פרטיים, גם, אבל זה נורמה כמה אנשים לבצע. בדוק במקרה הטוב, כל 5-7 שנים. אם אתה לא הולך לבדוק את החימום שלך מדי שנה, אז זה לא הגיוני לקנות מכשיר בדיקה. את עלות ידנית הזול ביותר על 150 $, וכן אחד טוב - מ 250 $. באופן עקרוני, אתה יכול לקחת את זה להשכרה (בדרך כלל יש חברות למכור רכיבים עבור מערכות חימום או משרדים להשכרה stoyinventory). הסכום יהיה קטן - אתה צריך את המכשיר במשך כמה שעות. אז זו דרך טובה החוצה.

התקשר למומחים או עשה זאת בעצמך

אם אתה צריך פעולה של לחיצה על מערכת החימום או אספקת מים חמים למטרות מסוימות, יש לך רק אפשרות אחת - להזמין שירות זה בארגון מתמחה. עלות חימום crimping יכול להישמע רק לך בנפרד. זה תלוי בנפח של המערכת, המבנה שלה, הזמינות של שסתומים ומצבם. באופן כללי, לשקול את העלות על בסיס התעריף עבור 1 שעה של עבודה, וזה נע בין 1000 רובל / שעה ל 2500 רובל / שעה. אני אצטרך להתקשר לארגונים שונים ולהתמודד אתם.

חברות העוסקות בדיקות מערכת הידראולי יש ציוד רציני יותר

חברות העוסקות בדיקות מערכת הידראולי יש ציוד רציני יותר

אם אתה מודרני את החימום או אספקת מים חמים של הבית שלך, ואתה יודע בוודאות כי הציוד והציוד נמצאים במצב הרגיל שלך, אין מלחים משקעים בהם, אתה יכול לנהל את crimping את עצמך. אף אחד לא ידרוש ממך לא לבצע בדיקות הידראוליות. גם אם ראית כי צינורות רדיאטורים הם סתומים, אתה יכול לשטוף את הכל בעצמך, ואז שוב לבדוק את זה. אם אתה פשוט לא רוצה לעשות את זה, אתה יכול להתקשר מומחים. הם מיד לנקות את המערכת לנהל את crimping שלה, ואפילו לתת לך מעשה.

הבדיקה ההידרוסטטית של המערכת (crimping)

הבדיקה ההידרוסטטית של המערכת (crimping)

תהליך קרימפינג

לחץ של מערכות חימום הבית הפרטי מתחיל עם חתך ממערכת הדוד, אוויר אוטומטי אוורור ומיכל הרחבה. אם הציוד מופעל באמצעות שסתומי סגירה, ניתן לסגור אותם, אבל אם הברזים יתגלו כבלתי תקינים, מיכל ההרחבה בהחלט ייכשל, והדוד - בהתאם ללחץ המופעל עליו. לכן, מיכל ההרחבה יש להסיר, במיוחד כי זה לא קשה לעשות את זה, אבל במקרה של הדוד יהיה צורך לשים על שמישות של מנופים. אם הרדיאטורים הם thermoregulators, הם גם רצוי להסיר - הם לא נועדו ללחץ גבוה.

לפעמים לא כל חימום נבדק, אבל רק חלק. אם ניתן, הוא מנותק בעזרת שסתום עצירה או מגשר זמני מותקן - נסחף.

ישנן שתי נקודות חשובות: crimping יכול להתבצע בטמפרטורת האוויר של לפחות 5 מעלות צלזיוס, המערכת מלאה במים עם טמפרטורה של לא יותר מ 45 ° C.

ואז התהליך הוא כדלקמן:

 • אם המערכת פועלת, נוזל הקירור מתרוקן.
 • התקן בדיקת לחץ מחובר למערכת. ממנו משאיר צינור, מסתיים אגוז האיחוד. צינור זה מחובר למערכת בכל מקום מתאים, לפחות במקום של מיכל ההרחבה הוסר או במקום זין ניקוז.
 • המים נשפכים לתוך מיכל של משאבת הלחץ, הוא נשאב לתוך המערכת באמצעות משאבה.

  המכשיר מחובר לכל קלט זמין - על אספקת או לחזור צינור - זה לא משנה

  המכשיר מחובר לכל קלט זמין - על אספקת או לחזור צינור - זה לא משנה

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  40 − 33 =