כיצד ניתן להסיר את המכסה העליון של מכונת הכביסה?

כיצד ניתן להסיר את המכסה העליון של מכונת הכביסה?

זה לא משנה אם מכונת כביסה כגון Whirpool, LG, אריסטון, Indesit או כל מותג אחר הוא בבית שלך, כל טכניקה יכולה להישבר. ומכיוון שבמקרים רבים ייתכן ויהיה צורך להסיר את הכיסוי של המכשיר כדי לאבחן את סיבת ההתמוטטות, כל בעל צריך לדעת כיצד להתמודד עם משימה כזו.

אם יש צורך להסיר את המכסה העליון של מכונת הכביסה

לעתים קרובות את הניתוק של המכסה העליון של מכונת כביסה Indesit, LG, אריסטון, סמסונג, מערבולת היא השלב הראשון של התיקון של המוצר. לדוגמה, יהיה עליך להסיר את המכסה במקרה של דלת שבורה.

זה מה כל הבעלים של המכונה צריך לדעת על, בכוונה לפתוח את הכיסוי העליון שלה:

  • לפני תחילת העבודה, טכנאי חייב להיות de-energized.
  • כדי לגשת למכונה היה שלם, זה צריך להיות במרחק של הקיר.
  • כדי לעבוד תצטרך מברג פיליפס.
  • הפעולות ישתנו בהתאם לסוג טעינת המכונה.

דרישות - אם עליך להסיר את המכסה העליון של מכונת הכביסה

כיצד להסיר את המכסה על רוב המכונות עם טעינת צד

דוחפים את המכונה כדי לקבל את ההזדמנות כדי לפתוח את הברגים מהחלק האחורי של המכשיר, למצוא את המיקומים של הברגים על הקיר האחורי. רוב הדגמים יש שני ברגים כאלה הקשה עצמית, אבל יש גם שלוש מכונות הקשה עצמית. בעזרת מברג, סובבו את הברגים עד שיינעלו לחלוטין. זכור כי תחת אותם עשויים להיות מנקי פלסטיק, כדי לוודא כי חלקים כאלה לא הולכים לאיבוד.

כיצד להסיר את המכסה הקדמי של מכונת הכביסה הקדמית

ברגע שאתה פותח את המכסה, לנתק אותו מהמכונה, אתה צריך לעשות מאמץ, וכתוצאה מכך המכסה ייצא החריצים לנוע מעט לאחור תחילה ולאחר מכן כלפי מעלה. לאחר מכן, ניתן להסיר את המכסה לצד. כדי להחליף את המכסה, בצעו את כל הפעולות בסדר הפוך, כלומר, החלקו תחילה את הכיסוי לחריצים ולאחר מכן הברגו את הברגים.

כיצד להסיר את הכיסוי במכונות העמסה אנכיות

תחילה פתח את המכסה, באמצעות מברג, בעדינות להזיז את הפינים, ולוודא שהם לא נופלים בתוך המכשיר. בתוך שתיים או ארבע דקות, מנעול הדלת צריך לכבות. אם זה גורם לבעיות, אתה צריך לחפש בעיה חסימה. כדי לגשת למנעול, עליך להסיר את הקירות הצדדיים. לאחר שחרור הברגים של התקן הנעילה, לחץ על התפס ולאחר מכן נתק את החוטים.

אפשרויות אחרות

עבור מכונות מסוימות, לדוגמה, מודלים Ardo, הכיסוי צריך להיות מוסרים מעט אחרת. לאחר הסרת הברגים בחלק האחורי של ההתקן, המכסה אינו אמור לנוע לאחור, אלא קדימה (לעצמך, אם אתה פונה אל הצוהר). במקרה זה, עקירה של המכסה יתקיים רק בזווית מסוימת, אשר תצטרך לקבוע.

אתה יכול גם לפגוש את האפשרות של הרכבה העליון לכסות לא על הגב, אבל על הקיר הקדמי. לדוגמה, מהדק כזה הוא ב סימנס הישן בוש. לאחר הסרת התקעים, פתחו את הברגים, ולאחר מכן הרם מעט את המכסה כלפי מעלה והחלק אותו לצד הקדמי ביחס למכשיר. כמו עם מכונות Ardo, תצטרך למצוא את הזווית שבה המכסה יכול בקלות להיות מנותקים.

כיצד להסיר את המכסה על מכונת כביסה סימנס, בוש, ארדו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 36