מה אוכל לעשות ממכונת כביסה ישנה?

מה אוכל לעשות ממכונת כביסה ישנה?

מה הם עושים בדרך כלל עם מכשירי חשמל מיושנים? יכולות להיות אפשרויות רבות. מישהו פשוט לוקח את היחידה הישנה למיכל האשפה הקרוב ביותר, מישהו - אל הדאצ'ה או למוסך, בתקווה ש"זה אולי יהיה שימושי ". ובכל זאת אפשר לפנות לחברה המתמחה בייצוא של ציוד גדול בגודל - ארגונים כאלה בכל עיר גדולה של מאות.

עם זאת, יש דרך נוספת לפתור את הבעיה, אשר רבים לשכוח משום מה. ישן, שאינו ראוי לתיקון מכשירי חשמל יכול לתת חיים חדשים. האומנים עושים דברים מקוריים ופונקציונליים מתוך מקררים בטלים, תנורים חשמליים ומכונות כביסה. במאמר זה, אנו אגיד לך מה מלאכת יד יכול להיעשות מתוך styralka הישן. אל תמהר להיפטר מהעוזר הנכה, תן לה להביא לך יתרונות בגלגול החדש שלה.

סלקציה ממכונת כביסה ישנה

שולחן מהטנק של מכונת כביסה ישנה

שולחן מהטנק של מכונת כביסה ישנה

אילו חלקי חילוף ניתן להחיל?

מכונת כביסה היא מכשיר מורכב המורכב ממספר עצום של אלמנטים, אשר רובם ניתן למצוא שימושי. למעשה, אתה יכול להתחיל כמעט כל חלק חילוף מן המקרה אטום וכלה בתוף. לעתים קרובות את החלקים הבאים הם על מאמרים בעבודת יד:

 • מנוע (מנוע) - אם זה עובד כראוי, זה יכול ליצור את הבסיס של מכשיר חדש;
 • תוף באיכות מתכת תמיד שימושי במשק;
 • הדלת האץ - זכוכית עמידים השפעה שימושי גם בחיי היומיום דבר;
 • גוף - חלק זה יכול לבוא עם יישום מעניין;
 • חלקים קטנים שונים: מעיינות, משקולות נגד, מהדקים, מסבים, חוטי חשמל - כל זה יתאים לצרכים כלכליים שונים, במיוחד בידיים מיומנות.

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה

מיקסר בטון

מתוך מכונת כביסה ישנה של צורה גלילית, אשר מכונה העממית "חבית", אתה יכול לעשות מערבל בטון קומפקטי ולהשתמש בו לצרכים מקומיים. המכשיר הוא די מסובך, אז כדי לעשות את זה יש צורך להיות לפחות ידע יסודי של הנדסת חשמל אינסטלציה.

ראשית עליך לחלץ את activator מהמכונת כביסה. במקום זאת, נוכל להתקין להבים כי יהיה לערבב את הבטון. להבים צריך להיות לחתוך מרותך מתוך גיליון מתכת (הכי טוב אם זה הופך). הלהבים חייבים להיות בצורת U ועובי של 0.4-0.5 ס"מ; ביניהם יש צורך לשמור על זווית ישרה.

בהמשך אנו לרתך את הלהבים אל פיר למקום שבו activator היה אמור להיות. אחרי זה, יש צורך להחליט אם נצא מהמנוע הישן או לייצר אחד חדש. אם אתם מתכננים לערבב חלקים קטנים של הפתרון, אז המנוע לא צריך להיות שונה. אם נפח החלק גדול מספיק, כדאי יותר להתקין את המנוע בצורה חזקה יותר. כמו כן, אל תשכחו לשים את החגורה הילוך המפסיד, אשר תפחית את המהירות ולהגדיל את מומנט.

מערבל בטון ממכונת כביסה ישנה

מסחטה

מכשיר שימושי נוסף בבית, שבו אתה יכול להמיר את סטיילק - הוא juicer. נכון, זה יהיה גדול מאוד לקחת הרבה מקום. עבור retrofitting כדי juicer, רק דגמים ישנים של מכונות כביסה אוטומטיות למחצה עם מנוע activator מתאימים.

עקרון הפעולה יהיה זהה למקרה הקודם: אנו מוציאים את המפעיל ומכניסים למקומו את הסכינים העצמיות שיטחנו פירות וירקות. סכינים חייב להיות חד, אז אל תשכחו לחדד אותם לפני ההתקנה.

הבא, אתה צריך לעבוד על פיר: שמנו על זה חוט, לשים על סכינים, לתקן אותם עם מחברים מתאימים. לאחר מכן, אנו לאטום את הניקוז והניח רשת מתכת עם תאים קטנים בתוך הצנטריפוגה. תחילה חומר הגלם יהיה הקרקע בתוך טנק, ולאחר מכן - לסחוט בצנטריפוגה.

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה

מסחטה מן הטנק של מכונת כביסה ישנה

מעקר לשימור

דבר שאין לו תחליף בארץ הוא מעקר לפחיות. אתה תהיה מופתע, אבל זה יכול גם להיות עשוי מכונת כביסה. תהליך הכנת ריבת חמוצים יהפוך מהר יותר, כי במצטבר כזה אתה יכול לעקר כמה פחיות בבת אחת.

אז, כדי לעשות סטרילייזר מתוך מקל מיותר, אתה צריך:

 • הכנס את תקע לתוך activator הפתיחה;
 • להתקין תמיכה בתחתית;
 • על התמיכה לשים רשת מתכת עבור צנצנות;
 • לקדוח חור עבור הדוד במיכל;
 • חבר את הדוד ל 2 קילו וולט.

מטחנת

אם המנוע של מכונת הכביסה הוא בסדר, אתה יכול לעשות ממנו מכונת השחזה של סכינים וכלי עבודה בגינה. בנוסף למנוע עצמו, נצטרך גלגל שחיקה. בנוסף, להכין את הבסיס עבור המכונה - למטרה זו התאמת עץ עבה הוא מושלם.

על פיר יש צורך לשים מתאם שבו את השחזה ואת הגלגלים חיתוך יותקנו. על בסיס המכונה ייקבע באמצעות שני זוגות של סוגריים מתכת. ניתן להחליף את המתג עבור המכשיר מאותה מכונת כביסה.

אם אתה מתכוון להשתמש מכונת חיתוך, אתה יכול גם להתקין גלגל אדנג על זה.

מטחנת ממכונת כביסה ישנה

מטחנת ממכונת כביסה ישנה

מכונת מגרד

מכונת מגרד הוא מכשיר המאפשר לך במהירות צביטה של ​​פגרי עופות. אם לגדל תרנגולות, ברווזים, תרנגולי הודו או ציפורים אחרות, המכשיר הזה יהיה מאוד שימושי בשבילך. עם זאת, כדי לעשות את זה בעצמך, אתה צריך להשקיע. הציוד העיקרי: גומי פינים אצבע הם די יקר. בנוסף, עבור כל מיני ציפורים, "אצבעות" של קטרים ​​שונים נדרשים, שכן בגודל של נוצה בגזעים שונים יכולים להשתנות באופן משמעותי.

נוהל:

 • אנחנו עושים דיסק של פלדה (עובי - 0.3 ס"מ, קוטר - מינוס 1 ס"מ מקוטר הטנק);
 • חורים המקדח בדיסק על "אצבעות" (המרחק ביניהם צריך להיות כ 3 ס"מ);
 • אנו מקדחים את אותם חורים על צדי הטנק, לאחר סטייה מלמטה של ​​15 ס"מ;
 • אנו מתקינים דיסק עם "אצבעות" בו על הפיר;
 • אנחנו מכניסים אצבעות perosnemnye לתוך החורים שנקדחו במיכל.

מגרד ממכונת כביסה ישנה

על היקף הפעולה של מכונית המספריים, עיין בסרטון הבא.

רעיונות למגורי הקיץ

איפה אתה בדרך כלל לוקח דברים מיותרים? כמובן, למדינה. אין ספק שרובנו אוספים מקלות ישנים ומאובקים בעליית הגג או באסם. במקום להעמיס את מקומם, היחידה יכולה להיות מותאמת לכל צרכי הבית ולעשות, למשל, כיור.

Washbasin - מה לעשות ממכונת כביסה ישנה

שקול אפשרויות אחרות.

Brazier

זה לא ידוע מי הראשון חשב לעשות ברביקיו מן התוף, אבל הרעיון הזה היה במהירות הרים על ידי תושבי קיץ רבים. הרעיון הוא ממש מוצלח - גריל מתברר להיות עמיד, נוח קומפקטי. לייצור תופים, מתכת באיכות גבוהה משמש אשר סובל לחות היטב, שינויים בטמפרטורה, ולא קורוז.

יש להוציא את התוף מהטנק ולהותקן על הרגליים. למטרות אלה, ניתן להתאים מוטות מתכת או צינורות דק, חסון - משהו זה הוא בטוח להימצא באזור הפרברים. חתיכת מתכת מתאימה יש לחתוך לחלקים שווים, ולאחר מכן בעדינות לרתך אותם לתחתית התוף.

Brazier ממכונת כביסה ישנה

Brazier ממכונת כביסה ישנה

המחתה, אשר יכול להיות עשוי מכונת כביסה ישנה, ​​אתה יכול לראות בסרטון הבא.

גריל

כדי לטעום בשר טעים בטבע, אתה יכול להשתמש לא רק בירה, אלא גם גריל. זה יכול גם להיות עשוי מכונת כביסה (כלומר מן הטנק שלה), אבל בשביל זה תצטרך לרכוש מנוע מתאים מבחינת גודל וכוח.

מלמטה של ​​הטנק אתה צריך לחתוך חתיכה קטנה - הגודל שלה צריך להיות ¼ או מעט פחות מכל הטנק כולו. ואז בצד בצד - שם היה נושאת תוף - לקדוח חור שאליו להתקין את המנוע. הגריל יהיה לחמם את הגחלים, ואת לירוק יהיה לסובב בעזרת המנוע.

גריל ממכונת כביסה ישנה

בית עשן

אי אפשר לשכוח עוד דרך טעימה מאוד של בישול בשר ודגים - על עישון חם. המכשיר, המאפשר עישון באתר הקוטג ', יכול גם להיות עשוי מחלקי חילוף של מכונת כביסה מיותרת.

הבסיס של בית העישון שלנו הוא התוף. ראשוני, יש צורך לעמעם את כל החורים בו. אתה יכול לחלוט אותם, אבל זה יהיה מהר יותר לעטוף את התוף עם סדין מתכת דק. בתוף, אתה צריך לחתוך את הדלת (אם מחבט אנכי נכנס לפעולה, אז הדלת במקום הנכון כבר זמין).

בחלק העליון של הטנק, לחתוך או לקדוח חור שדרכו עשן ייסגר. בשביל בשר אנחנו מתקינים גריל מתכת בתוך הטנק.

בית עשן ממכונת כביסה ישנה

בית עשן ממכונת כביסה ישנה

ריהוט מחלקי חילוף

למי שלא צריך ציוד תוצרת בית וציוד בישול, רצוי לתת חלקים של מכונת כביסה מפורקת לייצור רהיטים מקוריים או שטחי אחסון. הגוף והתוף הם הטובים ביותר עבור התגלמות של רעיונות עיצוב. לקבלת מידע על אופן רענון הפנים במכונת כביסה ישנה, ​​ראה להלן.

שולחן קפה

מתוף מכונת כביסה ישנה אפשר להכין שולחן קפה יוצא דופן. הודות לתכונות של חומר המקור, זה יתברר להיות עמיד מאוד, אבל קל, יימשך שנים רבות.

עבור הבסיס של השולחן אנו לוקחים את התוף מן האוטומטון stylalki; כך שהמוצר נראה מרשים יותר, לתת לו לזרוח עם מנקה מיוחד. בתור דלפק אנו לוקחים חתיכת זכוכית מתאימה. תקן אותו על התוף באמצעות מחברים ארוכים. השולחן מוכן!

מה אני יכול לעשות ממכונת כביסה ישנה - שולחן

מה אני יכול לעשות ממכונת כביסה ישנה - שולחן

ניתן לבצע את השולחן בעזרת גוף מכונת הכביסה.

שולחן מגוף מכונת הכביסה

כנפיים מהתוף

עוד רהיט מעניין שיכול להיות עשוי מתוף של סטילקי רגיל הוא פוף שיכול לשמש בו זמנית כקופסא לדברים. כדי לעשות זאת אנחנו צריכים: את התוף עצמו, כרית קצף עבה בציפית בהירה, סדין של סיבית, מהדק בנייה וזוג לולאות רהיטים.

מתוך גיליון של שבב אנו לגזור חתיכת כי יהיה לשחק את התפקיד של ציר צירים לכסות. זה יכול להיות עגול או מרובע, בהתאם לצורת הכרית. לאחר מכן, באמצעות מהדק, לתקן את הכרית על המכסה. ואז לתלות את המכסה על לולאות הרהיטים לחלק העליון של התוף. כדי להפוך את העות'מאנית שלנו נראית אסתטית יותר, אתה יכול לצייר את זה עם צבעים אקריליים.

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה - פוף

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה - העות'מאנית

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה - העות'מאנית

מלאכת יד ממכונת כביסה ישנה - העות'מאנית

דלת הפתח כחלון

פרט נוסף של מכונת הכביסה, אשר ניתן למצוא שימוש יוצא דופן - היא דלת האץ. רבים להשתמש בו כחלון - אבל רק בבניינים שאינם למגורים. העובדה היא כי פתק זכוכית עבה, חסון עובר אור טוב, אבל קשה לעשות שום דבר דרכו. לכן, זה לעתים קרובות לשים אמבטיות, שירותים ברחוב, מוסכים ואפילו מקלטים לכלבים. נוסף פלוס - חלון זה אינו מאפשר מים לעבור דרך והוא נפתח בקלות עבור אוורור.

חלון מתוך פתח של מכונת כביסה ישנה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 19