מידות ומידות של מכונות כביסה

מידות ומידות של מכונות כביסה

לפני שאתה הולך לחנות למכונת כביסה, אתה צריך לקבוע מה הפרמטרים זה צריך להיות - כי אתה מקבל את עצמך עוזר נאמן במשך כמה שנים. בהתחשב בכל הגורמים החשובים, אתה להיפטר עוד אי הנוחות שנגרמה על ידי בחירה מוצלחת של טכניקה.

מידות של מכונות כביסה

אחד הפרמטרים העיקריים שאתה צריך לנווט הוא ממדי מכונת הכביסה. בדרך כלל אנו בוחרים את הגודל של מכונת הכביסה בהתאם למאפיינים של החדר שבו הוא יותקן. פחות מקום פנוי שיש לנו, ככל שאנחנו מוגבלים בבחירה.

במאמר של היום נספר לכם על הסטנדרטים המקובלים לממדים של מכונות כביסה. אנו מקווים כי מידע זה יהיה שימושי לך, יעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה.

מידות של מכונות כביסה

למה אני צריך לדעת את הממדים?

הידע של המידות לכאורה של מכונת הכביסה הוא הכרחי על מנת להפוך את החיים בבית נוח. מכונת כביסה מסובכת בחדר אמבטיה קטן או במטבח צפוף אוכלת עודף מקום שיכול לשמש למטרות אחרות. בנוסף, היא משמשת מכשול קבוע ומקשה על המעבר.

מכונת כביסה, גודל קומפקטי

מכונת כביסה, גודל קומפקטי

מכונת כביסה, גודל קומפקטי

בעת בחירת מקום למכונת כביסה, עליך לוודא כי לפחות שני סנטימטרים של מקום פנוי יישארו בין המכשיר לקירות (ריהוט או מכשירים אחרים), כך שהמכונה לא תילחם נגד משטחים קשים במהלך ספינינג.

מידות לפי תקנים

עבור סוגים שונים של מכונות כביסה, יש גדלים שונים. על מה גודל הם הפופולריים ביותר עבור אנכיים ו מעמיסים הקדמי, לקרוא להלן.

עבור מכונות עם העמסה אנכית

מודלים אנכיים של מכונות כביסה נחשבים קומפקטי יותר, אלא משום שהם נבחרים לעתים קרובות על ידי בעלי מגורים קטנים.

  • עומק של אגרגטים עם סוג אנכי של טעינה אותו הדבר עבור רוב הדגמים. זה 40-45 ס"מ. העדר פתיחת הדלת קדימה מאפשר להתקין התקנים כאלה אפילו בחדרים הצרים ביותר.
  • רוחב של מנקי אנכיים הוא קטן מאוד, ככלל, הוא שווה ל 60 ס"מ.מכונות כביסה כאלה נקראים "צר", כפי שהם ממוקמים בחופשיות נישות הקטן.
  • גובה של מכשירים כאלה הוא בדרך כלל רגיל הוא 85 ס"מ. מכיוון שפתח העומס נמצא בחלק העליון, המודלים האנכיים אינם מתוכננים להתקנה מתחת לכיור או למשטחי הדלפק, אשר לעיתים קרובות מאלצים אותך לבחור את המטען הקדמי.

מכונות כביסה עם סוג אנכי של העמסה

מכונות כביסה עם סוג אנכי של העמסה

מידות מכונת כביסה עם סוג טעינה אנכי

מכונות כביסה עם סוג אנכי של העמסה

עבור מכונות כביסה עם הטעינה הקדמית

מכונות כביסה עם סוג הטעינה הקדמית יש מגוון רחב של גדלים.

  • עומק נחשב לאחד המדדים המרכזיים, שכן היכולת של אמבט הכביסה תלויה בו ישירות. במכירה, אתה יכול למצוא מודלים לעומק בין 30 ל 60 ס"מ ועוד, אבל הגודל הסטנדרטי הוא כ 50 ס"מ.התקנים עמוקים מצוידים בדרך כלל עם פונקציה ייבוש אשר עבור נפח גדול של תוף יש צורך.
  • רוחב של מכונות כביסה קדמיות בדרך כלל נע בין 60 ל 85 ס"מ.הנפוץ ביותר בקרב הקונים הם הדגמים הצרים ביותר, אשר, עם זאת, יש יכולת טובה.
  • גובה מכונת כביסה הוא פרמטר, עם חריגים נדירים, נשאר ללא שינוי. הגובה הסטנדרטי של הסטיילק הוא 85 ס"מ, אך יש גם דגמים נמוכים יותר המיועדים להתקנה מתחת לכיור.

מכונת כביסה עם סוג טעינה קדמי

מכונת כביסה עם סוג טעינה קדמי

מכונת כביסה עם סוג טעינה קדמי

מכונת כביסה עם סוג טעינה קדמי

אילו גדלים נדירים יותר?

נדיר הם הגדלים של מכונות כביסה הרבה יותר גדול או קטן יותר מאשר תקן. לדוגמה, המכונה גבוהה מ 85 ס"מ הרגיל - דגימה נדירה מאוד, כמו גם מצרך "רדוד" מאוד, פחות מ 30 ס"מ עמוק.בדרך כלל, מכונות בגודל לא סטנדרטי הם מודלים מיושנים שהוסרו מזמן הייצור. אבל זה יכול להיות גם אגרגטים המיוצרים על ידי חברה ידועה או פשוט מכשירים המשמשים בתחומים מיוחדים (למשל, בייצור).

מידות של מכונות כביסה

במכירה יש גם מכונת כביסה מותקן על הקיר. זהו styralochka קטן עם מידות - 55x29x60 ס"מ.

טיפים לבחירת גודל

  • בחר מודל כי הוא טוב (ועם שולי) להתאים את שטח שמורות לה. בנוסף, ודא כי כדי להעביר את היחידה לנקודת החיבור אתה לא צריך לפרק את הדלתות הפנימיות (כפי שהם לעתים קרובות כבר פחות מ 60 ס"מ).
  • קביעת סוג הטעינה של מכונת הכביסה החדשה, וודאו כי דלת פתח הטעינה תיפתח בחופשיות או קדימה, מבלי להיתקל במכשולים בצורת ציוד וריהוט אחרים.
  • בעת חישוב המידות המתאימות, אל תשכחו גם לקבוע את מיקום צינורות הביוב והמים: אם הם נמצאים ישירות מאחורי מכונת הכביסה, לא ניתן יהיה לדחוף אותו קרוב לקיר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 28 =