מעמדים למכונת כביסה

מעמדים למכונת כביסה

רכישת מכונת כביסה מאפשרת לפתור כמה בעיות יומיומיות עולמיות: היא לא רק מסירה את הטיפול בשטיפה, בשטיפה ובבגדים סוחטים מכתפי בעלת הבית, אלא גם משאירה יותר זמן פנוי לדברים אחרים, נעימים יותר.

עם זאת, לפעמים הסטייל עצמו הופך לצרות. אחד הנפוצים ביותר (אבל, למרבה המזל, לא המסוכן ביותר) הוא המראה של תנודות חזקות במהלך המבצע של היחידה. זה קורה כי בתהליך של ספינינג מכונת הכביסה לא רק לעשות רעש ומרעיד, אבל זה גם מתחיל "לנהוג" סביב הדירה. ההשלכות של זה יכול להיות די לא נעים - מן הרצפה פגום כיסוי כדי להפריע את השלום של הבית ושכנים.

מעמדים למכונת כביסה

על איך אתה יכול לפתור במהירות את הבעיה, לקרוא במאמר שלנו היום.

למה הם צריכים?

הדרך הפשוטה ביותר לסייע לחסל רעש ורעשים חיצוניים היא התקנת עמדות מיוחדות. עמדות אנטי רטט הן כובעים קטנים שמונחים על כל אחת מרגלי התמיכה של מכונת הכביסה. הם עשויים בדרך כלל בצורת מעגל או מרובע. ממדי התומכים קטנים, ולכן הם נשארים כמעט בלתי נראים; מידות סטנדרטיות - בקוטר 4-5 ס"מ או באלכסון.

עומד מול רטט מתחת למכונת הכביסה

מעמדים למכונת כביסה

עמדות הרגליים של מכונת הכביסה משמשות מעין "כרית" הקולטת רטט ורעש, וגם מונעת החלקה בשל משטח התחתית.

מה גורם לרטט?

רטט במהלך כביסה ו ספינינג לעתים רחוקות מתרחשת בדיוק ככה, יש סיבה, ולרוב זה השגיאות שנעשו בעת התקנת המכשיר.

למכונה לא רוטט, אתה צריך להתקין אותו על משטח שטוח, קשה ליישר אותו אופקית, להתאים את הרגליים.

מעמדים למכונת כביסה

עומד נגד רטט למכונות כביסה

אם כל הדרישות האלה הם נפגשו, אבל התנודות עדיין להתרחש, אז, סביר להניח, העובדה היא כי בעת התקנת מכונת הכביסה, שכחת להסיר את ברגים התחבורה. זה על מחברים זמני לתקן את התוף של stylalki במהלך ההובלה, להגן על זה מפני נזק. הם ירו בקלות רבה, תוכלו ללמוד עוד על זה על ידי קריאת המאמר "ברגים הובלה על מכונת כביסה".

סוגים

Antivibration מייצג את הרגליים של מכונת הכביסה נמכרים קבוצה של 4 חתיכות. יצרנים הנושא ממותגים עומד על סגנונות שונים של סטירן, אבל אין צורך לשלם יותר מדי עבור המותג: רוב הדוכנים הם אוניברסליים, אתה רק צריך לבחור את אלה המתאימים בגודל.

בינם לבין עצמם, העמדות נבדלות בכמה פרמטרים בסיסיים:

  • גודל;
  • צבע (לרוב שחור או לבן);
  • צורה (עגולה, מרובעת או מתולתלת);
  • חומר (נדבר על כך בחלק הבא).

כל הרטיבים נוגדי הרטט מיועדים למשקל של לפחות 100 ק"ג, כך שהם עומדים היטב במשקל משקולת הכביסה.

חומרים

לצורך ייצור עמדות אנטי רטט למכונות כביסה, נעשה שימוש בשני סוגים של חומרים: גומי וסיליקון. הבה נבחן כל אחד מסוגי הדוכנים בנפרד.

גומי

מעמדים עשויים גומי רגיל - האפשרות הזולה ביותר. הם עמיד מאוד ללבוש עמידים. גומי לחלוטין סופג תנודות, בנוסף, מייצרת אפקט אנטי להחליק, לא מאפשר מכונת הכביסה "לנסוע" דרך חדר האמבטיה. עמדות גומי הם אלסטיים, ולכן הם קל לשים על הרגליים, גם אם הם לא מתאימים קצת.

גומי עומד למכונת כביסה

סיליקון

תמיכת antivibration עשוי סיליקון יקרים יותר אנלוגי גומי, אבל ההבדל במחיר ביניהם יהיה חסר משמעות. על פי המאפיינים שלהם, גומי וכלי סיליקון עבור הרגליים של מכונת הכביסה הם כמעט בלתי ניתן להבדיל. סיליקון יש את כל האיכויות הדרושות: זה די רך, אלסטי ולא להחליק חומר. עמידות סיליקון יכול להיות מגוון יותר בצורת: לדוגמה, כנים בצורה של רגלי בעלי חיים מצחיקים הם מאוד פופולרי בקרב הקונים.

סיליקון antivibration mounts

האם אתה צריך רפידות מיוחדות?

לא כל המאסטרים בתיקון של מכשירי חשמל ביתיים לאשר את השימוש של כריות אנטי רטט של חומרים רכים, גמישים. די נפוץ הוא הדעה כי הרגליים של מכונת הכביסה צריך להיות נתמך על ידי משטח מוצק, נטול חוסר אחידות. כדי למנוע את אותם תנודות ורעש חיצוני, היצרנים מספקים בולמי זעזועים.

זה נכון, אבל כמה דגמים של מכונות כביסה הם חזק יותר מאחרים לייצר יותר תנודות.

אם כל כללי ההתקנה הם אחריו, אבל הבעיה נשארת, הפתרון הטוב ביותר הוא להשתמש נגד הרטט mounts.

אנטי רטט עומד מכונת כביסה

מחצלת נגד רטט

פתרון אפשרי נוסף לבעיה הוא מחצלת אנטי רטט מיוחדת למכונת כביסה. מוצר זה פועל על אותו עיקרון כמו הדוכן עבור הרגליים. זהו גומי קטן או בד סיליקון (עבור מכונות כביסה של ממדים שונים, קל לבחור מחצלת מתאים לגודל). זה לא דורש התקנה, זה מספיק רק להניח אותו מתחת ליחידה. יתרון נוסף של שטיח כזה הוא שזה מעט מחזק את הלחץ של החלק התחתון של מכונת הכביסה. עלות כזה אביזר יהיה קצת יותר יקר מאשר לעמוד על הרגליים.

אנטי רטט עומד מכונת כביסה

כיצד להתקין?

התקנת רגלי הרטט לרגלי מכונת הכביסה נעשית תוך דקות ספורות. זה רק הכרחי לבצע אימון ראשוני, כלומר, כדי להתאים את הרגליים כך stylalka תופסת עמדה אופקי לחלוטין. ואז, על הרגליים כבר מותאם, הדוכנים לשים על. זה קל לעשות, שכן תומך הם גמישים למתוח היטב. ההתקנה הסתיימה - זה נשאר רק לשים את היחידה במקום.

מעמדים למכונת כביסה

איך להתאים את הרגליים למכונת כביסה במו ידיך?

כבר אמרנו יותר מפעם אחתהתנאי העיקרי להעדר רעש ורטט במהלך הכביסה הוא רגליים מיושר היטב של מכונת הכביסה. כדי להתאים את גובה, לא בהכרח ליצור קשר עם התיקון, משימה זו יכולה בקלות להיות מטופלים באופן עצמאי.

Antivibration מייצג מכונת כביסה

הרגליים מותאמות על ידי הפיכתן לכאן או לכאן. אם אתה מסובב את הרגל בכיוון השעון, הוא הופך להיות ארוך יותר, וכאשר מסתובב בכיוון ההפוך - הוא קצר יותר. על ידי הרגולציה לסירוגין כל אחת מהרגליים, אנחנו צריכים להבטיח כי מכונת הכביסה לוקח עמדה יציבה ולא נדנדה. על מנת להשיג במהירות את התוצאה הרצויה, אנו ממליצים להשתמש ברמת הבניין.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 85