סאונות אינפרא אדום לדירות

סאונות אינפרא אדום לדירות

רוב אלה המתגוררים בבית כפרי, במוקדם או במאוחר להחליט להקים בית מרחץ באתר. וזה בהכרח עם חדר אדים. אחרי הכל, חום ואדים חמים יש כוח ריפוי באמת. תושבים עירוניים של נהלי רחצה לשיפור הבריאות במשך זמן רב היו זמינים רק בקיץ בקוטג ', במרחצאות ציבוריים או במרכזי ספא.

היום יש לנו את ההזדמנות לארגן מיני סאונה בדירה שלנו. בין סוגים שונים של סאונה סאונות אינפרא אדום הביתה הוא מאוד פופולרי. היתרונות והחסרונות של סאונה אינפרא אדום, התכונות של הציוד, כמו גם את כללי ההתקנה, נדבר על במאמר זה.

סאונה אינפרא אדום לדירה

מקצוענים

  • סאונה אינפרא אדום הוא תא עם כל הציוד הדרוש, מוכן לשימוש מיד לאחר החיבור. התקנה של סאונה אינפרא אדום הוא מהיר וקל.
  • בתוך התא הוא מאוד נוח, כמו האוויר מתחמם לא הרבה. טמפרטורת החימום יכולה להיות מותאמת, אבל זה לא יעלה על 60 מעלות. מסיבה זו, הפעלות סאונה אינפרא אדום מומלץ עבור אלה הם התווית בחדר אדים קונבנציונאלי.
  • קרינה אינפרא אדום הוא מזיק לגוף, כך פגישות סאונה אינפרא אדום ניתן לבצע גם עבור ילדים וקשישים. מעניין, קרני אינפרא אדום לא משפיעים על האוויר, אבל הגוף האנושי. כתוצאה מכך, החום חודר עמוק הרבה יותר מאשר כאשר הוא בחדר אדים קונבנציונלי. הקרניים מחממות לא רק את העור, אלא גם את העצמות, את השרירים ואת האיברים הפנימיים של האדם.
  • סאונה אינפרא אדום טוב עבור דירות עירוניות כי בתהליך של פעולתו, קיטור אינו מיוצר. סוגים מסוימים של אמבטיות דורשים הסדר של מערכת אוורור טוב, ועל תא עם סאונה אינפרא אדום זה לא הכרחי.
  • סאונה אינפרא אדום בהשוואה לסוגים אחרים של הבית לזווג - העיצוב הוא קטן. אתה יכול למקם אותו בכל דירה פחות או יותר מרווח. יתרון נוסף הוא כי התא יכול להיות ממוקם לא רק בחדר האמבטיה, אבל בכל חדר אחר.

יתרונותיו של סאונה אינפרא אדום לדירה

היתרונות של סאונה סאונות אינפרא אדום

חסרונות

  • אוהדים של סאונה זה שריפת עצים לא אוהבים סאונה אינפרא אדום עבור טמפרטורה נמוכה וחוסר קיטור חם. לכן, אם אתה אוהב את חדר אדים מסורתי, תסתכל מקרוב על אפשרויות אחרות עבור saunas הביתה.
  • קרני אינפרא אדום מאוד לחמם את הגוף, שבגללו אדם מתחיל להזיע באופן פעיל. לכן, גם לאחר מפגש סאונה אינפרא אדום קצר, הפסד משמעותי של נוזל מתרחשת. לכן, לפני ובמיוחד לאחר סאונה אינפרא אדום צריך לשתות הרבה מים נקיים. שימו לב לפעילות גופנית לאחר הפגישה סאונה היא התווית.

התוויות נגד

למרות העובדה קרני אינפרא אדום אינם מזיקים לאדם בריא, הפעלות סאונה אינפרא אדום יש מספר התוויות נגד:

  • אתה צריך לסרב לקנות סאונה בבית אם יש לך גידולים שפירים או ממאיר.
  • כמו כן, קרני אינפרא אדום לא להתחמם במהלך התקופה של מחלות זיהומיות ואם יש תהליכים דלקתיים בגוף.

ברשימה זו של התוויות נגד לא מסתיים: אם אתה בספק אם אתה יכול לנהל פגישות של סאונה אינפרא אדום, כי יש לך מחלה, להתייעץ עם הרופא שלך.

סאונות אינפרא אדום לדירות וחסרונותיהן

סוגים

דף הבית אינפרא אדום סאונה לאחרונה זכה לפופולריות, ולכן הבחירה של מודלים הוא מגוון מאוד. סאונה אינפרא אדום קלאסי הוא תא קומפקטי, אטום מצויד כל מה שאתה צריך, כולל כסאות נוח נוח או מושבים. בקתות אינפרא-אדום שונות במספר פרמטרים מרכזיים: גודל, קיבולת, סוג בנייה, חומר ייצור, כוח תנורי חימום, זמינות של פונקציות נוספות וכו '.

האזור של התא עבור סאונה אינפרא אדום יכול להיות בין אחד עד כמה מטרים. ישנם מודלים של זוויתי, מרובע, מצולע או מעוגל.

בקתות גדולות יכול להתאים שניים או שלושה אנשים. לרוב, קונים לרכוש דוכני עץ או עם גימור כי מחקה מרקמים טבעיים. אבל עבור דירות מעוצבות בסגנון מודרני, יש מבחר גדול של סאונות עם אלמנטים זכוכית קישוט מתכת.

מאוד נוח הוא סאונה אינפרא אדום, בשילוב עם מקלחת. גם על מכירה ניתן למצוא בקתות עבור סאונה אינפרא אדום, מצויד בציוד המאפשר לך לנהל מפגשים של ארומתרפיה, טיפול בצבע שאיפה של אוויר הים. דגמים מסוימים מצוידים ברדיו ובטלוויזיה.

סוגים של סאונות אינפרא אדום עבור הבית

סוגי סאונות אינפרא אדום עבור הדירה

מודלים של סאונות אינפרא אדום עבור הבית

עלות

בהתאם לדגם, מחירי בקתות אינפרא אדום עשוי להשתנות על ידי כמה מאות אלפי רובלים. המודל הזול ביותר של סאונה אינפרא אדום היום יעלה לך 90-100,000 רובל. זה יהיה חד חד מושבי עם שטח של מטר מרובע אחד בערך. רוב היצרנים לצייד את כל הצורך אפילו בקתות זולות של סאונות אינפרא אדום. בנוסף תנורי ומושבים, התא בדרך כלל יש מנורת קריאה מחזיקי אביזרי אמבטיה.

הדגמים היקרים ביותר של סאונות אינפרא אדום עלות 300-400 אלף רובל. השטח של דגמי יוקרה הוא על שני מטרים רבועים, כך בתוך בנוחות להכיל שני מבוגרים. אלה סאונות אינפרא אדום יש קבוצה גדולה של פונקציות נוספות, מצויד בציוד מולטימדיה לוח הבקרה.

עלות סאונה אינפרא אדום לדירה

דרישות עבור הנחות

הרכבה והתקנה של תא אינפרא אדום לא קשה לוקח פחות משעה. יש לבחור מקום להתקנה מראש.

חשוב שהחדר יבש ככל האפשר וכי יש לפחות 5 ס"מ בין קירות התא לבין קירות החדר, אם סאונה מותקנת בחדר האמבטיה, להקצות מקום זה ככל האפשר מן אביזרי אינסטלציה.

התקנה עצמית

ראשית, הציוד בתוך המונית מותקן - בדרך כלל המושבים, footrests מדפים ואביזרים. ואז הדלת מותקנת במקום. לאחר התא להרכיב, אתה יכול לחבר אותו לרשת החשמל.

סאונות אינפרא אדום לדירות

היתרון הבלתי מעורער של סאונות אינפרא אדום הוא כי לפני ההתקנה שלהם בדירה אין צורך לבצע עבודת הכנה נרחבת. על פי הכללים להפעלת בקתות אינפרא אדומות, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לעמידה בטכניקות בטיחות אש.

לפני רכישת והתקנת בקתה עבור סאונה אינפרא אדום, ודא כי החיווט החשמלי בדירה פועלת כראוי. הקפד להתקין את המכשיר הנוכחי שיורית על החיווט. לפני חיבור הבקתה, לא לשכוח כדי להמריץ את הדירה. זכור כי אין לחבר את תא האינפרה אדום לרשת באמצעות מתאמים וחוטי הרחבה.

סאונות אינפרא אדום לדירות - דרישות והתקנה

דרישות לחדר התקנה של סאונה אינפרא אדום בדירה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 50