צריכת חשמל של מכונת כביסה

צריכת חשמל של מכונת כביסה

הכוח של מכונות כביסה יכול להיות שונה. כדי לקבוע את הכמות המדויקת של קילוואט, הנצרכת על ידי מכונת הכביסה, עליך להכיר את המידע על מדבקה של מכשירי חשמל ביתיים. בדרך כלל, זה מדבקה מודבק לגוף של המכונה. אתה יכול למצוא מידע על כוחו של סטיילק אם לציין איזה סוג של צריכת האנרגיה משמש מכשירי חשמל ביתיים.

מהי צריכת החשמל?

צריכת חשמל של מכשירי חשמל ביתיים כגון מכונת כביסה, לא יציב, דמות משתנה. הכל תלוי בלוח הכביסה המסוים, בכמות הכביסה וכמובן בסוג החומר. הכוח הממוצע של מכונת הכביסה יכול להגיע 4 קילוואט. היום, העולם מנסה לחסוך במשאבים, אז לנסות להשתמש יותר מכשירי חשמל ביתיים השייכים בכיתה "A". צריכת החשמל של ציוד כזה יכול להגיע 1.5 קילוואט / שעה.

כיתות של מכונת כביסה חשמל

אם אתה מוחק על שלוש פעמים בשבוע במשך כשעתיים, כמות החשמל הנצרכת יכולה להגיע ל -36 קילוואט לחודש.

צריכת לפי שיעורים

כיתות של מכונות כביסה

צריכת חשמל

Class A +++

כמות האנרגיה המינימלית הנצרכת. מכונות כביסה בכיתה A + + צורכים 0.15 קילוואט / שעה לכל 1 ק"ג של כביסה.

דרגה A +

0.17 קילוואט / שעה לכל 1 ק"ג כביסה.

דרגה א '

0.17-0.19 קילוואט / שעה לכל 1 ק"ג כביסה.

דרגה ב

0,19-0,23 קילוואט / שעה לכל 1 ק"ג של כביסה

כיתה ג

0,23-0,27 קילוואט לכל 1 ק"ג כביסה

דרגה ד

0.27-0.31 קילוואט לכל 1 ק"ג כביסה

דרגה E 0.31-0.35 קילוואט לכל 1 ק"ג כביסה
כיתה ו 0.35-0.39 קילוואט לכל 1 ק"ג כביסה
כיתה ז יותר מ 0.39 קילוואט לכל 1 ק"ג כביסה

הכיתות E, F, G היו מוקדמות יותר. יצרנים מודרניים עם מחלקות צריכת אנרגיה כאלה לא מייצרים מכונות כביסה.

מקדם יעילות האנרגיה של מכונת הכביסה

בעת ביצוע בדיקות מעבדה, מומחים להשתמש כביסה על משטר טמפרטורה להגיע 60 מעלות. כותנה פשתן משמש כמחק. Stylalk תוף נטען למקסימום. כל החישובים שקובעים את יעילות צריכת האנרגיה מבוססים על כביסה זו.

סוגי צריכת חשמל של מכונת הכביסה

גורמים

גורמים שונים רבים משפיעים על כמות מכונת כביסה הנצרכת על ידי קילוואט.

 • חיי שירות של מכשירי חשמל ביתיים. כלומר, ככל מכונת הכביסה עובד, יותר מצטבר תצורות על עשרה. תצורות כאלה באופן משמעותי לסבך את הפעולה של המכונה ואת תהליך חימום מים, בהתאמה, הגדלת צריכת החשמל;
 • סוג של בגדים ובדים גם משפיע מאוד על צריכת החשמל של styalki. הדבר הוא כי בד רטוב שונה יבש משקל, בהתאם, דורש צריכה שונה של חשמל;
 • העומס של מכשירי חשמל ביתיים משפיע מאוד על צריכת החשמל. חישוב כמות החשמל הנצרכת נלקחת עבור קילוגרם של כביסה, ולכן, ככל שאתה טוען את התוף, יותר כוח אתה צריך מכונת כביסה;
 • תוכנית הכביסה משפיעה גם על צריכת החשמל. הנה נאמר על הטמפרטורה, אשר הכרחי לשטיפה. טמפרטורה גבוהה תדרוש הרבה חשמל. תהליך כביסה ארוך מגדיל את מספר הקילוואטים הנצרכים.

סוגי צריכת חשמל של מכונת הכביסה

כיצד לקבוע את הכוח?

קודם כל, יש צורך להבין אילו חלקים של מכשירי חשמל ביתיים צורכים חשמל:

 • מנוע חשמלי. זה המרכיב העיקרי של מכונת הכביסה אחראי ליצירת סיבובים הדרושים של התוף. הסוגים העיקריים של מנועים המשמשים לייצור מכונות כביסה כוללים מנוע עם כונן ישיר, מנוע אסינכרוני ואספן. כמות החשמל הממוצעת הנצרכת תשתנה מ -400 ל -800 וואטים, כלומר מ -0.4 קילוואט ל -0.8 קילוואט. אגב, מצב הכביסה הרגיל צורכת פחות חשמל מאשר בתהליך הספין.
 • עשרה, האחראי לחימום המים לטמפרטורה הנדרשת. חלק זה של סטיילק גם יוצר תהליך אוטומטי לחלוטין של ייבוש / שטיפת דברים. תלוי באיכות הכביסה מהבחירה של הטמפרטורה. לדוגמה, כאשר שוטפים במים קרים, התנור אינו מופעל כלל, אך במהלך הכביסה ב 90-95 מעלות החימום פועל במלואו. כל אחד עשר מותקן במכונת הכביסה יש קיבולת מותקנת משלו, אשר יכול להגיע 2.9 קילוואט. לפיכך, ככל שהכוח גבוה יותר, כך המים יהיו מחוממים מהר יותר.
 • משאבה או משאבה. חלק חשוב זה של מכונת הכביסה מיועד לתהליך של שאיבת מים, אשר יכול להתרחש בשלבים שונים של כביסה. משאבות בעצם צורכת עד 40 וואט.
 • לוח הבקרה, הכולל רכיבי רדיו, נורות שונות, קבלים מתחלפים, חיישנים שונים, מתכנת מיוחד ומודול אלקטרוני, יכולים לצרוך עד 10 וואט.

צריכת חשמל של מכונת כביסה

כיצד לחסוך כסף?

אגב, על כמות החשמל הנצרכת בנוסף הגורמים הנ"ל משפיעים גם על היבטים אחרים. לדוגמה, הצריכה הבלתי מוצדקת של חשמל הנצרכת על ידי מכונת הכביסה.

 • ראשית, השימוש הבלתי מוצדק במייבש. יש צורך לנסות על ימי שמש סוער כדי לייבש בגדים ברחוב, ובכך לחסוך בצריכת האנרגיה.
 • שנית, יש צורך לבחור את מצב הכביסה הנכון, מאז תוכנית שנבחרה בצורה לא נכונה יכולה לצרוך 30% קילוואט נוספים.
 • שלישית, אתה צריך לטעון את התוף במלואו, כי אם אתה לא עושה את זה, אתה מבלה 10-15% יותר חשמל. לפיכך, עדיף לטעון אחד לשטוף מלא מאשר כמה קטן.
 • והכי חשוב, יש לכבות את מכונת הכביסה מהשקע מיד לאחר הכביסה.

צריכת חשמל של מכונת כביסה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1