איך לשנות את המיקסר במטבח

מדי פעם, את העגורנים במטבח צריך להיות שונה. הם מופעלים במצב קשה, הם מקבלים הרבה חומרי ניקוי, בגלל מה שהם באים לתוך disrepair או פשוט לאבד את המראה שלהם. כי אנשים רבים באים לצורך לשנות את ברז המטבח. אבל כדי לקרוא אינסטלציה זה לא הכרחי. החלפת הברז במטבח - העבודה היא פשוטה, אתה יכול להתמודד עם זה בעצמך, ולבקש סכום כסף הגון על זה. אנחנו שומרים ועושים הכל בעצמנו. 

החלפת מערבל במטבח - אתה יכול לנהל את עצמך

החלפת מערבל במטבח - אתה יכול לנהל את עצמך

מה נדרש לעבודה

החלפת מיקסר במטבח מורכב משני שלבים - ראשית להסיר את הישן, לאחר הר לחבר אחד חדש. בנוסף מיקסר חדש, תצטרך מפתחות בגודל מתאים וכמה חומרי עזר. בדרך כלל אתה צריך מפתחות על 10 ו 11, על 22 ו 24. על מנת להסיר את מערבל מן הדלפק או הכיור תצטרך שני ברגים מתכווננת.

עוד דבר אחד. סביר להניח, תצטרך צינורות חדשים. למרות שרוב מערבלים המטבח מצוידים צינורות גמישים, אבל אורכם הוא 30 ס"מ.זה לא תמיד מספיק. לפני תחילת העבודה, אתה צריך לוודא כי אורך של צינורות רגיל מספיק.

מה שנדרש כדי להחליף את המיקסר במטבח

מה שנדרש כדי להחליף את המיקסר במטבח

זה תלוי כמה רחוק מערבל הם צינורות של מים קרים וחמים. צינורות צריך להיות שקוע מעט, כי בעת הפעלת / כיבוי הברז, שינוי פתאומי בלחץ מתרחשת, שממנו צינורות עווית. אם הם מתוחים, החיבור ישתחרר במהירות ויזרם. לכן, אם מן הצינורות אל מפרצון של מערבל 25 ס"מ או פחות, צינורות צוות מספיק. אם יותר - לקנות יותר. ועצות: לקבל איכות, לא הזול ביותר. הם במהירות להיות שמיש ויכול להציף אותך ואת השכנים שלך מלמטה, אם הם קיימים. לכן, לקחת צינורות גמישים בצמה חלד או צינור נירוסטה גלי. הם ישרתו זמן רב וללא תוכחה.

כדי לקנות צינורות עבור ברז המטבח תצטרך גודל של "מחט" - קצה זה הוא דפוק לתוך המיקסר, כמו גם את הקוטר של הצינור ואת סוג קצה (אבא אמא) - כדי לאסוף את אביזרי הנכון.

כדי לאטום את החיבור, תצטרך מגבת פשתן עם להדביק איטום או סרט מוקצף. אתה צריך אטמים שונים O- טבעות (צריך ללכת בערכה, אבל רק במקרה למצוא את כל מה שיש לך).

כיצד להסיר את הישן

לפני תחילת העבודה, כבה את אספקת המים לברז, לנקז את השרידים הנמצאים בצינורות. עכשיו אתה יכול להתחיל את המיקסר במטבח. כדי להסיר את הברז הישן מהכיור, יש צורך לפרק את האגוז, המוברג על גופו מתחתית הכיור. אם הכיור מותקן בארון המטבח, זה מאוד לא נוח לעבוד. עדיף להסיר את הכיור. לשם כך, תזדקק ל:

 • פתחו את הסיפון. ישנם מבנים רבים סיפון, אבל לכל אחד יש אגוז, אשר חייב להיות unscrewed. קשה לבלבל - יש לו בליטות, לאחיזה טובה יותר. פתח את האום, הסר את החלק התחתון של הסיפון.
 • פתחו את צינורות המים החמים והקרים העוברים למיקסר. הם בדרך כלל מורידים את האגוזים האיגוד. כדי לעשות זאת, אתה צריך מפתח על 22 או 24.
 • חותכים את איטום סביב המערכת של הכיור, אם בכלל.
 • הסר את הברגים לתקן את הכיור לראש השולחן. ברגים יראו אם אתה "לצלול" לתוך השולחן.

  אחת האפשרויות עבור סיפון ואגוזים, אשר חייב להיות מעוות

  אחת האפשרויות עבור סיפון ואגוזים, אשר חייב להיות מעוות

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 79 = 84