שילוב של מרפסת (אכסדרה) עם מטבח, חדר

אין דרכים רבות להגדיל את שטח הדירות. הכי נגיש הוא הבריכה של מרפסת או אכסדרה עם חדר או מטבח. בואו לא שטח גדול מאוד להצטרף, אבל דירות קטנות וזה כמו למצוא.

מה המסמכים הדרושים כדי לאחד את המרפסת / אכסדרה

ניתן לשלב את המרפסות בשתי דרכים: פשוט על ידי הסרת יחידת החלון מבלי להרוס את אדן החלון ואת הדלת והסרה. אם תחליט רק להסיר את החלון / הדלת, אין צורך בהרשאה. בסוף העבודה, אתה לוקח את התוכנית של הדירה ב BTI, לבצע את השינויים

עבור גרסה כזו של שילוב של מרפסת וחדר או מטבח, אתה לא צריך אישור

עבור גרסה כזו של שילוב של מרפסת וחדר או מטבח, אתה לא צריך אישור

אם היה צורך להסיר את אדן החלון, אז שינוי זה נקרא תכנון מחדש דורש מספר מסמכי הרשאה ליישום שלה. ויש לזכור כי בשנים האחרונות בבירה כדי להסיר את יחידת החלון מותר רק אם התקנת זכוכית הזזה דלתות. כמו כן שים לב כי המרפסת או אכסדרה אסור לקחת רדיאטורים החוצה. זה יהיה צורך בנפרד לארגן את החימום של המרפסת, כמו גם כדי לקבוע מקום חדש עבור הרדיאטור, שהיה בעבר על בלוק החלון.

בכל מקרה, תצטרך:

 • קחו את הדרכון הטכני לדירה במשרדים טכניים.
 • עם techasporotom חלים על ארגון הפרויקט בעל אישור על הזכות לספק שירותים דומים עבור שרטוט של שיפוץ. האפשרות השנייה היא להזמין פרויקט שיפוץ בארגון שפיתח פרויקט סטנדרטי עבור הבית שלך (עבור תושבי הבירה היא אפשרות אמינה יותר).
 • לאחר לקיחת הפרויקט שהתקבל, המסמכים המאשרים את זכויות הקניין, הבקשה הסופית לתכנון מחדש, חלים על פקוח השיכון.

לאחר קבלת החלטה, אתה יכול להתחיל לעבוד. עם השלמת התיקון, תצטרך להזמין נציג של פקוח השיכון כדי לקבל את תעודת הגמר. עם מסמך זה, החלת שוב על BTI עבור דרכון טכני חדש.

מיזוג כזה דורש תיעוד

מיזוג כזה דורש תיעוד

שים לב כי בעת בחירת האפשרות השנייה, ההריסה היא החלק היחיד שהיה מתחת לחלון. כדי להרוס את הצדדי הנותרים, אדנות ללא תיאום נוסף לא יכול להיות באופן מוחלט, כמו גם לחתוך את קורת החלון. עבורם, צעדים עשויים להיות נדרשים גם כדי לחזק. כל העבודות יירשמו בפרויקט שיפוץ ויש לעמוד בהן בקפידה.

אם עליך להסיר את הקירות והקורה, ציין זאת בארגון הפרויקט בעת שליחת מסמכים. הם מחשבים אם אפשרות כזו אפשרית. אם כן, בעיה אמצעים כדי לשחזר את קיבולת העומס ואת רשימת העבודות.

סדר עבודה

תשומת הלב העיקרית בעבודה על הצמדת המרפסת למטבח או לחדר צריכה להיות נתון להתחממות. יהיה צורך לחמם את כל חלקי המבנה מלבד הקיר הפנימי. השתמש בחומרים היעילים ביותר, אחרת זה יהיה קר מאוד בחדר כולו בחורף. כמו כן, בעת התקנת זיגוג, יהיה צורך להקדיש תשומת לב מיוחדת למקום שבו המסגרות לפגוש את הקיר - להניח מחסום אדים החומר. זה יחסום גישה לאוויר חם מן המקום, מניעת היווצרות של עיבוי. באופן כללי, סדר העבודה הוא:

 • פירוק חומרי זיגוג וגימור ישנים על המרפסת / המרפסת (אנו משאירים את בלוק החלון בחדר בזמן שהוא במקום). על המרפסת יש גדר מתכת, על אכסדרה יש מחיצה רגילה רזה, אם יש אחד. אם אין מחיצה על המרפסת, רק מסגרת מתכת נשאר. זה הכרחי עבור בטיחות בעבודה.

  פירוק של זיגוג הישן חומרי הגמר

  פירוק של זיגוג הישן חומרי הגמר

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 5 = 1