כיצד להפוך את המרפסת לביתך

הגרסה הנכונה ביותר של המרפסת היא כאשר הבסיס שלה יצוק יחד עם הבית. במקרה זה, אין כמעט בעיות. לפעמים כאשר מתכננים בניין, הם שוכחים את זה. ואז מרפסת מחוברת לבית. הם עושים הרחבה בעיקר של שלושה חומרים: עץ, מתכת ובטון. אם הבית הוא לבנים, הם יכולים לקפל אותו מתוך לבנים. אפשרות נוספת היא לעשות את אבני הבניין עם גימור הבאים. בכל מקרה, כאשר מתכננים להפוך את המרפסת עם הידיים שלך, אתה רק צריך להחליט איזה בסיס לעשות ואם לאגד אותו או לא לבסיס של הבניין.

כיצד לחשב את הפרמטרים

ראשית עלינו להחליט איזה צד ילך למדרגות. הם יכולים להיות מצד אחד, שניים או שלושה צדדים. אתה קובע את זה על סמך ההעדפות האישיות ואת הכספים, אשר אתה יכול / רוצה להקצות לבנייה. גובה המרפסת תלוי בגובה של הסולם צריך להיות 50-70 מ"מ מתחת לקצה עלה הדלת. זה צעד קטן מונע משקעים מלהיכנס לבית. אולי חשוב יותר, זה לא מאפשר לך לנעול את הדלתות אם המרפסת מן להתפזר כפור עולה (אם הדלתות פתוחות החוצה).

לקבוע את גודל הפלטפורמה העליונה

תכנון המרפסת מתחיל בקביעת גודל הפלטפורמה העליונה. אם הדלתות פתוחות החוצה, אתה אמור להיות מסוגל לעמוד על הרציף כדי לפתוח את הדלתות. כלומר, עומקו צריך להיות 30-40 ס"מ יותר רוחב של עלה הדלת. על פי ההמלצות של GOST, את הממדים של האתר צריך להיות 1.5 פעמים רוחב של הפתח. יותר יכול להיות - פחות, לא רצוי - לא נוח.

מרפסת עם מרפסת קטנה

מרפסת עם מרפסת קטנה

אם הדלתות שלך ברוחב 80 ס"מ, עומק הרציף העליון הוא 120 ס"מ, רוחב הרוח נקבע בהתאם לטעם ולפרופורציות של הבית, אבל הוא בהחלט צריך להיות גדול יותר מהרוחב של הפתח.

אנחנו סופרים את מספר וגודל הצעדים

אתה יודע את גובה המרפסת: 50-60 מ"מ מתחת לדלת הדלת. הגובה המומלץ של הצעד (צעד) הוא 15-20 ס"מ.חלק את גובה המרפסת לפי גובה מעלות, לקבל מספר משוער של צעדים. המספר מתקבל רק לעתים נדירות על ידי מספר שלם. סנטימטרים הנותרים ניתן לחלק בין כל השלבים או להפוך אחד מהם גבוה יותר. אפשרות נוספת היא לעשות צעד קטן למטה, אם כי זה עלול להיות לא נוח.

גדלים אופטימליים של צעדים

גדלים אופטימליים של צעדים

רוחב אופטימלי של הצעד (לדרוך) הוא 25-30 ס"מ לדעת את מספר השלבים, את עומק הפלטפורמה העליונה, את עומק המדרגות, אתה יכול לחשב את גודל המרפסת לחלוטין. עליהם אפשר כבר לפתח קרן מתחת למרפסת.

בעת בחירת הפרמטרים של השלבים, יש צורך לבצע את ההמלצות של SNiPa: סכום של overhoot ואת riser מוכפל צריך להיות בתוך 600-640 מ"מ. לדוגמה, אתה מחושב כי גובה הצעד (צעד) יש לך 17 ס"מ, לדרוך (עומק התואר) הוא 280 מ"מ. ביצוע החישובים, אנחנו מקבלים: 170 מ"מ * 2 + 280 מ"מ = 620 מ"מ. בהגדרות המומלצות, אנחנו מתאימים, ולכן שום דבר לא צריך להיות שונה.

איזה סוג של קרן נדרשת?

אם המרפסת מתוכננת להיות אור - עץ או מתכת - הקרן, לרוב, עושה ערימה או עמודה. נבחר באופן ספציפי על בסיס התנאים הגיאולוגיים. קרקעות ניקוז טוב עם רמה נמוכה של מי התהום יש בסיס עמודה, עם נטייה לנפח אתה צריך ערימה, אולי TISE.

עבור המרפסת כבד - עשוי לבנים או בטון מוצק - לעשות בסיס רצועה או לוח מונוליטי. סוג הקרן הוא לרוב דומה לזה שבו בנוי הבית.

סוגי יסודות מתחת למרפסת

סוגי יסודות מתחת למרפסת

אז אתה צריך להחליט אם תוכל לקשר את הבסיס של המרפסת על יסוד הבית או לא. ההחלטות נעשות על פי המשקל המתוכנן של ההארכה וסוג הקרקע. והאפשרות האחרת והאחת יש חסרונות. אם אין קשר, בצומת של המרפסת ואת סדקי הבית לעתים קרובות טופס, בגלל הכפור עולה המרפסת יכול עיוות. עם בעיה זו, הבעלים של קוטג'ים הקיץ לעתים קרובות פנים - הראשי המרפסת כדי dachas עשוי עץ ולא מובנת. לאחר כדור הארץ נסוג, הוא יכול "לשבת" את עצמו במקום, או שהוא עשוי לדרוש כמה צעדים נוספים.

כאשר הקשר הוא גם אפשרי, היווצרות סדקים, אבל לא רק בצומת, אלא גם את "הגוף" של הארכה. זה קורה אם התקשורת מחוזק אינם מסוגלים לפצות על עומס אחיד שנוצר על ידי הבית ואת ההרחבה. לכן, הבסיס הקשורים למרפסת הוא עשה אם הוא מחובר לבית כבד עצמו - כבד מסיבי, עשוי בטון מזוין. הקושי השני עם החלטה זו הוא להפוך את הקשר איכותי. לשם כך, חיזוק מצולע בקוטר של 12-16 מ"מ משמש, תחת אשר נקדחו חורים בקרקע עם קוטר נתון. בהם, החיזוק הוא סתום ועל בסיס שלו מסגרת המרפסת הוא לסרוג.

מדרגות מבנים

ישנם שני עיצובים בסיסיים של מדרגות: על מיתרים ועל kosuroh. הם יכולים להיות עשויים עץ, מתכת. יש גם אפשרויות משולבות - מתכת + מדרגות עץ או מתכת + מדרגות בטון.

מדרגות מבנים

עיצובים מדרגות - על מחרוזות ועל kosuroh

על המיתרים

מדרגות על המיתרים הם הפשוטים ביותר. עבור המרפסת - אפשרות טובה, במיוחד אם הבית הוא עץ או בית כפרי קטן. לחלק הפנימי של בוסטרינג המצורפים מוטות תמיכה. אם אתה עובד עם מתכת, ברים מולחמים אופקית (אתה יכול עם היצר המינימלי של 1-2 ° על מנת מים לזרום מן המדרגות). במקרה של עץ, ברים תמיכה יכול להיות מכות, שבו שלב מחובר מכן, או חריצים (לא יותר מ 1/2 עובי הלוח) חתכים לתוך מחרוזת, שבו את לוחות המדרגות מוכנסים.

על הקוסאור

המדרגות על המיתרים יכול להיות גם של בנייה פשוטה - עם תמיכה פתוחה. במקרה זה, משולשים נחתכים בחלק העליון של הלוח בזווית הנדרשת. החלק התחתון שלהם משמש תמיכה המדרגות.

מדרגות בקוסורה הפתוחה

מדרגות בקוסורה הפתוחה

כאשר חותכים את Kosoura, להניח את גובה המדרגה ואת רוחב של לדרוך. הם מחוברים בזווית ישרה. בסימון החלים, מתבצעת תבנית, שבאמצעותה מסומנים כל השלבים.

עקרון חיתוך הקוסורה

עקרון חיתוך הקוסורה

מספר תמוכות הסולם תלוי ברוחב שלה ואת עובי הלוחות המשמשים את השלבים. מדלל את הלוח על המדרגות, לעתים קרובות יותר יש צורך לשים את Kosoura. אם אתה משתמש לוחות 25 מ"מ, ואז בין שתי תומך צריך להיות במרחק של לא יותר מ 50-60 ס"מ אם אתה צריך רוחב גדול של הסולם, ואתה לא רוצה לשים שלושה Kosovars, להשתמש לוחות עבה יותר. חשוב שהם לא להתכופף תחת רגליהם.

סדר הרכבת מדרגות בקוסאור

סדר הרכבת מדרגות בקוסאור

אם החלטתם לרתך סולם על Kosovars ממתכת, תצטרך להיות סבלני: אתה צריך לרתך חתיכות קטנות רבות, אבל העיקרון של היווצרות זהה.

מדרגות מתכת על הקוסורה

מדרגות מתכת על הקוסורה

שיטות לחיזוק חלקים

הקצה התחתון של המדרגות יכול לפעמים להיות נתמך ישירות על הקרקע. אפשרות זו פשוטה, אך לא אמינה. ראשית, הקרקע יכולה להתיישב, הסולם יקרוס. שנית, במגע עם הקרקע, עץ ומתכת נהרסים במהירות. עבור עץ יש הספגה מיוחדת (Senezh ו Senezh אולטרה, למשל), ואת המתכת היא יצרה היטב עם צבע יסוד ו צבע במספר שכבות. עם זאת, עדיף לעשות בסיס - כדי למלא רצועת רדוד, שבו מיתרים או מיתרים ינוח.

כיצד לתמוך במדרגות המרפסת

כיצד לתמוך במדרגות המרפסת

ניתן לחבר את המדרגות למרפסת אל בסיס הבטון המבוצר בשתי דרכים - לרגל - עם קטע של לא פחות מ -75 או 75 מ"מ או אל קרן קטנה יותר (בתמונה משמאל).

ייתכנו קשיים עם ההתקנה של עמדות המרפסת. ישנן מספר דרכים. יש אחד מאוד פשוט ויעיל, אשר עובד באופן מושלם גם על clods (חימר ו לואם). תחת הקטבים לחפור לחורים עם עומק של 50-60 ס"מ בהם לתחתית לשפוך בתוך דלי וחצי של חול, גם הוא נגח. מעל החול נשפך בחצץ של פולוורה וגם נפל. הם שמו מוט, לדרג אותו ברמה, לשים מפרידי, אשר יחזיק מעמד נתון. החלל שבין קיר החור לבין הטור מכוסה בהדרגה בחצץ, דוחק אותו בקפידה. החור מלא ברמה עם הקרקע, העליון יכול להיות בטון (כך המשקעים לא ניקוז), אבל לא לשפוך עד לתחתית. עמודות כך קבוע לא להוביל אפילו עם חבטות חזקות. חלק ניכר מהמים זורמים לתוך החול, וכוחות הנותרים של ההריסות המתפצפנות משתלטים, ומנטרלים אותם.

שיטות לחיזוק העמודים לבסיס הבטון

שיטות לחיזוק העמודים לבסיס הבטון

אם ערימות מלאות מתחת לעמודי המרפסת, קרן סרט או לוח מונוליטי, בסיס עמודה מקופל, ואז חתיכים או משקפיים מיוחדים הם אמינים לתקן את עמודי העץ בטון. לאחר התבגרות של בטון, בלוקים עץ או ברגים מחוברים אליהם ברגים או ברגים עץ.

אם המדפים עשויים מתכת, פינה עם עובי דופן של לפחות 3-4 מ"מ צריך להיות ממוקם בבטון, כך ניתן לבשל בקלות לאחר מכן.

בעת בניית מרפסת עץ עם הידיים שלך, ייתכן שיש לך שאלות על הידוק מעקות ו balusters. הם יכולים להיות שנאספו עבור מסמרים רגילים, אבל אם תרצה, אתה יכול להשתמש ברגים או גראס עץ. במקרה זה, חורים מראש קדח, ואז הם להתקין את המחברים ואת הידוק עם מפתח ברגים. קשר זה הוא בהחלט אמין יותר מאשר רק על מסמרים.

כיצד להדק מסילות או מעקות

כיצד להדק מסילות או מעקות

אם המרפסת מחוברת לבית עץ קצוץ טרי שבו הצטמקות טרם הושלמה, עיצוב המרפסת מספק חופה, המדפים חייב להיות קבוע על לוחות מתכווננים מיוחדים.

התקנת מרפסות עם אפשרות פיצוי על הצטמקות של בית עץ

התקנת מרפסות עם אפשרות פיצוי על הצטמקות של בית עץ

כל המדפים התומכים בחופה מעל המרפסת של בית העץ ממוקמים על מעליות מיוחדות מתכווננות

כל המדפים התומכים בחופה מעל המרפסת של בית העץ ממוקמים על מעליות מיוחדות מתכווננות

אנו למשוך את תשומת הלב שלך לעובדה כי הן מתכת ועץ, שבו תשתמש לבניית המרפסת, דורשים עיבוד זהיר. המרפסת חשופה לכל ההשפעות האקלימיות והחומרים דורשים הגנה טובה.

מדרגות בטון מונוליטיות

הסולמות העמידים ביותר עשויים מבטון מונוליטי. זה לוקח יותר זמן לייצר אותם מאשר מתכת או עץ, אבל חיי השירות שלהם מוערך במשך עשרות שנים. על סוגי המדרגות מבטון הוא סיפר בפירוט את הווידאו. הבסיסים של החישוב ניתנים גם.

איך לעשות את הידיים שלך גרם מדרגות הבטון על רצועות להסתכל בסרטון הבא.

מרפסת עץ

המרפסת עשויה מעץ היא אחת הווריאציות הנפוצות ביותר במדינה שלנו. עץ הוא פלסטיק, קל לטפל, שווה מעט יחסית (במדינה שלנו), סולח טעויות רבות. לכן זה חומר הבניין האהוב.

כמו כן יש חסרונות: זה דורש הגנה טובה לפני הבנייה (הספגה אנטיבקטריאלי מעכבי אש), כמו גם תחזוקה שוטפת - שיפוץ של צבע מגן. אז במשך זמן רב זה נראה אטרקטיבי, אחרת זה מאבד במהירות decorativeness.

אחת האפשרויות לבניית מרפסת עשוי עץ עם סולם על המיתרים ניתן לראות את הווידאו. אנו מפנים את תשומת לבכם לעובדה כי המרפסת בנויה על אדמה חולית, כך שהשיטה המשמשת להתקנת העמודים אינה מתאימה לכולם. בשאר הכל ברור.

מרפסת לבנים

מאז הלבנה - החומר הוא צפוף וכבד, בסיס מוצק נדרש למרפסת לבנים. בדרך כלל זה לוח מונוליטי, ועם חיזוק כפול עדיף אם בגודל זה גדול יותר המרפסת המתוכננת.

בעת חישוב הפרמטרים של השלבים יש לקחת בחשבון את הממדים של הלבנים ואת עובי התפר ביניהם. ואז לשים את העבודה יהיה קל יותר - לא לחתוך את הלבנה. אם אתה לא מתכוון לכסות את המרפסת, להשתמש בחומר איכותי עבור השורות החיצוניות. שורות פנימיות - zabutovku - יכול להיעשות מתוך קרב או אבני בניין ושרידיהם.

מרפסת עשויה לבנים עם כפות עץ

מרפסת עשויה לבנים עם מדרגות עץ

אם הבית הוא על סולם גבוה, ביצוע מרפסת מונוליטי עשוי לבנים הוא יקר מדי. לאחר מכן העמודות או הקירות מקופלים, ומשאירים חלל ריק בפנים. אז זה יכול לשמש למטרות כלכליות או מכוסה מגינים דקורטיביים. אם אתה צריך פלטפורמה העליונה, אלה עמודות / הקירות על גבי מכוסים לוחות בטון - תוצרת בית או סיים - זה כבר אופציונלי. ואז סולם מחובר לבסיס. זה לא בהכרח לבנים. יכול להיות מתכת, בטון או בשילוב.

צילום: מרפסת עץ על מסגרת מתכת

התיאוריה היא רק תיאוריה בבנייה מדי. אתה תמיד מבין טוב יותר את המהות של העניין, אם אתה צופה בעצמך את התהליך, כי אתה יכול לראות איך אחרים עושים וללמוד משהו בעצמך.

לבקשת ההורים, נעשה עותק מדויק של המרפסת הישנה. ההבדל היחיד הוא עבור מסגרת מתכת מולחם חדש.

זה מרפסת ישנה

זה מרפסת ישנה

באתר המרפסת ההרוסה נחפר בור באורך 25 ס"מ, חול מרובד ומוטבל לתחתית, 10 ס"מ של אבן כתוש, רשת מתכת עם תא של 10 ס"מ מונחת על גבי כל זה וממולאת בטון.

התנור מתחת למרפסת

התנור מתחת למרפסת

מידות לשעבר של המרפסת מולחמים מסגרת מתכת (פינה של 70 * 5 מ"מ). סידוולים נחשפים אנכית ומתוקנים לחתיכות. ואז הבסיס מתחת לספסלים מרותך אליהם. כל מתכת מעובד על ידי ממיר חלודה, מכוסה בקרקע פעמיים צבוע.

אנחנו לרתך, הקרקע ולצייר את היסודות של הספסלים

אנחנו לרתך, הקרקע ולצייר את היסודות של הספסלים

עץ שימש לבנייה יבשה. הלוחות נחתכו לגודל (רוחב המרפסת) וטופלו על ידי הספגה למגע ישיר עם הקרקע.

עץ מתייבש לאחר הספגה

עץ מתייבש לאחר הספגה

שמנו את לוחות מיובשים על המסגרת. תחת כל חיזוק יש צורך לקדוח חור - פינה פשוט כדי לא לקחת.

המרפסת היא קרשים עם קרשים

המרפסת היא קרשים עם קרשים

בשלב זה נעשו שתי שגיאות בבת אחת. ראשית - העור לא התחיל מהצד. מיד החל לכסות את המדרגות. כתוצאה מכך, במפרקים של הצד ציפוי וצעדים, המים זורמים כל הזמן ואת העץ רקוב. יש צורך להתחיל את ציפוי מן הצדדים, ואת המדרגות צריך להיות מעט יותר, כך שהם בולטים מעבר לוחות הצד עבור כמה סנטימטרים. הטעות השנייה היא כי לוחות על המרפסת מונחות קרוב זה לזה. עם לחות גבוהה, הם להתנפח ואת פני השטח הופך אחיד. כאשר הנחת המרפסת של המרפסת, לעשות פערים של לפחות 5-8 מ"מ.

תהליך הפשטה

תהליך הפשטה

לאחר כל לוחות קבועים, הם מלוטשים. ראשית, מטחנת חגורה עם גרגר גס, ואז דיסק עם רזה. התהליך ארוך. יחד עם זאת, המשימה היא להסיר את הצבע הירוק של הספגה. זה לא חפיפה אפילו עם שלוש שכבות של גוון.

טחינה את פני השטח של לוחות לקבלת חלקות מקובלת

טחינה את פני השטח של לוחות לקבלת חלקות מקובלת

אחרי הטחינה אנחנו מתחילים לצייר. שמנו את זה שלוש פעמים. כל שכבה לאחר הקודם מתייבש לחלוטין. כתוצאה מכך, הצבע הוא מהגוני כהה.

חלקי העץ מכוסים במתחם מגן

חלקי העץ מכוסים במתחם מגן

זה כבר שלוש שכבות של צבע

זה כבר שלוש שכבות של צבע

בעוד צבע מתייבש לחלוטין, אנחנו ממשיכים לייצור של ספסלים. אנחנו חותכים את הקרשים תחתיהם, אנחנו לוחצים את הפן המשופע (ליופי), אנחנו מכסים עם הספגה.

לוח ספסלים

לוח ספסלים

אנחנו עושים גב עם עיטור קטן - מעוגל סביב הקצוות.

על התבנית לסמן את היופי

על התבנית לסמן את היופי

אנחנו חותכים מסורים באמצעות פאזל, ואז לטחון אותו לקצה חלק.

הנה ספסל על המרפסת

הנה ספסל על המרפסת

סדינים נתפרו עם דיקט, שהיה צבוע באותו צבע. המרפסת מוכנה.

מרפסת עץ גמורה עם נוף משלך בצד

מרפסת עץ גמורה עם נוף משלך בצד

מרצפות בטון-לבנה: תמונה

בעבר, מן הלבנים, קירות המדרגות נבנו, שמעליהם נשפך לוח בטון מונוליטי. בקצהו נחצבת מסגרת מפינות, כך שניתן יהיה להרכיב סולם ומעקה.

איך הכל ייראה

תוכנית המרפסת: איך הכל צריך להיראות

בסיס לבנים מוכן עם לוח בטון

בסיס לבנים מוכן עם לוח בטון

מן הפינה 70 * 70 * 5 מ"מ לחתוך את החסר של אורך הרצוי. לאחר מכן אנו מעבדים אותם עם ממיר חלודה. אנחנו מתחילים לבשל אחרי התגובה נעצר המתכת התייבש.

המתכת נחתכה באורך הנדרש

המתכת נחתכה באורך הנדרש

מעובד עם ממיר חלודה

מעובד עם ממיר חלודה

מרותך את מחרוזת המתכת הראשונה.

המחרוזת הראשונה מרותכת

המחרוזת הראשונה מרותכת

המדרכה המוגמרת נקבעה לבסיס הבטון עם שני סיכות.

הידוק לתמיכה

הידוק לתמיכה קונקרטית של תמיכה

באופן דומה, אנחנו עושים את המחרוזת השנייה לתקן את זה. בעת עבודה, ודא כי שתי מחרוזות נמצאים באותו מטוס.

שתי מחרוזות ורמה שחג הסיוע שלה שלט על המטוס

שתי מחרוזות ורמה שחג הסיוע שלה שלט על המטוס

אנחנו מתחילים לרתך את מוטות התמיכה. כאן חשוב לפקח כל הזמן על אופקיות, כך הצעדים אינם אלכסוניים.

המסגרת הראשונה תחת השלב העליון מוכנה

המסגרת הראשונה תחת השלב העליון מוכנה

לרתך את כל חלקי התמיכה על הקשת

לרתך את כל חלקי התמיכה על הקשת

לברים תמיכה לרתך את חתיכות רוחבי של הפינה כך המדף מתברר.

פסי הצלב כמעט מולחמים

פסי הצלב כמעט מולחמים

פינות מולחמים כך שהם יוצרים מסגרת. בתוך זה אנחנו שם חתיכת גיליון צפחה. על לוח צפחה אנו מפיצים את רשת המתכת המחזקת. הקצוות של הרשת מרותכים למסגרת.

המדרגות מוכנים לשפוך בטון

המדרגות מוכנים לשפוך בטון

בשלבים מוכנים יוצקים בטון. אנחנו עושים את זה באיכות גבוהה - כך הצעדים לא יימשך זמן רב יותר.

המדרגות מלאות בטון

המדרגות מלאות בטון

בעוד הבטון יקבל כוח, אנחנו לוקחים את המדפים כי יתמוך החופה מעל המרפסת. עבור אותם אנחנו לוקחים צינור צדודית 70 * 40 * 3 מ"מ. מתוך זה אנחנו חותכים ארבע עמודות. שניים הם מעט יותר - הם יהיו ליד הקיר של הבית, שניים על ידי 15 ס"מ קצר - הם עומדים על הקצה החיצוני של המרפסת, יצירת המדרון הנכון - כדי להפוך את שלג המים לרדת בדרך כלל. עבור מעקות crossbars אנו משתמשים צינור צדודית 40 * 40 מ"מ.

חלקי חילוף למרפסת ומרפסת

חלקי חילוף למרפסת ומרפסת

כל מתכת מעובד גם על ידי ממיר חלודה.

ראשית אנו לחשוף ארונות תקשורת, אנחנו לוקחים, אנחנו קובעים זמן slants

ראשית אנו חושפים מתלים, אנחנו לוקחים, אנחנו קובעים זמן מפסיק

כדי למנוע מדגיש לרוחב, חשוב להגדיר את המדפים רק אנכית. אנחנו חושפים אותם, אנחנו תופסים אותם, בכמה מקומות עם תפרים קצרים, שוב אנחנו בודקים אם הם עומדים נכון. אנחנו לרתך את המחסומים הזמניים ורק אחרי המבחן הבא אנחנו מרותכים לפי הכללים.

מהדקים להקל על העבודה

מהדקים להקל על העבודה

אחרי כל הדוכנים חשופים ומרותכים, אתה יכול לאסוף מעקות. בגובה הנכון, הם קבועים לחלוטין אופקית.

מעקה מרותך אופקית

מעקה מרותך אופקית

אז זה נראה מהצד

אז זה נראה מהצד

לאחר מכן להמשיך להתקין את הגג. אנחנו גם לבשל אותו צינור פרופיל 40 * 40 מ"מ. החלקה הראשונה מסביב למתחם - בהתאם לרמת המעמדים הקצרים יותר - שאר המבנה. זה לא מסובך, אבל זה לוקח הרבה זמן בצמתים רבים.

מערכת חופה הרים מעל המרפסת

מערכת חופה הרים מעל המרפסת

ואז הגיע התור לעשות מעקה וקישוט. שוב, אין קשיים, זה יהיה קל אם אתה רוצה.

אנחנו אוכפים את המעקה

אנחנו אוכפים את המעקה

הכל, המרפסת מוכנה לגימור. על המדרגות וגרמי המדרגות, נרכשו אריחים מחוספסים לשימוש חיצוני. היא סיימה גם את הדופן של לוח מונוליטי.

האריח על המדרגות נבחר בצבע אדום-חום לצבע הלבנה

האריח על המדרגות נבחר בצבע אדום-חום לצבע הלבנה

המתכת מצוירת בצבע תואם צבע, על הגג יש לוח גלי, אשר נשאר לאחר ההתקנה של הגג. המרפסת עם הידיים שלך התבררה די טובה.

סיימתי

סיימתי

רעיונות לעיצוב תמונה של המרפסת

אחת הווריאציות של מרפסת בטון עם מעקות עץ

אחת הווריאציות של מרפסת בטון עם מעקות עץ

מבט מהצד השני

מבט מהצד השני

מרפסת קלה אל הקוטג' על עמודי מתכת

מרפסת קלה אל הקוטג' על עמודי מתכת

המרפסת אל אמבט העץ - סולם של בולי עץ

המרפסת אל אמבט העץ או הדאצ'ה - הסולם מן היומנים

המרפסת מקורה עם WPC - עץ פולימר מרוכבים

המרפסת מקורה עם WPC - עץ פולימר מרוכבים

מרפסת מתכת עם סוכך פוליקרבונט

מרפסת מתכת עם סוכך פוליקרבונט

מרפסת עגולה עשויה לבנים

מרפסת עגולה עשויה לבנים

המרפסת מן היומנים אל הבית הקצוץ

המרפסת מן היומנים אל הבית הקצוץ

מרפסת עם מרפסת של פוליקרבונט

מרפסת עם מרפסת של פוליקרבונט

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 + = 89