אריחי קרמיקה אדומים לחדר האמבטיה: עיצוב עבור אישים בהירים

אריחי קרמיקה אדומים לחדר האמבטיה: עיצוב עבור אישים בהירים

לעתים קרובות, כדי לקשט את חדר האמבטיה לבחור גוון רך וקל. מגמה זו נפוצה מאוד, כי לעתים קרובות בחדר הזה אתה רוצה להירגע, להירגע, לצבור כוח. אבל בין ההצעות של מעצבים יש גם ניסויים נועזים, שאחד מהם יכול להיקרא צבע אדום בוהק. האמבטיה האדומה ממריצה, מעלה את מצב הרוח, נראית יוצאת דופן ואופנתית.

ביצירת עיצוב אמבטיה מרהיב אדום, אריחים בניגוד יעזור.

אריח אדום בעיצוב חדר האמבטיה

סודות של שימוש

אריח אדום מרשים אישים אמיצים ונחושים. חומר גימור כזה מתמלא עם חיוניות בבוקר, אך בו זמנית גם מעלה את לחץ הדם. כמו כן, אדום קשורה עם עוררות מינית וארוטיקה, כך האמבטיה האדומה היא מסוגלת להפוך את היחסים של הזוג יותר נלהב.

על אפשרויות שונות עבור עיצוב אריחי האמבטיה לקרוא את המאמר השני שלנו. קח רעיונות לשירות וליישם אותם בפועל.

אריח אדום בחדר האמבטיה

פסיכולוגים מציעים כי אנשים שאוהבים ספונטניות, חזק רצון ובטוח בעצמם, מעוניינים אריחים אדומים. החומר של צבע זה הוא כמו אנשים מוחצנים, אימפולסיביים, חברותיים ורגשיים. גם עם העיטור המקומי של חדר האמבטיה אדום קרמי, אתה יכול להוסיף יוקרה וזוהר. שימוש בקצוות אדומות מאפשר לך להתנסות על ידי שינוי מרקמים, שילובי צבעים ואביזרים בשימוש.

קרמיקה אדומה בחדר האמבטיה

חיפוי אריח אדום יכול להתבצע על כל שטח הרצפה או הקיר, אבל לעתים קרובות יותר החומר הזה מוחל מקומית או על מנת לסיים שטח מסוים (לדוגמה, חלק מהקיר מעל הכיור או את הזווית שבה מותקן האמבט). רעיון מצוין של תפאורה יהיה השימוש אריחים של גוונים שונים, ביצוע רצועות, קישוטים או מדרכות. גם בביקוש הוא אריח עם דפוס, או חופפות עם זה בצבע, או גוון מנוגד (צהוב, לבן או שחור). שילוב יעיל הוא רקע אדום מט ותבנית מורכבת מבריקה אדומה.

אריח אדום עם דפוס

מגמות מודרניות חיקוי של קרמיקה על ידי מגוון רחב של מרקמים טבעיים מאפשרים לקצץ את חדר האמבטיה עם אריחים אדומים דומים מרקם, עור, או משטח מרקם אחרים. כדי אריח בהיר, מונוכרום, תערובת גרגר אדום הוא הוסיף לעתים קרובות.

אריח אדום מתחת לעור

אבל היישום של החלקה של גוון מנוגד היא גם בחירה טובה.

אריח אדום עם כף מנוגדים

אתה יכול לעשות אמבטיה בסגנון הסקוטית: אריח זה "תחת הבד הסקוטית הלאומית" תיצור פנים יוצא דופן.

אריח אדום בסגנון סקוטי

פסיפס אדום

נראה מסוגנן מאוד. לעתים קרובות להשתמש בניגוד של משטח מבריק מט, אשר יוצר את האפקט של "מרחפת" אמבטיה.

אפקט דומה ניתן להשיג באמצעות פסיפס אדום ואור.

פסיפס אדום - מבריק ומט

פסיפס יכול להיות בצורות שונות. באופן בלתי נראה נראה פסיפס עם אלמנטים עגולים.

הרקע יכול להיות כל דבר. אבל, ככלל, הוא קל: לבן או בז ', זהוב.

ניתן גם לשלב פסיפס אדום ואריחים. הם ישלימו זה את זה, נראים מקוריים: שוב יש "משחק ניגודים של גדלים".

פסיפס אדום ואריחים בחדר האמבטיה

פסיפס אדום על רקע בז '

פסיפס עגול

את הדקות של השילוב

בחירה של שותפים עבור אריחים אדומים היא משימה פשוטה, כמו יצרני אריחים לייצר צבעים עשירים של גוונים של אדום, אשר מאפשר למצוא את השילוב הרצוי - פולשני או בניגוד.

קרמיקה אדום יכול להיות צל קר, למשל, cowberry, בורגונדי, ארגמן, חמוציות, פוקסיה.

גוונים אדומים מושתלים המתקרבים לחום - ברונזה, דובדבן כהה, טרקוטה.

חהסוג היוקרתי ביותר של גוונים טהורים - סגול, אודם, רימון, ארגמן.

אם אתה רוצה להוסיף רק מבטא קטן אדום בחדר האמבטיה עם עיצוב רגוע יותר, אתה יכול להסתכל על האריחים עם דפוסי אדום. לדוגמה, קרמיקה עם תמונות של אלמוגים או פרגים.

אם אתה רוצה גוונים חמים, קרוב כתום, לבחור אריח של אש, תות, סלמון, אפרסק, גוונים עגבניות.

התוספת הקלאסית לאדום היא לבנה ושחורה. לעתים קרובות יש שילובים ראוותניים עם צבעים בהירים: ירוק, כחול, צהוב.

אריח אדום

גוונים חמים של אריחים אדומים

שילוב של אריחים אדומים עם צהוב

התבנית האדומה על פני השטח של הצבע הראשוני נראית מרהיבה. כתוצאה מכך, אנו מקבלים הדגשים "מטרי" מסוגנן, אשר חלים בעיצוב של חדר אמבטיה קטן.

אריח עם דפוס אדום בעיצוב של חדר אמבטיה קטן

אל תשכחו את השילוב "אדום-לבן-שחור": צבעים אלה משלימים זה את זה ועושים את המקור המקורי.

שילובים עם צבעים אחרים של הצבעים אדום צהוב הם גם ישים. בשילוב עם לבן אתה יכול ליצור עיצוב מקורי ובלתי נשכח.

גוון אדום עסיסי יכול בהחלט להשלים כל צבע רגוע, למשל, אפור או בז '.

אריח לבן-אדמדם שחור בחדר האמבטיה

עיצוב אריחים אדומים ולבנים בחדר האמבטיה עם גוונים צהובים

אריחים בצבע בז 'ואדום בחדר האמבטיה

בחר אריח לפי שטח החדר

הפנים בגוונים אדומים ייראה מרשים יותר עבור חדר אמבטיה גדול. אם לא להסתובב בחדר האמבטיה שלך, אריח אדום ילחץ עלייך, מה שהופך מקום מוגבל עוד יותר. מתוך אמבטיה כזו אתה תמיד רוצה לצאת בהקדם האפשרי.

עבור חדרי אמבטיה קטנים, יישום של צבע אדום צריך להיות dosed. סדר מבטאים קטנים: מוסיף נדיר של אריחים אדומים או אביזרים אדומים.

אריח אדום בחדר אמבטיה קטן בצורת מבטאים

יצרנים מפורסמים

אריח של גוונים אדומים מוצע על ידי כל היצרנים, שכן הוא צבע אופנתי וממשי. עם זאת, כמה מפעלים (למשל, המפיקים האיטלקית Cerdisa, FAP, קונקורד אטלס) לייצר אוספים שלמים באדום. אריח כזה מסופק עם מוסיף וציורים שונים. אוספים הם מגוונים מאוד, כך אריחים אדום איטלקי ניתן לבחור עבור כל פנים.

אדום אריח קונקורד אטלס

בואו נציין גם את קרמיקה ספרדית, שונים צורות גיאומטריות המקורי, קישוטים וציורים. לדוגמה, המפעל Pamsa מייצרת אריחים עם דפוס קטן, מה שהופך אותו דומה לפסיפס, נותן לשירותים מראה מסוגנן יוצא דופן.

אריח פמזה

אם אנחנו קוראים המפיקים המקומיים, ואז קרמיקה מגוון ואיכותי מוצע על ידי מפעל קראמה קראזי. האוסף של היצרן הזה עם השם "סאקורה" הוא אריח אדום מעוטר בעיצוב אלגנטי. באוסף ישנם מוצרים מסוגים שונים (כולל פרטים לקשט), המאפשרים לך לקצץ את הרצפה והקירות.

אריח

חדר אמבטיה בצבעים אדום ולבן

השילוב של אדום + לבן הוא מאוד מוצלח. חדר אמבטיה זה קישוט נראה אטרקטיבי יוצא דופן. עיטור זה נבחר לעתים קרובות על ידי אנשים יצירתיים וצעירים שרוצים להוסיף צבעים נוספים לחיי היומיום. זה צבע פתרון ממריץ בבוקר, מגביר את החיוניות, נותן חיוניות ועליזות.

אריחים אדומים ולבנים בחדר האמבטיה

על רקע לבן, כמעט כל גוון נראה רווחי. השילוב של לבן ואדום כבר נבדק על מגוון של חדרי אמבטיה. חלקם של גוונים יכול להיות שונה ותלות רצונות אישיים. בנוסף, בצירוף זה ניתן להוסיף טון נוסף - אפור, כסף, זהב, טורקיז, שוקולד, קפה ועוד.

אפשרות לשירותים אדומים ולבנים

אפשרויות העיצוב העיקריות בצבעים אדום ולבן הן כדלקמן:

  • אדום הוא הצבע העיקרי, לבן תוספי אותו, תוך מה שהופך אותו רווי יותר בהיר. לקשט את החדר נעשה בגוונים אדומים, אינסטלציה, רהיטים ואביזרים נבחרים לבן;
  • הפנים לבן, והריהוט והאביזרים אדומים. גישה זו מסייעת להפוך את חדר האמבטיה נוח יותר, רומנטי ואלגנטי. גוונים אדומים בעיצוב זה עשויים להיות נועזים ביותר. בשילוב עם בסיס לבן, המראה שלהם יהיה רווחי מאוד. אפשרויות להוספת אדום על פנים לבן הם רצועת אנכית ואופקית, מראה אדום, אריח אדום של קיר אחד או אמבטיה (מדרכה), שטיח אדום, מגבות אדומות;
  • הפנים לבן, והצנרת אדומה. זוהי אפשרות נדירה יותר, כי אמבט אקרילי אדום, כמו גם כיור ושירותים באמבטיה, קשה יותר למצוא מאשר אינסטלציה לבנה.
ריהוט אדום בחדר האמבטיה

אינסטלציה אדומה בחדר האמבטיה

אתה יכול להוסיף את זה שחור טנדם - זה יהפוך את הפנים אפילו יותר בניגוד ומסוגננת.

חדר אמבטיה אדום ואדום עם שחור

השילוב של אדום ושחור

שילוב זה הופך את הפנים אלגנטי יותר מוצק. בחדר אמבטיה גדול, שילוב זה הוא הרמוני מאוד מעולה, אבל לעתים קרובות משלימים על ידי צבע אחר (לבן או אפור). שים לב כי פנים כזה בחדר האמבטיה עדיף להתקין מספר מנורות.

חדר אמבטיה אדום ושחור

סגנונות פופולריים

עיצוב חדר האמבטיה האדום נדונה בפירוט במאמר השני שלנו. לקרוא ולגלם את הרעיונות עיצוב נועזים ביותר לחיים!

לפני שתתחיל ליצור אמבטיה אדומה, אתה צריך להגדיר את הסגנון של העיצוב העתידי. אדום יכול לשמש סגנונות שונים, אז לבחור אחד מהם כרצונו.

כשהם חושבים על חדר האמבטיה האדום, הם נזכרים מיד בסגנון הסיני. בסגנון זה, גוונים חמים פופולריים ואדומים ביניהם בולט. חדר האמבטיה נראה לא מאופק, פשוט ובהיר מספיק.

חדר אמבטיה בסגנון סיני

יש לציין כי עבור אפשרות כזו חשוב במיוחד לבחור אביזרים מתאימים.

כמו כן, צבע אדום מתאים היטב בסגנון קלאסי. מאוד פופולרי בעיצוב של חדר האמבטיה בחדר אנגלית. הוא אוהב את אלה שמעריכים אלגנטיות וריסון. עבור סגנון זה, לבחור אמבטיה קלאסי עם הרגליים המקוריות, אביזרי נחושת ופריטים פנים מעץ. תוספת מתאימה תהיה וילון אדום או שטיח.

אריח אדום בסגנון קלאסי

בנוסף קלאסיים בסגנון סיני, צבע אדום יהיה מתאים חדרי אמבטיה באירופה, רטרו, היי טק, סגנונות יפניים, מודרני ורבים אחרים.

בסגנון ארט נובו

טיפים של מעצבים

כדי לקבל אמבטיה פונקציונלית ומסוגננת באותו זמן, תחילה עליך ליצור חדר המרה הפרויקט. ביצירת פרויקט כזה, חשוב לבצע בזהירות את המדידות ולהעבירן לתוכנית.

כאשר כל חדר האמבטיה נמדד, אתה יכול לבחור פתרון סגנוני ולרשום את רשימת החומרים שאתה צריך (באותו זמן לחשב את הסכום הנכון). במקביל, תוכנית תיקון צריך להיערך, אם הם מתבצעים בתוך הבית. בעת חישוב תוכנית התיקון, לחשב את כל ההוצאות הקרובות.

אריח אדום בחדר האמבטיה

אם הצבע המוביל הוא אדום, גוונים אחרים אשר ישלימו אותו לא נבחרים מדי נוצץ כדי ליצור ניגודיות חזקה. נזכיר כי מעצבים ממליצים לסיים אדום עבור חדרי אמבטיה גדולים. בחדר קטן, עדיף רק להוסיף מבטאים אדום, כך העיצוב לא "לרסק", אבל מוסיף לאווירה של חיוניות. דוגמה למבטא כזה עשוי להיות גבול אדום סביב המראה עם עיטור אור כללי של החדר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 83