קשת עם הידיים שלו: צעד אחר צעד הוראה (קיר גבס), 3 דרכים

אחת הדרכים להגדיל את מרחב המחיה היא להסיר את הדלתות. אבל לא תמיד יש את ההזדמנות או את הרצון להרוס את הקירות. ואז הפתח הקדמי משורטט בצורת קשת. שימוש נוסף בפתיחות מקושתות הוא לחלק פרוזדור ארוך לאזורים, לשבור גיאומטריה פשוטה מדי. כאשר תיקון משלהם, הם בדרך כלל לעשות קשתות מ גבס: הם הכי קל לעשות עם הידיים שלהם. 

סוגי קשתות

פנים או קשתות קשתות יכול להיות צורות שונות. הם שונים בעיקר בצורת החלק העליון ולפעמים באופן שבו הם מחוברים עם חלקים אנכיים. הסוגים העיקריים שלהם מוצגים בתמונה.

סוגי קשתות של interroom ופרוזדור

סוגי קשתות של interroom ופרוזדור

בקבוצה זו יש אחד הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה - חצי קשת. יש להם פינה מעוגלת רק בצד אחד, מצד שני זה נשאר ישר. מכאן השם - חצי ארון. זה נראה טוב intranieres מודרני: מינימליזם, היי טק, אולי בארט דקו.

אחת הווריאציות של חצי קשתות בפנים

אחת הווריאציות של חצי קשתות בפנים

הקלאסיקה שונה בצורה הנכונה של הדף. זהו חצי עיגול, שהרדיוס שלו הוא חצי רוחב הפתח. נוף זה נראה טוב עם גובה הפתיחה של לפחות 2.5 מ 'זה מתאים היטב בכל פנים, אבל זה נראה הכי טוב במסדרון ארוך, או במקום דלת הכניסה למטבח.

קשת קלאסית דורשת גובה של לפחות 2.5 מ '

קשת קלאסית דורשת גובה של לפחות 2.5 מ '

פתח מקושת בסגנון "מודרני" מאופיין ברדיוס קטן של עקמומיות ומעבר חדה בצומת עם המרכיבים האנכיים של הפתח. זה נראה טוב אם הקירות והתקרה יש עיצוב פחות או יותר פשוט. זה נראה נהדר על המקום של דלת המרפסת לשעבר, טוב בכניסה למשרד.

קשת בסגנון ארט נובו באתר של דלת המרפסת לשעבר

קשת בסגנון ארט נובו באתר של דלת המרפסת לשעבר

סגנון קשת "רומנטיקה" הוא פינות מעוגלות יותר (בעיקר את המאסטר כך הוא נקרא). זה נראה טוב עם רוחב גדול ולא את הגובה הגדול ביותר.

טפסים

צורת "רומנטיקה" טובה עבור רוחב גדול גובה נמוך

הצורה של "אליפסה" קרובה מאוד ל"רומנטיקה ". זה שונה רק בעיקול גדול בחלק האמצעי. מתאים גם לפתיחות נמוכות ורחבות. זה נראה רק קצת יותר רך.

מתאים לפתיחת רוחב גדול ולא לגובה גדול במיוחד

מתאים לפתיחת רוחב גדול ולא לגובה גדול במיוחד

טרפז - עיצוב לא סטנדרטי, המורכב מקווים שבורים. קשה לנצח בפנים, כי זה משמש לעתים רחוקות: עבור כמה עיצובים שאינם סטנדרטיים.

אחת מאפשרויות העיצוב היא טרפז

אחת מאפשרויות העיצוב היא טרפז

זה דומה מאוד לפתיחה הרגילה, כן זה בעצם הוא, רק בלי עלה הדלת. לקבלת מקוריות גדולה יותר הוא מלווה לעתים קרובות על ידי עץ מגולף אלמנטים בצורת עמודות בצדדים. בצורה זו הוא טוב עבור פנים קלאסית, כמו גם אתנו בסגנון - יוונית או רומית, בהתאם לסוג העמודות.

פורטל עם מסגרת עץ

פורטל עם מסגרת עץ

עבור קישוט סגנונות מודרניים להשתמש אחר פרים - ליד הקשת הראשי, יש פורטלים קטנים יותר. טכניקה זו מאפשרת לך "לנצח" צורה פשוטה.

גרסה אחרת של הקשת

גרסה נוספת של "שער" הפורטל

לפני שתתחיל לעשות את הקשת, אתה צריך לקבוע את הפרמטרים שלה. בחר את סוג, ולאחר מכן את הפרמטרים: איפה זה יתחיל, ומה רדיוס של עקמומיות יהיה. זה יכול להיות עיקול תלול באמת, ואולי רק כמה עיגול של פינות.

פינות מעוגלות בדלתות סטנדרטיות נראות טוב יותר מכפיפות מתוחות

פינות מעוגלות בדלתות סטנדרטיות נראות טוב יותר מכפיפות מתוחות

כדי להבין כיצד ייראה הטופס הנבחר, ניתן לחתוך תבנית מתוך הקרטון ולצרף אותו אל הפתח. להעריך את האפקט. אם הכל מתאים לך, אתה יכול לעשות את העבודה על תבנית זו. אבל רק אחד - בצד אחד של הפתיחה. השני צריך להיעשות במקום, אחרת זה יהיה עקומות.

צעד אחר צעד הוראה עם צילום: הדרך המהירה ביותר

קשתות של גבס במו ידיהם לעשות במובנים רבים. זה לוקח כמות מינימלית של זמן. לאחר שנקבע את הטופס, אנחנו ממשיכים להתקנה. על הפתח מוכן - ניקוי של גבס exfoliating ו מפולס יחסית, את גודל הקשת בעתיד להדק את המסגרת. הוא עשוי מפרופיל עבור קיר גבס או בלוק עץ יבש בגודל מתאים. לפעמים, אם הקיר צר, אתה יכול להרים רק עץ.

על הממדים שנבחרו המסגרת מהפרופיל מוברג

על הממדים שנבחרו המסגרת מהפרופיל מוברג

כדי להתחיל, אנו חותכים מלבן מן גבס לפי גודל הקשת לעתיד, למצוא באמצע שלה, לסמן אותו, ואז באופן זמני לדפוק אותו למקומו. אנו נסוגים מקצה של 12.5 מ"מ - עובי של הגג קיר גבס. אם הקירות הסמוכים כבר מטויחים, מוסיפים כמה מילימטרים למרק - כך פני השטח יכול להיות מפולס.

קרטון גבס בורג במקום

קרטון גבס בורג במקום

עכשיו קח פיסת פרופיל או פינה קשה, מקצה אחד אנחנו שוכבים חצי רוחב של הפתח. במקום הזה בפינה אנחנו עושים חור, אנחנו מכניסים בו ציפורן. אנחנו תוקעים מסמר זה באמצע הפתח על הסדין המסומן למעלה. מתברר סוג של מצפנים, שבה קל לצייר קו אידיאלי.

ההתקן לציור קשת

כלי ארסינג

שינוי גובה של הקובץ המצורף יכול לקבל קשת פחות או יותר גבוה. אם אתה צריך עקומת משופע יותר, להגדיל את אורך "מצפן".

באמצעות הפינה אנו מציירים קשת

באמצעות הפינה אנו מציירים קשת

לאחר הסרת הסדין, אנו חותכים את הקשת מתוך קווי המתאר. זה יכול להיעשות על ידי קובץ מיוחד על גבס, מסור מתכת - עם שן קטנה עבור קצה אפילו יותר, פאזל חשמלי (יהיה הרבה אבק). אם לחתוך הוא לא חלק מאוד, הוא מיושר באמצעות נייר זכוכית קבוע על פומפיה. על ידי הסתגלות זו אנו משיגים עקומה חלקה באופן אידיאלי של הצורה שאנו זקוקים לה. חתך החוצה של הקשת - הקיר הצדדי - הוא הצמיד שוב למקום.

החלק החתוך הוא קבוע

החלק החתוך הוא קבוע

אם הכל חלקה, אין עיוותים או אי סדרים, בצד השני של הפתח אנו מצרפים את אותו גיליון של לוח גבס, כמו בכמה צעדים לפני - מלבן או ריבוע - בהתאם לצורה. זה חייב להיות קבוע לחלוטין אנכית. עכשיו אנחנו מעבירים את צורת הקשת אליו. אנחנו לוקחים ריבוע, בזווית ישרה ובצד אחד אנו לוחצים על עצמנו על לוח הגבס, שאליו אנו מעבירים את הקשת, את הצד השני אל הקשת. לשים את הריבוע בניצב, לסמן את העיפרון עם נקודה. אנחנו עושים נקודות כאלה לאורך כל קשת. לעתים קרובות יותר הם עשויים, כך יהיה קל יותר לצייר קו צירוף מקרים יהיה מדויק יותר - יהיו פחות לטחון.

אנחנו מעבירים את צורת הקשת לגיליון נוסף של גבס

אנחנו מעבירים את צורת הקשת לגיליון נוסף של גבס

למה זה כל כך קשה, ולא רק לעשות עותק של הסדין הראשון? כי פתחים מעטים הם סימטריים. כתוצאה מכך, להתקין את הסדין השני כך קווי הקשת חופפות הם בעייתיים מאוד.

לאחר סימון כל הנקודות, להסיר את הגיליון, לצייר קו, לחתוך אותו. אנחנו עולים לאותו מקום. עכשיו, שוב, לקחת כף עם נייר זכוכית ועכשיו אנחנו פילוס שני הקצוות עד צירוף מקרים מלא. דבר אחד - האירונר צריך להיות רחב יותר מהפתח כך ששני קירות הקשת נתפסים במעבר אחד.

אנחנו מרובעים את שני הקירות בו זמנית

אנחנו מרובעים את שני הקירות בו זמנית

אנו מודדים את אורך arc, לגזור חתיכת פרופיל של אורך זהה, אנחנו עושים חריצים על הקירות כל 3-4 ס"מ.קלטת זו יהיה צורך להיות קבוע לאורך קשת הקשת מצד אחד ואת הצד השני.

כיצד לחתוך פרופיל עבור קשת

כיצד לחתוך פרופיל עבור קשת

אנחנו מצמידים אותו לברגים, בעדינות, לוחצים על הפרופיל ומחזיקים אותו בבר, ולא בעזרת האצבעות: נכנסים לאצבעות בעזרת חותך פשוט. אגב, אתה צריך לעבוד עם כפפות הכפפות. אם לא - אתה תחתוך את הידיים שלך בוודאות.

אנחנו קובעים את הפרופיל המחורץ, לאורך הדרך שמקנה לו צורה של קשת

אנחנו קובעים את הפרופיל המחורץ, לאורך הדרך שמקנה לו צורה של קשת

אגב, את הגב של הפרופיל ניתן להגדיר על קצה - קל יותר לעבוד עם, ולאחר מכן את המפרק עדיין צריך להיות סגור. באופן דומה, להדק את רצועת לצד השני.

זוהי תצוגה תחתונה - ישנם פרופילים בכל צד

זוהי תצוגה תחתונה - ישנם פרופילים בכל צד

יש דרך שנייה לתקן את הפרופיל - לשתול אותו על דבק אוניברסלי מהיר הגדרה, כגון מסמרים נוזליים. שיטה זו מקובלת אם רוחב הפתח קטן. עם עובי גדול של הקשת, דבק לא יכול לעמוד במשקל של קיר גבס, אשר יצורף מלמטה.

השלב הבא הוא להדק את המגשרים. ראשית, עומק הקשת יאבדו, זה יהיה מופחת ממנו על ידי 1-1.5 ס"מ זה יהיה אורך של המגשרים. גזור חלקי פרופיל באורך זה.

המגשרים נחתכים מאותו פרופיל, הצדדים נחתכים בקצוות

מגשרים נחתכים מאותו פרופיל

בנקודות המצורף מגשר, "עלי כותרת" נחתכים, החלק מוכן הוא קבוע וקבוע. זה לא צריך לנוח על הקירות, זה כ 5 מ"מ מאחור. מגשרים נדרשים כדי להפוך את העיצוב נוקשה יותר, אחרת הוא "הולך" כאשר לחצה.

הידוק של crosspieces

הידוק של crosspieces

הבא מ לוח גבס יש צורך לחתוך מלבן, אשר יכסה את המבנה מלמטה. הרוחב שלה נקבע בפשטות - מהקצה החיצוני של גיליון אחד של GCR, לקצה החיצוני של הסדין השני. אורך נמדד על ידי קלטת גמישה (יכול להיות מותאם אישית) או קלטת מדידה עם עוזר. גיליון זה קבוע עם ברגים למסגרת הקשת. הסדין צריך להיות כפוף, וכיצד לעשות את זה לקרוא קצת נמוך יותר - קרוב יותר לסוף המאמר.

צרף את הלהקה היפוקרטון לקשת

צרף את הלהקה היפוקרטון לקשת

ואז היו עבודות הגמר: פינה מיוחדת קבועה לפינה, כל shpaklyuetsya על הטכנולוגיה הרגילה: הראשון המפרקים ההתחלה וזוויות, ואז לסיים.

קרטון מקושת גבס פתיחת: הדרך השנייה (צילום הדו"ח)

שיטה זו טובה אם העובי של המחיצה הוא קטן: נסו לחבר את הפרופילים, אם הפער ביניהם הוא כמה סנטימטרים, ולאחר מכן להדק את המגשרים. הכל מתחיל גם: הקירות הראשונים של הקשת נחתכים, מהודקים ומועברים לגיליון השני.

ראשית, גם לחתוך את הצדדים

ראשית, גם לחתוך את הצדדים

לאחר רוחב הפער בין שני הסדינים, קורות עץ נחתכות, אשר מהודקים לאורך קצה הקשת הברגים.

הכנס את החתך על רוחב של פסי העץ הפתוחים

הכנס את החתך על רוחב של פסי העץ הפתוחים

רצועה חתוך של גבס הוא מהודק, מתחיל עם אחד הצדדים. כדי להיות נוח יותר, אתה יכול לתקן את מהדק, שכן עובי המזח הוא קטן. בעת הידוק הרצועה, באפשרותך לכוון את עצמך על הברגים כי ברים כבר דפוק על. אתה בהחלט להכות את המוט.

בעזרת מלחציים הלהקה ניתן לתקן

בעזרת מלחציים הלהקה ניתן לתקן

אז זה נשאר רק לפינה כדי לתקן פינה מחורר מיוחד ואת חוסר אחידות ברמה.

על הקשת של הקשת הוא הידק בפינה, כל shpakkuytschetsya

על הקשת של הקשת הוא הידק בפינה, כל shpaklyuetsya

מרק מאפשר לך להסתיר את כל הפגמים

מרק מאפשר לך להסתיר את כל הפגמים

זה גם נוח יותר להשתמש במטוס שלם של נייר זכוכית, קבוע על פומפיה, כדי לשטח את shpaklevku יבשים לאורך קשת הקשת. זה לא נעים שאבק מצטבר בעיניים שלך, אז זה כמעט בלתי אפשרי לעבוד בלי משקפיים.

קשת של גבס עם הידיים שלך מוכן

קשת של גבס עם הידיים שלך מוכן

איך לעשות קשת במקום דלת: הדרך השלישית - compositing טכניקה

דרך נוספת לעשות קשתות מ גבס עם הידיים שלך הוא הקלדת. הקמרון נשבר לקטעים ומואסף מחתיכות שיוצרות קרוב לעקומה הנדרשת.

הקשת נאספת צלחות לחתוך לוחות גבס

הקשת נאספת צלחות לחתוך לוחות גבס

צרף אותם מרק, מדולל בתערובת של PVA ומים. ייבוש כזה ללוש במהירות, אז לחתוך הראשון את הצלחות ולנסות. אפשר להניח על השולחן, רק את הקשת פונה כלפי מטה, אבל כמה טוב הצלחות יכול להעריך יאפשר.

מבט על הקשת בצד

מבט על הקשת בצד

ואז לוחיות להתחיל להדק את הפתח, עבור אמינות מעת לעת חיזוק הברגים. תחת הראש לשים מנקי - לא ללחוץ על הקרטון. הסר מיד מילוי עודף. אם זה מקלות, זה לא מציאותי כדי לקרוע. משטח סיים הוא דרוך כדי לשפר הידבקות (הדבקה), ולאחר מכן shpaklyuyut, פילוס הקשת. כדי להקל על התצוגה, תוכל להשתמש בתבנית המצורפת משני הצדדים.

קשת מקושתת נראית כך

קשת מקושתת נראית כך

זה לא קל לעשות כיפוף תלול בטכנולוגיה זו, ועל פינות מעוגלות חצי קשתות - דרך מצוינת לעשות בלי פרופילים.

איך להתכופף קיר גבס

פרט חשוב אחד: קיר גבס רגיל מתכופף בצורה גרועה. עבור משטחים מעוקלים, רזה - 6 ו 6 מ"מ עובי - הומצא במיוחד. זה חלק כפוף קל יותר לעשות ממנו. עם עקמומיות קטנה, כזה גיליון דק יכול להתכופף בקלות וללא tweaks. אם GVL דק לקנות אין רצון, יש שתי דרכים לכופף את תקן.

הראשון - לקחת רולר מחט לגלגל את אורך לחתוך היטב בצד אחד. זה לוקח הרבה מאמץ לשבור את השחקנים. אז הסדין רטוב עם מים והשאיר במשך שעתיים או שלוש שעות. לאחר נהלים כאלה, הוא צריך להתכופף היטב. קח את זה בצד אחד, בהדרגה לחיצה על מסגרת הקשת, להתכופף, הברגה בהדרגה על הקצוות של הברגים. השיטה היא לא רע, רק אם חוסר ניסיון ועיבוד מספיק של גיליון גבס יכול להתפוצץ. נצטרך להסוות את הפער, או להתחיל שוב.

רולר עם מחטים התגלגל רצועה

רולר עם מחטים התגלגל רצועה

השני דרך לכופף את קיר גבס: מצד אחד לעשות סכין מחורצת כל 4-5 ס"מ חתכים לחתוך את הנייר. רצועה זו היא גם התחזק בהדרגה, שבירת כמו גבס הצורך. זה שובר את הקווים של החתך מלחץ קל.

חריצים בצד אחד להקל על גבס

חריצים בצד אחד להקל על גבס

סרטונים קשורים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − 24 =