יצרנים של ריהוט אמבטיה: מותגים מקומיים או זרים לבחור?

יצרנים של ריהוט אמבטיה: מותגים מקומיים או זרים לבחור?

העושר של מבחר מסבך את תהליך בחירת רהיטים. אני אוהב הרבה ונראה כי כל אפשרות שלאחר מכן הוא טוב יותר מאשר הקודם. חדר האמבטיה צריך להיות נעים לך, וכלכלת האמצעים כאן אינה רלוונטית: להירגע ולקבל את ההנאה המקסימלית מהנהלות המים, זה אפשרי רק בסביבה יפה. בנוסף, הגעתם של האורחים היא בהכרח מלווה בטיול לשירותים, אני רוצה לעשות רושם טוב עליהם.

כל יצרן טוב בדרכו שלו קשה לתת תשובה, אשר היצרן עדיף לבחור - זרים או מקומיים. יתר על כן, המדינות המייצרות להשתמש בחומרים, הן שלהם ואת אלה המיובאים ממדינות אחרות, בעת יצירת יצירות מופת הפנים שלהם. הבדלים באיכות טווח קיימים עבור כל מותג, ללא קשר לארץ הייצור.

יצרנים של ריהוט לחדר האמבטיה

ריהוט לחדר האמבטיה מהיצרן - מה לבחור

יצרני הרוסית מתמקדים בעיקר על הצרכן עם אמבטיה קטנה. וזה ענק פלוס, שכן רהיטים קומפקטיים הוא חכם כמעט בכל חדר אמבטיה הרוסי. יש, כמובן, סטים קטנים לשירותים של ייצור מיובאים.

עבור בית כפרי ודירות עם אזור אמבטיה גדול, הבחירה של הרהיטים המיובאים יהיה אידיאלי.

עלות רהיטי אמבטיה מיצרן זר הוא הרבה יותר גבוה מאשר עמיתו הרוסי שלנו. זאת בשל העלות הגבוהה של מוצרים ותשלומי הבלו. משפיע על המחיר ועל ייסוף המטבע.

ב היצרנים הרוסי אתה יכול לעשות רהיטים להזמין על גדלים בודדים. שירות זה הוא מאוד פופולרי, במיוחד אם הלקוח יש חדר אמבטיה של גדלים לא סטנדרטיים וצורות.

יצרנים של ריהוט לחדר האמבטיה

אקווטון

החברה הרוסית "Aquaton" ביססה את עצמה כיצרנית של ריהוט איכותי, אמין ויוקרתי. החומר שממנו אוספים עשויים הוא ידידותי לסביבה ובטוחה לבריאות שלנו. זה עמיד בפני לחות עקב ציפוי אמייל פוליאוריטן. השפעות טמפרטורה ושינויים, עיבוי - כל זה לא ריהוט נורא מן "Aquaton".

כל הפריטים הפנימיים מצוידים ברגליים. לכן, היא לא ליצור קשר עם סקס.

העיצוב של המוצרים הוא מעניין מאוד. הוא מתחרה באומץ עם עמיתים זרים, תוך שמירה על עלות נמוכה יחסית.

כרגע החברה שייכת לחברה האיטלקית רוקה גרופ.

רהיטי אמבטיה מאקבטון

טימו

החברה הפינית מפורסם בעולם שלא רק מייצרת כלים סניטריים איכותיים, מקלחות, אלא גם ריהוט אמבטיה מעודן להפליא. זה הופך את הפנים, מה שהופך אותו באמת מדהים. אביזרי עשויים זהב וברונזה. סגסוגת מטופל עם ציפוי מיוחד, אשר מונע קורוזיה. שילוב מדהים של לקוניזם וקסם בונה ריהוט טימו לדרגת אליטיזם.

רהיטי אמבטיה לפי TIMO

ריהוט אמבטיה מ TIMO

גודי

ריהוט של היצרן הסיני Godi הוא התגלמות של קלאסיקות. לא נחות מהסטנדרטים האירופיים. החומר משמש עץ טבעי (אלון מלזי אינו צעיר מ 27 שנים) בשילוב עם שיש. ריהוט גודי הוא טנדם של טכנולוגיות חדשות בעבודת יד, ולכן כל אחד מהנושאים שלה הוא בלעדי. למרות המקוריות של העיצובים, כל הפריטים הפנים הם די נוח.

רהיטי אמבטיה מגודי

ולנטה

הוקמה בשנת 2002, חברה רוסית המייצרת אביזרי אמבטיה וריהוט אמבטיה. אביזרים מסופקים מגרמניה. כל הטכנולוגיות החדישות ביותר בטוח למצוא ביטוי במוצרים. זהו ציפוי של הרכב פולימרי של עץ, בריחת של קונכיות ומשטחי אבן מלאכותית נוזלית.

איכות ברמה הגבוהה ביותר. זה משלים על ידי פתרונות עיצוב מודגש. מגוון רחב ואוספים רבים מאפשרים לך לבחור רהיטים בסדר הצבעים הנכון.

רהיטי אמבטיה מוואלנטה

רהיטי אמבטיה ידי ולנטה

אנטוניו לופי

החברה האיטלקית, שהיא אחת מ -10 המותגים המובילים בעולם לייצור רהיטים סניטריים ושירותים לאמבטיה. אנטוניו לופי משלב באופן מפתיע את הסגנון המינימליסטי של יפן ואת הקסם האיטלקי. החומרים המשמשים בייצור הם באיכות גבוהה מאוד. הדגש העיקרי הוא על זכוכית, שנמצאת כמעט בכל אוסף. בנוסף זכוכית, פלדה, אבן טבעית, עץ משמשים.

הטכנולוגיה של ייצור רהיטים ללא התפר מספק את זה עם התנגדות לחות מקסימלית.

כ -80% מהעבודה נעשית לא על ידי מכונות, אלא בידי אדם. זה קשור הרכבה, חיתוך, ציור.

הייצור לא עומד דומם, וכל שנה מביא משהו חדש: אלמנטים של קישוט, גמא של צבע ועיצוב.

רהיטי אמבטיה מאנטוניו לופי

רהיטי אמבטיה אנטוניו לופי

רהיטי חדרי אמבטיה מבית המותג Antonio Lupi

וילרוי בוך

ההיסטוריה של המותג הגרמני היא יותר מ 250 שנה. נכון לעכשיו, Villeroy Boch משלב איכות, conciseness, את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ואת העיצוב המודרני. מגוון של צורות וצבעים מאפשרים לך לבחור רהיטים כמעט כל חדר אמבטיה.

ריהוט חדר אמבטיה מ Villeroy Boch

ריהוט לחדר אמבטיה Villeroy Boch

ליגת העבודה

המוצרים של עבודה לגנו הם מעשיים בעיקר. הטבעיות של צבע, איכות וסגנון - כל זה טבוע המותג האיטלקי. שפע של לוקרים ושולחנות המיטה מאפשר לך למקם בהם את כל הנחוץ ביותר ואף יותר. מתאים לחדר אמבטיה גדול באזור.

רהיטי חדר אמבטיה Labno

אקווה רודוס

ריהוט של AkvaRodos מיועד לחדר אמבטיה קטן. אבל למרות זאת, הכל מחושב בה לפרט הקטן ביותר. זה מאפשר לך להשתמש בחלל למקסימום.

עמיד בלחות בינונית. חומר הייצור הוא סיבית.

ניתן לומר שהאפשרות היא תקציבית.

ריהוט לחדר אמבטיה AquaRodos

אקווה (דה אקווה)

זנב החברה הוא ריהוט טורי ובלעדי לחדרי אמבטיה. Aqua הוא מפיק מקומי, עובד בעיקר במוסקבה.

חומרים עמידים לחות מטופלים בקפידה בצבע מאיטליה. לכן, הם בקלות להתמודד עם הבדלים הטמפרטורה.

החברה פועלת גם ליצירת הזמנות אישיות לבעלי הפרויקט. זה היתרון שלה על פני יצרנים רבים אחרים.

ריהוט אמבטיה דה אקווה

רהיטי אמבטיה לפי דה אקווה

אקווה

גיל החברה הוא כ -10 שנים.

תכונה ייחודית של היצרן היא כי הן בצד והן חזית חלקים עשויים לוחות MDF המיובאים מספרד. חומר זה אינו נכנס לכל השוואה עם EAF. המוצר עמיד ועמיד. פרטים מהודקים עם קשרים מיוחדים, לא דבק. במידת הצורך, ניתן להחליף אותם.

הלחות המוגברת של חדר האמבטיה אינה משפיעה לרעה על מצב הרהיטים. זה עמיד.

ידידותיות לסביבה ובטיחות, סגנון ושילוב צבע הרמוני - כל זה יכול להציע "Aquella" ללקוחותיה.

רהיטי אמבטיה מבית המותג Aquella

אקואנט

רהיטי חדרי אמבטיה מ Akvanet חברה רוסית המאפיינת התנגדות חזקה ללחות, בשל השימוש לוחות סיבית, אשר בתורו מכוסים על ידי ציפוי פריימר מיוחד. החומרים מועברים מפינלנד, צבע הוא מאיטליה. הציוד משמש צרפתית ואיטלקית. כל השילוב הזה נותן תוצאה מצוינת: עמידות, מחיר זול ותמונה חיצונית אטרקטיבית. יתר על כן, הוא המפיק המקומי, והוא, כמו אף אחד אחר, הוא מודע היטב את הרצונות והאפשרויות של הקונים הפוטנציאליים שלו.

רהיטי אמבטיה מבית Aquanet

רהיטי אמבטיה Aquanet

טריטון

לקוניזם בשילוב עם עיצוב מודרני עושה רהיטים מהחברה טריטון incredibly נוח ויפה. זה יהיה לקשט את עצמו עם כמעט כל פנים אמבטיה.

מראות צבועות של צורות שונות, כל מיני מדפים וארונות יהיה פתרון מצוין לשירותים. יש וריאנטים של גוונים קלאסיים, עדינים. אבל אוהדי הביטוי, גם, ימצאו ערכות עבור עצמם. לספק את עצמך נוחות הוא אמיתי למדי.

לייצור, לוח MDF למינציה משמש, אשר נתון בפני מול לחץ ואקום.

רהיטי אמבטיה מ Triton

בנאי

הסימן המסחרי "Bricklayer" משלב באופן מפתיע את כל מה שרצוי כל כך לראות כל אחד מאיתנו בחדר האמבטיה שלו. אם קנית לעצמך סט כזה, אז אף אחד לא יעז להאשים אותך בטעם רע. כל אוסף הוא חשב בצורה זהירה ביותר.

מאפיינים:

  • האיכות נובעת מהציוד שמגיע מאיטליה ומגרמניה.
  • הרכישה נמסרת ללקוח ארוז בקפידה, עם הוראות חובה לאחסון, הרכבה ותפעול.
  • החברה כל כך בטוחים באיכות הגבוהה של מוצריה כי היא מספקת אחריות של שנתיים על הרהיטים שלה.
רהיטי אמבטיה מבית המותג Briklayer

רהיטי אמבטיה

אקוואליף

כדי להפוך את רהיט מקרה, סיבית פינית נלקח.

קצה למינציה הגרמני משמש לעבד את הקצוות של המוצר. עבור החלק הקדמי MDF מאותו יצרן משמש. לפני יישום האימייל האיטלקי (Milesi), הליך הפרימינג מתבצע.

מאפיינים:

  • אביזרי מסופקים מפולין, טורקיה ואיטליה. הוא עמיד בפני השפעות חיצוניות, הציפוי החיצוני אינו נמחק.
  • תאורה מובנית אינה דורשת צריכת חשמל גדולה. זה רק 12 וולט.
  • מראות מעוצבות במיוחד עבור חדרים עם לחות גבוהה.

שלושה אוספי מעצבים מייצגים רהיטי אמבטיה - ספרד, הבלטיות ואוקיאניה. הרבה מדפים, ארונות, מגירות וסלים להפוך רהיטים Akvalife ארגונומי ונוח.

כדי לא לפגוע במוצר במהלך ההובלה, הוא ממוקם בחבילה צפופה מאוד, שהוא קרטון חמש שכבות.

רהיטי אמבטיה מן המותג הרוסי Aqualife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 48