כיצד לעדכן רהיטים בעצמך: לשנות את העיצוב

ריהוט של פעמים סובייטי - קירות, ארונות, שידה של המגירות - אינו שונה ביופי, אבל אמין וחזק. ובכן, רק היד לא עולה לשאת אותו למזבלה. ובצדק. זה קל מאוד לעדכן, נותן צליל חדש לחלוטין ומראה מודרני. שיפוץ של ארון מסוג הרהיטים יכול להיות ולא קשה מאוד: ישנם חומרים המאפשרים מאמצים קטנים כדי לשנות באופן משמעותי את המראה. הדרך הקלה ביותר היא לשנות את הצבע ואביזרים. עם החומרה הכל ברור - להרים מה מתאים יותר בסגנון, ואת השינויים בצבע בשתי דרכים - לצייר ולהדביק את הסרט (או טפט).

שחזור קיר ישן: שינוי העיצוב

כדי להדביק את הרהיטים הישנים עם סרט דבק עצמית היא הגרסה הפשוטה ביותר של שינוי העיצוב. הסרט הוא היום מונו-צבעוני וצבעוני, בצבעים שונים, בטקסטורות ובגוונים. כדי להדביק סרט עם תמונה מתחת לעץ לא הגיוני: לא היום במגמה. אבל מונופוני או עם תמונה הוא משהו שיכול להפוך קיר ישן לרהיטים חדשים. פעולות פשוטות, אבל העבודה דורשת דיוק. אבל התוצאה היא מעולה. ראה שתי תמונות. על הראשון, הקיר הסובייטי הישן עשוי particleboard לפני שיפוץ, על השני - אחרי.

שיפוץ קיר הרהיטים הישן - לפני ואחרי

שיפוץ קיר הרהיטים הישן - לפני ואחרי

עכשיו על איך זה עודכן. נעשה שימוש ברהיטים עם דבק עצמי, הצבע היה "קרם", המשטח היה מט. החלק הפתוח של הקיר הישן היה מכוסה בדלתות זכוכית, לכוס, נלקח סרט מאט שקוף. Edging - פריסת רהיטים (גם עצמית דביק) צבע כרום. סדר העבודה הוא כדלקמן:

  • כל זה ניתן להסיר, להסיר, לפרק. הסר את הרהיטים הישנים.
  • משטחים חייבים להיות נקיים ללא שומן. כדי להשיג את זה קל יותר עם מטלית רכה מחוממת דטרגנט כביסה. ואז הכל נשטף עם מים חמים עם כמות קטנה של חומץ. נגבו בעזרת מטלית יבשה.
  • חותכים את הפרטים. עדיף לחתוך את הסרט על ידי 8-10 מ"מ יותר. השרידים נחתכים בסכין נייר.
  • החלק להידבק מרוסס במים. על משטח רטוב, הסרט ניתן להעביר אם משהו השתבש. אתה יכול אפילו unglue את זה בלי לפגוע בו.
  • הסר את שכבת מגן מהסרט, בעדינות לשחרר. לאחר פילוס, להתחיל להחליק עם מטלית רכה מן האמצע לקצוות. נסו לא לקבל בועות. כדי לעשות זאת, אתה צריך לנוע בהדרגה, בלי לקפוץ ממקום למקום.
  • אם יש שלפוחית, זה יכול להיות נקב עם מחט דקה בערך באמצע. ואז, מקצוות הבועה, לגרש את האוויר אל החור ולנגב את אתר לנקב.
  • לאחר הדבקת הסרט, אנו לוקחים בד כותנה דק ונקי, להפיץ אותו מלמעלה מברזל אותו עם ברזל חם (חימום באמצע).
  • אנחנו דבק את הסיום, להתקין ידיות חדשות.

רצף זה של עבודה עם כל פרט. עם זכוכית בכל זאת, רק דבק על פני השטח. לאחר האסיפה יש לך קיר מעודכן. טכניקה כזו יכולה לשמש עבור כל האובייקטים: שידה של מגירות, שולחנות ליד המיטה, ארון בגדים, סט מטבח, וכו '

עם תאורה, הקיר משופצת נראה קסם

עם תאורה, הקיר משופצת נראה קסם

לדוגמה, לאחר ניסוי מוצלח עם הקיר באותו אופן, הארון הישן השתנה והוסיף לימינו. עכשיו כל הקיר עסוק. באופן דומה, אתה יכול לעדכן את המטבח להגדיר: להדביק את עצמי דבק הסרט ולהחליף את הידית.

יש דרך שנייה. זה שינוי של השיטה המוצעת, אבל זה פשוט ולא כל כך מייגע. רק הדלתות מודבקות ולא עם סרט, אבל עם טפט מבוסס פליס. טפטים להדביק על PVA דבק. על הקצוות לא בריון, הפרטים נחתכים 5 מ"מ פחות מכל הצדדים. מתברר סוג של שולי. זה נראה טוב (למשל בתמונה למטה).

שינוי מסובך של הקיר הישן של התקופה הסובייטית: להדביק על הדלת טפט מתאים על בסיס לא ארוגים

שינוי מסובך של הקיר הישן של התקופה הסובייטית: להדביק על הדלת טפט מתאים על בסיס לא ארוגים

מאשר שיטה זו היא טובה: קל לשנות את העיצוב. נמאס לי מהמראה הישן, חתכתי את הטפטים, הדבקתי חדשים. למרות שהשיטה נראית מטופשת, ההופעה נמשכת כבר כמה שנים. המחבר שלה ניסה את זה אפילו על המטבח להגדיר. רק הטפט מכוסה PVA פעמיים. במקרה זה, את הארוניות ניתן לכבס. חשוב ליישם שכבת לכה בצורה חלקה, ללא שקעים, אין קשיים אחרים.

לפעמים הטפט הוא לכה. אבל לפני שאתה עושה את זה, לנסות לעשות את זה על פיסת מיותרת: לראות איך הם מגיבים אליו.

בעת בחירת לכה, יש לזכור כי אקריליק תאית לכות להישאר ברור לאחר ייבוש, פוליאוריטן הופך צהוב לאחר זמן מה. גם פוליאוריטן הוא כמעט לא מרכך עם ממיסים: זה יכול להיות רק מוסר מכנית (מן עץ - ניקה עם נייר זכוכית).

אולי אתה תהיה מעוניין לקרוא איך להכין בר במטבח עצמך (מספר אפשרויות) 

עדכון חזה

שידת המגירות הישנה עמדה מספר שנים לא ידוע בעליית הגג, אבל היא היתה חזקה מאוד ואמינה, אף גרם אחד לא התייבש, רק הליטוש נסדק. על ידי המבצר, זה עולה בהרבה על מוצרים מודרניים. זוהי התכונה הטבועה ברהיטים עתיקים, עדיין בעידן הסובייטי. זה לא רווי מאוד עם פרטים (בלשון המעטה), אבל לאחר שעמד במשך כמה עשורים בתנאים ירודים, הוא נשאר חזק. שיפוץ השידה מסובך יותר: שתי טכניקות משמשים: ציור, ולאחר מכן לקשט עם mouldings עשוי פוליאוריתן וטפטים.

זה מה שהיה בהתחלה: הדבר הישן, שארך זמן רב באבק בעליית הגג

זה מה שהיה בהתחלה: הדבר הישן, שארך זמן רב באבק בעליית הגג

שלב 1. הסר את האביזרים, הסר את הכיסוי הישן. במקומות מסוימים, ליטוש היה מגורד, לפעמים sanded. את השבבים היו מרוחים על המרק על העץ, הם חיכו עד יבש. בשלב הסופי, הכל היה נקי עם עור גרגר דק. במקרה זה, שידת המגירות זהה לתמונה שבהמשך.

זה אחרי העובדה שהוא היה מרופט ומרופד בנייר זכוכית

זה אחרי זה היה puttied ו מרופד בנייר זכוכית

שלב 2. התקנת יציקות פוליאוריתן. בעת בחירת mouldings, לראות כי הם אינם גדולים: עבה מדי על שידה קטנה של מגירות ייראה מחוספס מאוד. הם לא צריכים להיות רחבים יותר מ 5 ס"מ ככל האפשר, אם אתה מסתכל עליהם בפרופיל.

רכש פוליאוריטן מוקצף הם חתכו בקפידה, פינות נחתכות ב 45 °. (איך לראות כראוי את הפינות של mouldings לקרוא כאן). צירוף מקרים של התמונה צריך להיות אידיאלי. הם מודבקים על PVA. לקבלת אמינות, אתה יכול גם לצרף בורג הקשה עצמית עם כובעים רחב. מתחת להם לעשות חריץ קטן, לאחר בורג מעוות, החור מכוסה מרק. נסה לשים את המרק מיד ימין (אתה יכול לתקן את זה עם אצבע רטובה), שכן זה בעייתי לנקות את אחד יבשים.

Mouldings מודבק

Mouldings מודבקים ושתלו על ברגים הקשה עצמית

שלב 3. הכל מטופל עם פריימר. אתה יכול להשתמש במים מדולל ביחס של 1: 2 דבק PVA. לאחר הפריימר התייבש, אנחנו מציירים (שתי שכבות). במקרה זה, צבע אקרילי מבוסס מים נבחר. צבע - קפה עם חלב, אם כי בתמונה זה נראה שונה לגמרי. צבע שכפול אינו מדויק.

זה אחרי יישום צבע השני. כבר יפה

זה אחרי יישום צבע השני. יפה

שלב 4. לקישוט, הטפט נבחר, שבו הציפוי נעשה טכניקה הדפסה משי משי. חותכים חתיכות על פי הממדים של החלק הפנימי של המסגרות של mouldings, מודבק PVA. לאחר הדבק מתייבש, החזה כולו מכוסה פעמיים עם לכה על בסיס מים.

הנה תפאורה עבור השידה

הנה תפאורה עבור השידה

שלב 5. ואת האחרון להגדיר רגליים חדשות (גלגלים רהיטים) ומטפל.

התקן את העט ואת הרגליים))

התקן את העט ואת הרגליים)) החזה המעודכן של המגירות הוא בכלל לא כמו זה שראית על התמונה הראשונה.

כפי שניתן לראות, אין יצירות מסובכות. הכל באמת יסודי. אבל כל התהליכים דורשים דיוק - זה משפיע על המראה. באופן דומה, אתה יכול לעדכן את הארון הישן. קבל ערכת לחדר. מסוגנן ומקורי.

כאשר עדכון הרהיטים הוא הגרוע מכל, אם פני השטח הוא לכה. לכה הוא גירד ארוך וקשה. אם המשטח חלק והליטוש אינו פגום, ניתן להחיל עליו תחל עבור משטחים מורכבים, ולאחר ייבוש לצייר. זה מאוד מאיץ את תהליך הציור לכה רהיטים.

אם יש לכם ילדים ודאצ'ה או חצר, אתם עשויים להיות מעוניינים לקרוא איך לעשות מגרש משחקים עם הרבה תמונות. ואתה יכול לקרוא על ההפקה של ארגז חול כאן.

כיצד לעדכן שולחן ישן המיטה

בגלריית התמונות להלן ניתן לראות את תהליך השיקום של שולחן המיטה הישן מלוטש. ראשית, הליטוש הישן הוסר ממנו, מטויח, מושרש ואחרי הטיפול הוא צבוע פעמיים עם צבע אקרילי. אחר כך הודבק הנייר לדלתות בציור מעניין (זה היה שקית נייר מתנה). לאחר ייבוש, הכל היה מכוסה בשתי שכבות של לכה אקרילית חצי מבריק.

רצף העבודות הוא פשוט, אם אתה יודע איך לעשות את זה. כל התהליכים חוזרים על רצף הפעולות שראית בדוגמה של עדכון החזה. התוצאה גם מרשימה.

מידע נוסף על איך לשחזר רהיטים (כיצד להסיר לכה מפני השטח) לקרוא כאן. 

ריהוט מחדש בעצמך - זה מקפיד, אבל התוצאה היא שווה את זה. להלן תמונה של שולחן ליד המיטה משוחזר באמצעות טכניקה פשוטה: הוא מודבק עם טפט הקלה, לכה מוחל פעמיים מלמעלה.

Pokleit יכול להיות הטפט מוטבע, כדי לקבל מלוכלך, לכסות פעמיים עם שכבת לכה ברורה

Pokleit יכול להיות הטפט מוטבע, כדי לקבל מלוכלך, לכסות פעמיים עם שכבת לכה ברורה

איך לעשות מזרקה שולחן העבודה ניתן לקרוא כאן. 

המרת הטבלה

באותה טכנולוגיה, שולחן קפה בנאלי יכול להפוך רהיט מודרני. במקרה זה הוא הודבק עם נייר עטיפה. זה צפוף, מודבק היטב לא הופך נופל בעת החלת לכה.

לפני תחילת העבודה על קישוט הדלפק, היו רגלי השולחן הישן וקצה השולחן העליון צבועים בצבע בהיר: כך זה מתקרב סגנון חדש של קישוט. ואז החל תהליך הטרנספורמציה שלו.

כאשר הדבקה את הפאנל הוא לחתוך החוצה הרבה יותר מאשר גודל של הדלפק. אז זה הכרחי. הנייר מודבק על PVA, מגולגל עם רולר, כך שאין גושים שלפוחיות. המשטח חייב להיות חלק לחלוטין.

הנייר הוא דבק בהדרגה, לגלגל אותו עם רולר כך שאין בועות

הנייר הוא דבק בהדרגה, לגלגל אותו עם רולר כך שאין בועות

לאחר הדבקה, נייר זכוכית עם תבואה בסדר נלקח (זה יותר נוח לעבוד אם הוא מחובר לבר). ביצוע אותו לאורך הקצה, לכופף בו זמנית להפריד את הנייר עודף.

איך לעשות יתרון יפה

איך לעשות יתרון יפה

אפילו לחתוך על הגיליוטינה, לא תקבל יתרון מספיק. ועם שיטה זו מתברר מקצועי מעוצב. חובב ולא מריח.

כך נראה הקצה כאשר כל עודף הוסר

כך נראה הקצה כאשר כל עודף הוסר

לאחר דבק מתייבש, פני השטח מכוסה פעמיים עם שכבה דקה של לכה. החל אותו במברשת רכה בכמות קטנה. שכבות מוחלות בכיוונים שונים: תחילה לאורך הצד הארוך, ולאחר מכן על פני.

מה הם המדפים ואת הציורים עבור ייצור עצמי ניתן למצוא במאמר זה.

ריהוט מחדש: רעיונות צילום

ריהוט מחדש על ידי עצמך הוא יצירתי. אפילו מדף משעמם אתה יכול לעשות דבר גדול. ואין צורך לחזור על מה שראית. רעיונות שימושיים רבים באים במהלך ביצוע של "פרויקט". חבל שחלק מהתוכניות אינן מושכות כמו שהן נראו. נסה את זה, הניסוי. היתרון של הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לך לעשות את זה במחיר מינימלי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 19