אסלה תלויה עם מערכת התקנה: בחירה, התקנה

אסלה תלויה עם מערכת התקנה: בחירה, התקנה

אינסטלציה תלויה לאחרונה הפך פופולרי בקרב בעלי דירות. לפני כמה שנים, ניתן למצוא קערות שירותים וכיורים תלויים בעיקר במפעלים ציבוריים - מסעדות, בתי מלון, מועדוני לילה ומרכזי קניות.

צינורות אינסטלציה

הטבות

השימוש אינסטלציה מושעה בחדר האמבטיה בדירה רגילה או בבית פרטי יש יתרונות רבים.

 • קודם כל, מודלים כאלה למשוך המראה הלא סטנדרטי שלהם. צינורות אינסטלציה נראה מקורי, קל להתקנה ולוקח הרבה פחות מקום מאשר שירותים הרצפה קונבנציונאלי עם בור.
 • אסלה מוצעת מחוברת למערכת ההתקנה, המסתתרת מאחורי הקיר השקר. עבור הקיר הזה, אתה יכול להסתיר תקשורת אחרים ואת המראה של הכבלים unaesthetic לא יהיה עוד לעצבן אותך.
 • אגב, המושב הפנוי על הרצפה עושה ניקוי הרבה יותר קל. עכשיו אתה יכול לשטוף את הרצפה בחדר האמבטיה אפילו עם סמרטוט או שואב אבק.
 • על מנת להתקין אסלה תלויה, מערכות התקנה מיוחדות משמשות, כך שניתן להעביר במהירות ובקלות.

שירותים ובידה תלויים

סוגי מערכות התקנה

בהתאם לעיצוב של האסלה ואת שיטת ההתקנה, כמה סוגים של מערכות ההתקנה ניתן להבחין.

מערכות בלוק

המתקנים מורכבים משני מודולים, אחד מהם מסתתר מאחורי קיר שקר, והשני, למעשה אסלה, מושעה מקיר הבירה או מותקן ישירות על הרצפה. מיכל הניקוז יכול גם להיות מושעה על הקיר, או שזה יכול להיות לבנים עם לבנים מלט מוסתר מאחורי מחיצה, אשר בדרך כלל לוח גבס או לוחות פלסטיק.

מערכת התקנה של בלוק היא האפשרות התקציבית ביותר. אם תבחר מודל זה כרוך התקנת האסלה על הרצפה, אז היתרון שלה על שירותים פשוטים רק מורכב בעובדה טנק ניקוז מוסתר מהעין מאחורי המחיצה.

מערכת בלוק

מערכת מסגרת

מתקן פינה לאסלה

מערכת מסגרת

בלב מערכת המסגרת הוא מסגרת פלדה, מכוסה חומר מיוחד נגד קורוזיה. לפעמים בייצור של מבנים כאלה, ריתוך משמש כדי להבטיח כוח גדול יותר של המפרק.

כל העומס העיקרי נופל על המסגרת: הוא חייב לעמוד בלחץ של כל האלמנטים המבניים, המים והמשקל של האדם היושב. היתרון המובהק של מערכת כזו הוא שניתן להתקין אותה בכל מקום בחדר האמבטיה, שאליו ניתן להביא צינורות מים וביוב.

מערכות התקנת מסגרת מיוצרות בעיצובים שונים. חלקם מתאימים רק לשירותים, ואילו אחרים מניחים את האפשרות להתקין סוגים שונים של ציוד תברואתי תלוי.

מערכות התקנה שונות

מודלים אוניברסליים

מודלים אוניברסליים מתאים גם עבור התקנת כיורים תלויים, בידה ומשתנות. עיצובים כאלה יש קבוצה של מחברים, אשר מאפשרים לך להתאים את גובה אביזרי אינסטלציה. כל התקשורת רעולי פנים עם מחיצות דקורטיביות.

מערכות התקנה אוניברסאליות

במקום ההתקנה, מודלים של קערות שירותים מושעה ניתן לחלק ישר וזווית.

 • עם מודלים ישירים הכל פשוט מאוד: הם מותקנים ליד הקיר.
 • מודלים פינה הם מותקנים בפינת החדר, ובכך מסייע לחסוך מקום במידה ניכרת. נכון, רכישת מודל זוויתי הגיוני רק אם הוא מותקן בחדר אמבטיה משולב. קניית שירותים פינה עבור שירותים נפרדים זעירים, אתה מבזבז כסף בחינם, כמו בחלל קטן כזה שמירת מקום יהיה בלתי מורגש לחלוטין.

לוחות שטיפה

לוח הניקוז של קערת האסלה התלויה, שלא כמו כל התקשורת, נמצא כל הזמן באופק, ולכן המראה שלו הוא שילם תשומת לב מיוחדת למעצבים. לחצנים יכולים להיות שונים בצורה, בגודל, נפרדים או סמוכים - יש אפשרויות רבות מספור.

לחץ על כפתור המים

מומחים ממליצים לקנות קערות עם שני כפתורים, אשר מאפשרים לך לווסת את זרימת המים. עיצוב כזה מסייע להפחית את צריכת המים ולהפוך את החשבונות החודשיים השירות קצת פחות.

חומרים שונים משמשים לייצור לוחות סומק.

 • האפשרות הפופולרית ביותר ואת התקציב הוא פלסטיק. אם רכשת מוצר איכותי, הוא יחזיק מעמד זמן רב, מבלי לאבד את מראהו.
 • לוחות פלאש עשוי פלדה מצופה כרום זמינים גם. בעיקרון לוחות כאלה מצוידים חדרי אמבטיה במקומות ציבוריים, אבל בדירה קונבנציונאלי לוח פלדה ייראה מרשים מאוד אפילו. בנוסף אפשרות זו היא כי פאנל זה כמעט בלתי אפשרי לשבור. יש גם מינוס - משטחי כרום דורשים טיפול מתמיד.
 • אלה אשר תמיד בחיפוש אחר פתרונות מקוריים, אתה יכול להציע לוחות סומק עשוי זכוכית מזג. זה חומר חזק מאוד, אז אל תפחד ליישם אותו. לוחות זכוכית יכול להיות מט או מבריק, שקוף או צבעוני.

מפתח פלסטיק לניקוז

כרום עבור השירותים

כפתור זכוכית לאמבטיה

אתה יכול אפילו למצוא לוחות עם מוסיף דקורטיבי מחומרים אחרים. בנפרד ראוי להזכיר את לוחות סומק, אשר נוצרים באמצעות ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה. אלה הם לוחות מצויד חיישנים חיישנים אינפרא אדום אשר מפעילה את מנגנון שטיפה מ נוגע או מחמם את היד. לוח ההדחה, מלבד העיקרי, מבצע תפקיד חשוב נוסף - במקרה של תיקון, הוא משמש כדלת, אשר פותחת גישה לתקשורת מוסתרת מאחורי הקיר.

ללא קשר לשירותים מפתח

אפשרויות התקנה

התקנה - זוהי מערכת מיוחדת המאפשרת לך להתקין שירותים תלויים או ציוד סניטריים אחרים ולהסתיר את כל התקשורת הולך אליו. זהו עיצוב מסובך למדי, ולכן יש צורך להתייחס אליו ברצינות.

קריטריונים לבחירה:

 • מאפייני המקום שבו יותקן. פרמטר זה כולל את המיקום והממדים של אתר ההתקנה. אם אנחנו מדברים על חדר אמבטיה משולב, ואז האסלה היא, ככלל, רכוב בנישה, אשר נוצר מגליונות של גבס.
 • תאימות עם האסלה עצמה. עדיף לקנות אלה שני אלמנטים של הבנייה בו זמנית, בהנחיית יועץ מכירות מנוסה. אם אתה מעדיף לבצע רכישות בחנויות מקוונות, ולאחר מכן לקרוא מראש מאמרים על אתרים מיוחדים ולקרוא את תיאור המוצר. כדי למנוע הפתעות לא נעימות במהלך ההתקנה, לפני ההתקנה, להציג את כל התיעוד לשירותים ואת מערכת ההתקנה לאדון מי יבצע את העבודה. שימו לב לא רק תאימות של מחברים ותקשורת, אלא גם אם אוטומציה יפעל כראוי במבנה התאספו.
 • תוכן הערכה. בהתאם ליצרן, קבוצות שונות של רכיבים מוצעים, ולכן קיימת אפשרות כי תצטרך לקנות פריטים בעצמך. בדרך כלל, מערכת ההתקנה היא: מסגרת תמיכה, לוח סומק, מחברים ומתאמים, מיכל ניקוז ורעשים מבודדים.
 • המחיר. המחיר עבור מוצר זה נע בין כמה אלפי עד עשרות אלפי רובלים. זה תלוי היצרן ואת המורכבות של העיצוב. המתקנים היקרים ביותר מיוצרים על ידי יצרנים מובילים באירופה, כגון "Geberit" או "Viega Eco". מחירים עבור עיצובים עם מערכת שטיפה אוטומטית הם בדרך כלל גבוהים יותר מאשר במערכות קונבנציונאלי.
בחירת מיקום גובר

התקנת המתקן על מסגרת עץ

אסלת אסלה עם התקנה

גודל ההתקנה תלוי בגודל של נישה. Mismatches יעזור למנוע את מערכת הזזה, אשר יכול להיות מותאם לגודל של נישה. אבל, מקבל מבנה הזזה, אתה צריך לקחת בחשבון נקודה חשובה אחת: בצורת "יישר" זה קשור הצדדים של נישה, וכל העומס נופל עליהם. לכן, מערכת כזו יכולה לשמש רק אם הקירות בצד הם גדולים או עשויים חומר עמיד יותר גבס, למשל, עץ.

התקנה

שלבי מדידה וסימון:

 1. ראשית, לצייר קו אנכי על הקיר, שבו מרכז המבנה התלוי יהיה.
 2. מדוד את המרחק ממערכת ההתקנה לקיר הראשי.
 3. שים לב למיקום של מיכל השטיפה, בדרך כלל הוא בגובה מטר.
 4. החל סימון, לפיו מחברים יוצב, על הרצפה והקירות.
התקנה של מערכת ההתקנה

שלבי עבודה על התקנת מחברים:

 1. על הסימונים מוכנים, לקדוח את החורים לאבטח את הניקודים בהם. הכנס את העוגנים בתנועות. לאחר מחברים מוכנים, אתה יכול להמשיך להתקין את החלקים העיקריים של המבנה.
 2. אנו מתקינים את התקנת ההשעיה ומתקנים אותה בעזרת המחברים המתאימים. בדרך כלל ברגים ואומים משמשים למטרות אלה. במהלך ההתקנה, עליך ליישר את ההתקנה במישור אופקי ואנכי. לשם כך, העיצוב מספק רגליים מתכווננות מיוחד, מלחציים ו plugs.
 3. תביא את התקשורת. צינורות מים וביוב קבועים למבנה באמצעות מהדקי פלסטיק מיוחדים. רצוי לטפל במפרקים של המפרקים צינור עם איטום סיליקון.
מערכות התקנה מותקנות לשירותים ובידה

השלב הסופי של ההתקנה הוא התקנת קערת שירותים.

לפני זה אתה צריך להכין את המרכיבים המחברים:

 • להתאים את גודל צינורות הסניף,
 • כדי לצייד חתיכים עם הזיווגים
 • להניח אטם גומי למטרות פחת.
 • התקן את מושב האסלה והדק את כל החיבורים.

גימור קירות לאחר התקנה

כפי שנאמר יותר מפעם אחת, היתרון העיקרי של כלי סניטריים מושעה הוא שהוא מאפשר לך להסתיר את כל ביוב אספקת מים, מה שהופך את הפנים של האמבטיה אפילו יותר אסתטי. זו הסיבה גימור עובד לאחר ההתקנה של סוג זה של מבנים צריך להיות תשומת לב מיוחדת.

אפשרות לסיים את הקירות לאחר התקנת ההתקנה

בדרך כלל כל התקשורת מוסתרים בנישה מ גבס. זה נוח מאוד, שכן אפילו הדיוט יכול לעבוד עם גבס גבס. החומר שמוקם על גבי המחיצה, כל אחד מגדיר לעצמו.

בדרך כלל אותו גימור משמש כמו על כל הקירות האחרים בחדר. ככלל, אלה הם אריחי קרמיקה לוחות פלסטיק.

אתה יכול לשחק בניגוד ולסיים את גומחה שבו נמצא בית שימוש טואלט, בניגוד צבע או חומר מרקם. העיקר הוא להסתיר בזהירות את כל התקשורת, אחרת השימוש של אינסטלציה מושעה תאבד את משמעותה.

הגרסה הסופית לאחר התקנת האסלה עם ההתקנה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 75 =