מושב הילד ואת בטנה על האסלה

מושב הילד ואת בטנה על האסלה

בערך בשנה הרביעית לחיים, ילדים מתחילים לדחות את הסיר שלהם ולהראות עניין בקערת השירותים למבוגרים. זהו עוד אחד מרגעי המעבר החשובים בחייהם, והוא תלוי בהורים עד כמה הוא יעבור בהצלחה וללא כאבים. כדי להקל על המשימה של ההורים בתהליך של חינוך הילד לשירותים המציא ואבזרים מיוחדים לשירותים, אשר נקראים גם "מושב לילד", "מתאם", "צלחת אסלה" או "מעגל יהירות ילדותי."

מקצוענים

  • מונע מהילד ליפול לתוך האסלה.
  • אל תאפשר לעור התינוק לבוא במגע עם אסלה קרה.
  • לספק בטיחות במונחים של היגיינה.
  • מאפשר לתינוק לשבת ולהרגיש בנוח.

היתרונות של מושב הילד למושב האסלה

חסרונות

כדי לאחסן אותם, אתה צריך לספק שטח נוסף.

אין עוד מינוסים עבור אובייקט זה, למעט העלות.

בין המודלים "הלא רצויים" של מושבי הילדים מוקצים מודלים מוסיקליים. החסרונות שלהם הם, ראשית, שהם יכולים להסיח את דעתם של הילדים מהמשימה העיקרית. שנית, ילדים רגילים להתמודד עם הצרכים שלהם עם המושבים האלה עשויים למצוא את זה קשה להשתמש אסלה או סיר רגיל כאשר הם מחוץ לבית.

באיזה גיל זה יהיה שימושי?

לדברי סופרים מודרניים רבים על חינוך, ילדים צריכים ללמוד את הצרכים שלהם בסיר מגיל שנה, ושירותים בתוך שלוש או ארבע שנים. כמובן, אם הילד מתעקש להשתמש בשירותים לפני, אתה יכול להתחיל אימון קודם לכן. כיום, בין כלי סניטריים לילדים, אתה תמיד יכול למצוא את האפשרות המתאימה ביותר עבור הילד שלך, בנוסף, עכשיו נמכרו חרירים עם צעדים ותומכים.

הגיל הטוב ביותר עבור הפעלת שירותים

סוגים

עקרון ההתקנה של כל סוגי ההחזקות של הילדים הוא פשוט. ככלל, כמעט כל המינים מצוידים או מנעולים חסימה או שיש להם בסיס גומי, וחלקם שניהם באותו זמן.

אז, יש את הסוגים הבאים של ריפוד ילדים עבור אסלות:

מסגרות ילדים מסורתיות

זה נראה כמו מושב האסלה הרגיל למבוגרים. ההבדל היחיד הוא גודל קטן במקצת. חרירי ילדים עשויים מחומרים שונים, נפגשים ורכים וקשוחים. מושבים אלה יכולים להיות מותקנים ישירות על החלק העליון של המושב הבוגר, או מתחתיה. אידיאלי למשפחה גדולה, שבה לא תמיד אפשר להבטיח את ניקיון של אסלות. במכירה יש גם דגמים של קערות אסלה למבוגרים, בהם כבר מסופקים כפכפי ילדים. זה לא צריך להיות מותקן בכל פעם, את שכבת העל ניתן להעביר למעלה ולמטה.

פיית ילדים מסורתית על האסלה

מושב אנטומי לילדים

מושב זה חוזר על הצורה העליונה של סירים לילדים. נוכחות של מחיצות-מחסומים מלפנים ומאחור עושה את המושב אפילו יותר נוח ובטוח. לעתים קרובות החומר עבור מושבים כאלה הוא גומי רך שאינו מחליק, מה שהופך את המושב עדיין אמין ובטוח.

מושב בצורת אנטומי על האסלה לילד

מושב ילדים על האסלה האנטומית

עם ידיות

במקרה זה, הידיות בנויות ממש משני צידי הציפוי על האסלה. רירית עצמו יכול להיות עשוי מחומרים שונים. החומר של הידית יכול לחפוף ולא יעלה בקנה אחד עם החומר של בטנה. ידיות לשמש כדי להבטיח כי הילדים יכולים בקלות לטפס על האסלה.

מושב עם ידיות לילד על האסלה

מושב ילדים עם ידיות

מושב בטיחות לילדים עם ידיות טואלט

מושבי בטיחות עם מדרגות

אלה חרירי מצויד לעתים קרובות יותר עם צעד אחד במעקה משני הצדדים. מכשיר נוח מאוד ובטוח לילדים, כי הצעד מאפשר לך לטפס בקלות לשבת על האסלה, ואת המעקות לשמור מפני נפילה. את מידת גובה צעד ניתן להתאים.

גרסה זו של המושב אידיאלי לילדים צעירים מאוד. באמצעות קידומת כזו, הילדים ישתמשו בשירותים בקלות, אך הם לא יצרו קשר עם האסלה עצמה. מודל זה הוא הבטוח ביותר מכל הבחינות. בנוסף, זה לא קל וקל להרכיב. בנוסף פלוס אלה, ישנם גם מודלים שיש להם מכסה, אשר ניתן להחזיר בחזרה משענת. הגב משמש מחסום בין גב השירותים לבין התינוק, וגם להגן על הילד מפני מים מתיז.

מושב מושב על האסלה לילד

מושבי שירותים לילדים

Thermobaby

פופולרי בקרב מושבים מסוג זה, מתאמי ילדים לשירותים Thermobaby. הם חרירי מורכבים עבור שירותים שונים לחלוטין, אפילו עבור תלויים קערות. קונסולה זו מצוידת בצעד, כרית אנטומית נוחה, גב בטוח, מרפקים ורגליים מתכווננות. האוסף הוא חזק, אבל באותו זמן לא כבד. יכול בקלות ובמהירות לקפל, כמו גם לקחת איתך בעת נסיעה. לדעת הורים רבים, מודל זה הוא גרסה אידיאלית של המושבים להכשרת הילד לשירותים מבוגרים. יש צבעי אפור-ירוק, סגול-ורוד, כחול-ירוק ושחור-לבן.

מושב האסלה לילדים

מושב מתקפל (כביש)

מושב כזה יידרש על ידי הוריהם של ילדים קטנים במהלך מסעותיהם ונסיעותיהם. אם ניקח איתו במושב ההורים במידה מסוימת ליצור סביבה מוכרת לתינוקות ולהקטין את השפעת הלחץ בעת נסיעה. ההבדל העיקרי בין מודלים אלה הוא כי הם יכולים להיות מקופל בקלות מקופל, קוטר מותאם, ולכן להסתגל לשירותים כל. המושבים כזה, חלק מהיצרנים עושים מכולות שבו הפרקט יכול להיות לא רק עבר, אלא גם קל לנקות, הוספת מים בלבד עם חיטוי ולנער כמה פעמים.

מושב ילדים מתקפל

שלב- Stand

אביזר זה משמש כדי להבטיח כי ילדים צעירים יכולים בקלות לשבת על האסלה, להשתמש בכיור או באמבטיה. ובנים זקוקים לתמיכה כזאת כדי שיוכלו לכתוב עמידה. למטרות אלה עדיף לקנות בדוכן צעד עם בסיס גומי רחב עם משטח חלק ועל משקל מתון שילדים עצמם יכולים להעביר אותם למקום הנכון.

סטנדי ילדים לאמבטיות

צעד לעמוד על הילד בשירותים

רכישת טיפים

בעת רכישת מושבי ילדים, אתה צריך להיות זהיר ולקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

  1. חוזק ואמינות המבנה. השוק עבור המושבים הילד יש רך, חצי קשיח וקשוח בטנה. המודל האופטימלי ביותר הוא מבנה קשיח למחצה. החיסרון שלהם הוא שהם יכולים לשבור או לשקוע. במקרה זה, ההורים יצטרכו מדי פעם לקנות מושבים חדשים. עבור אלה שאינם מרוצים אפשרות זו, מודלים עם בנייה נוקשה אשר ישמש במשך זמן רב הם מתאימים יותר. בנוסף לחוזק המבנה, יש לשים לב לאופן שבו המושבים מאובטחים. הם חייבים להיות מותקנים היטב ובאמינות. המושב הרופף עלול לגרום לילד ליפול, דבר שיבהיל את הילד, והוא יסרב לאחר מכן להשתמש בשירותים.
  2. כיסוי. בנוסף, כי הציפוי צריך להיות רך, זה עדיין צריך להיות כפוף לשטיפה. עם זאת, עדיף לקנות קבצים מצורפים עם ציפוי אנטיבקטריאלי.
  3. גודל בטנה. בטיחות הילד תלויה בפריט זה. עבור בטנה לחנות אתה צריך ללכת, רק לדעת את גודל השירותים. זה יהיה טוב אם לקחת איתך מראש קערה תבנית אסלה. כריות ילדים צריכות לכסות לפחות חצי סנטימטר את כל הקערה של קערת שירותים גדולה. ישנם דגמים אשר קוטר יכול להיות מותאם לגודל של האסלה.
  4. צורת המושב. חובה, קודם כל, להיות נוח לילדים. הורים צריכים לתת עדיפות מודלים מעשיים מודל.
  5. משטח. דרישות רכות, חלקות ואפילו משטח - חובה עבור זרבובית הילד. נוכחותם של אי סדרים שונים עלולה לגרום לשכפול של חיידקים ופגיעה בעור הילד.
טיפים לרכישת מושב האסלה לשירותים

מחירון

מושבי בייבי לשירותים ניתן לקנות במחירים הנעים בין 100 ל 2500 רובל. ציפויים חד פעמיים הם זולים, למשל, חבילה המורכבת של 10 חתיכות של אאורה חד פעמי מכסה 45 רובל.

מחירים למושב טואלט לילדים

מחירי מושב אסלה לילד

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 52