תקרה מושעה מן מסילות אלומיניום

חדרים טכניים קשה לשים סדר: דרישות סותרות מדי יש לשלב חומרי הגמר. הם צריכים להיות מעשיים ויפים, בעוד שהם לא צריכים לפחד מים, לחות גבוהה. וזה רצוי מאוד כי הם פשוט לעלות לעלות בזול. מסכים, זה לא קל למצוא חומר מתאים לדרישות אלה. אחת האפשרויות - תקרת אלומיניום. אם אתה צריך לעדכן את התקרה בשירותים, שירותים, פרוזדור, על המרפסת או המטבח, תסתכל מקרוב על מערכת זו. 

התקן של תקרה מגרפה וסוגיה

כמו כל מערכת ההשעיה, את גג גג אלומיניום מותקן מתחת לרמת התקרה, ולכן המצב ההתחלתי של התקרה הגלם הוא לא חשוב. הוא מורכב ממערכת של קולבים, אליהם מצורפים פרופילי הנושאות. על פרופילים אלה יש recesses מיוחד עבור תיקון לוחות אלומיניום, אשר יוצרים את פני התקרה.

תקרה תלויה על ארון תקשורת - אחת האפשרויות עבור תיקונים זולים

תקרה תלויה על ארון תקשורת - אחת האפשרויות עבור תיקונים זולים

המראה של תקרת האלומיניום תלוי בסוג של laths. הם עשויים אלומיניום דק קירות, אז צבוע, מכוסה שכבת מגן של לכה. צבע - כל אחת מהלוחות של RAL. הנפוץ ביותר הוא לבן גוונים שלה, בז '. הם בדרך כלל במלאי, צבעים אחרים הם על הסדר. בעת בחירת צבע, אתה יכול גם לבחור את סוג של משטח - מאט, מבריק למחצה, מבריק.

תקרת אלומיניום: התקן

תקרת אלומיניום: התקן

רייקי יכול להיות של רוחב וצורה שונים. רוחב - מ 90 מ"מ ל 200 מ"מ. הפנים של הבר יכול להיות שטוח (גרמנית ורוסית), מעוגל (איטלקית). יש גם חתכים משולשים, אבל הם משמשים לעתים רחוקות בדירות. בנפרד כדאי להזכיר את הסורגים המחוררים. הם טובים עבור אוורור, אבל הנוף מדי רשמי למחצה דירה או בית.

טפסים של תקרות אלומיניום תקרה מושעה

טפסים של תקרות אלומיניום תקרה מושעה

אגב הידוק התקרה מושעה אלומיניום קורה: