Banyo Bas – her zevke için geniş bir seçim

Banyo Bas - her zevke için geniş bir seçim

İki ya da üç yıl öncesinin zamanlarını hatırlatarak, yalnızca karbon kopyalı dökme demir küvetler gibi standart ve aynı tip sahiplerine sempati verebiliriz. Bugün, farklı ülkelerden birçok şirket ve üretici, çok çeşitli sıhhi tesisat, çeşitli formlar ve en gelişmiş malzemelerden üretilmiştir.

Akrilik küvet pazarında lider Rus üretici, uzun yıllar iç pazarda faaliyet gösteren şirket "Bas" (Bas) 'dir.

Hidromasaj köşesi olmayan küvet

tür

Bir insan hayatında herhangi bir şeyi değiştirmekle ilgilenmiyorsa, eski dökme demir yerine yeni, aynı dökme demir banyosu koyabilir. Bununla birlikte, Bas tarafından üretilen en geniş tip ve tipte banyolarla tanışırsanız, kesinlikle seçimden faydalanmak isteyeceksiniz.

Tabii ki, bir banyo kurarken, ailenin tüm üyelerinin bunu ideal olarak gördüğü, satın alma için ne kadar tahsis edebileceğiniz konusunda dikkatli düşünmeniz gerekir. Belki, klasik - dikdörtgen olacak, ve muhtemelen, bir köşe banyo almak veya asimetrik bir sıhhi tesisat ile kendini memnun etmek için daha uygun olacaktır.

Asimetrik capri banyosu

Ve elbette, her alıcı kendi kendine karar verir: teknik ilerlemeden faydalanmak ve sağlık, stres ve sinir gerginliği için yararlı olan hidro masaj ekipmanını banyoya monte etmek. Ya da belki sadece basit bir banyo ya da belki bir duş.

Bas şu anda 11 tip duşakabin, 18 dikdörtgen, 8 asimetrik ve 8 simetrik akrilik küvet modelleri üretmektedir. Ayrıca, şirket yelpazesinde duş çitleri ve paletleri, hidromasaj ve aeromasaj ekipmanları, mikserler bulunmaktadır.

Karayip duş kabini

üretim

Yüksek kaliteli ürünlerin taahhüdü - teknolojik süreçlere, gelişmiş ekipmanlara ve kaliteli malzeme üretimine sıkı uyumun bir kombinasyonu. Bas Company iki farklı teknolojide banyo üretmektedir. Her iki durumda da takviye teknolojisi kullanılmış ve yüksek kaliteli ve çevre dostu malzemeler kullanılmıştır.

Üretim banyo yapmak için iki teknoloji kullanıyor:

  • Akrilik baz polyester reçine ve cam ile güçlendirilmiştir.
  • Bir çerçeve olarak, ürüne ek bir sertlik katmak için, karmaşık iki bileşenli bir bileşim kullanılır - yüksek mukavemetli bir poliüretan köpük.

Her iki durumda da, ön forma, orijinal tabakaya istenen şekli vermek için kızılötesi ışınım spektrumu ile ısıtılır. Malzemelerin bileşimi ekolojik ve kimyasal parametrelere göre kesinlikle güvenlidir.

avantajları

Akrilik Banyo Havzaları iyidir, çünkü uzun ve doğru hizmet verirler. Bas'ın banyolara olan güvencesi, 10 yıl boyunca sürekli olarak sınırsız garanti hizmeti vermektedir. Üretim şirketi müşterisi ile buluşuyor, hem fiyat hem de fiyat olarak geniş bir ürün yelpazesi sunarken, minimum fiyatlar sağlıyor. Rus gerçeklerinin koşullarında, bu en az rol oynar.

Sagra Hamamı

Tüm banyolar ergonomik olarak şekillendirilmiştir, insan vücudunun kıvrımları ve özellikleri için özel olarak tasarlanmıştır, bu da banyoya rahat ve keyifli bir şekilde girme sürecini kolaylaştırır - neredeyse günlük erişilebilir küçük tatil. Masaj ekipmanını kurulu banyoya entegre eden harika bir fırsat, Bas'ın ürünlerini müşteriler için daha cazip, çekici ve rekabetçi hale getiriyor.

8 Bas enjektörleri için hidro masaj cihazı

Banyolara ek aksesuarlar, arzu ve yeteneklerinize bağlı olarak, banyoyu en üst seviyeye çıkarmanıza ve "ottyuningovat" yapmanıza yardımcı olacaktır.

Burada hayal gücünüze hava tahliyesi yapabilir ve musluklar, hidromasaj jetleri, sadece istediğiniz yerde, banyonun farklı yerlerinde monte edebilir, böylece banyoyu orijinal ve eşsiz hale getirebilirsiniz. Şirket tarafından üretilen tüm ürünler ve aksesuarlar sertifikalıdır.

BAS'ın yeni "Whirlpool" "Flat Brass" ekipmanına dikkat edin. Son nesil nozullardaki dekoratif nozullar pirinçten üretilmiştir ve yüksek kaliteli bir krom tabakası ile kaplanmıştır. Daha düzdürler ve neredeyse banyo yüzeyinin üzerine çıkmazlar, bu da jakuzilerin daha konforlu bir şekilde alınmasını sağlar.

Cascade karıştırıcı Victoria banyo Bas

çeşit

Akrilik küvetler

Akrilik, modern bir kompozit malzemedir. Isı iletkenlik özellikleri, su prosedürlerinin benimsenmesinin tadını çıkarmak için yarım saatliğine inanılmaz bir fırsat verirken, bu süre zarfında toplanan suyun sıcaklığı hemen hemen değişmeden kalacaktır. Önceki nesil küvetlerle karşılaştırıldığında, bugünün modelleri düşük bir ağırlığa ve yüksek bir mukavemete sahiptir.

Akrilik banyoların yüzeyi kaymaz - bu önemli bir avantajdır çünkü güvenlik, bir ürünü seçerken en önemli anlardan biridir. Bilim ve teknolojideki en son başarıların ortaya çıkması nedeniyle, dikdörtgen biçimindeki klasikten çok ve karmaşık eğimlere sahip varyantlardan küvetlere kadar çeşitli şekillerde banyo yapma olasılığının düşünüldüğü modellere kadar geniş bir yelpazede küvetlerin şeklini almak mümkün hale gelmiştir.

Banyo Bas Fantazi

Bacaklarda Maldivler Bas Bacak

Suyu toplarken önceki banyoları yapan gürültü bile, özel banyo biçimi ve ses geçirmez katın özellikleri sayesinde neredeyse sıfıra inmiştir. Banyo yüzeyine uygulanan koruyucu antibakteriyel kaplama tabakası, ürünün özelliklerine ek bir artıdır. Hemen hemen tüm banyo modelleri, kolay kurulum için ayaklarla donatılmıştır.

girdap

Su prosedürlerini yürütmenin yararları, işlemi tamamlayabilen masajla çarpılır.

Hidromasaj jetlerinin su jetleri ve aeromasaj hava akımları, istenen sonuca ulaşmak için yön ve gücün düzgün bir şekilde ayarlanmasını sağlar: selülitten kurtulmak, kan dolaşımını iyileştirmek ve buna göre insan vücudunun tüm organlarının çalışmasını sağlamak.

Basit kuralları izlerseniz sıradan masaj gibi hidro masajlar zarar görmez. Su artı masajının su iyileştirici etkisi, vücudun genel durumunu iyileştirmeye, lenfatik drenajı normalleştirmeye, stres direncini artırmaya yardımcı olabilir. Baş banyo banyolarının ana özelliği, hazır bir hidro masaj ekipmanı ile bir ürünü satın alma veya zaten satın alınmış bir küveti çok fonksiyonlu bir hidro masaj ekipmanı ile donatma olanağıdır.

Hidromasajlı Küvetli Banyo

Bath Bas'ta Kromoterapi

Whirlpool banyo Bas

İsteğe Bağlı Aksesuarlar

Tabii ki, banyoyu kurduktan sonra, birkaç kişi yaratılan resme son ekstra dokunuşları koymak istemeyecektir. Bu vuruşlar başın altına, raflara, kulplara, askılara, mikserlere, perdelere, çarpıcı güzelliğe sahip vitraylar, rahat sökülebilir bacaklar, arkadan aydınlatmalı düğmeler ve güzel ve işlevsel olarak banyoyu tamamlayacak diğer küçük eşyalar gibi yastıklar olacak. Tüm aksesuarların şekli, çeşitleri, renkleri her zevke ve çantaya göre çok çeşitlidir, ancak hepsi modern moda trendlerine uygun olarak yüksek kalitede üretilmiştir ve banyo ile stil, renk ve dokuda birleştirilmiştir.

Şirket Bas gelen Bath Indica

Fiyat listesi

Şirket herhangi bir bütçe için banyo üretiyor.

Şu anda, en uygun fiyatlı seçenek 120x70 cm ölçülerinde bir dikdörtgen akrilik banyo Bas Cameron'tır.Onun fiyatı yaklaşık 10 bin ruble.

Hidromasaj ve aeromasajın ek fonksiyonları ile, fiyatı zaman zaman artar.

Akrilik Banyo Bas Cameron

Oldukça popüler Bas Basin köşe banyosu, hidromasaj ve diğer işlevlerin kullanılabilirliğine bağlı olarak ücretlendirilecektir. Hidromasaj gerektirmeyen akrilik banyoların temel modeli yaklaşık 16 bin ruble.

Akrilik banyo Bas lagün

Ek fonksiyonlar ve aksesuarlar (hidromasaj ve aeromasa jetleri, Shiatsu masajı, omurga nozülleri ve ön perde) varsa, fiyat yaklaşık 70 bin olacak.

Ama fiyat güçlü bir şekilde hidromasaj jetleri türüne bağlıdır: en pahalı ekipmanlarda, listelenen diğer fonksiyonlara sahip bir banyo yaklaşık 140 bin rubleye mal olacaktır.

Sıcak küvet Bas lagün

Operasyon ve bakım kuralları

Herhangi bir ürün gibi, Bas sepetler de basit ancak tavsiye edilen bir tedaviye tabidir. Detaylı olarak bu öneriler talimatlarda verilmiştir, ancak temel olarak aşağıdaki noktalarda formüle edilebilirler:

  • Banyo yüzeyini yumuşak bir bez, kağıt veya dokuma bir bezle silin.
  • Banyo cilalamak için hafif deterjan kullanabilirsiniz. Ürüne, ayrıca solventlere ve güçlü kimyasal bileşiklere zarar verebilecek aşındırıcı maddelerin ve sert malzemelerin kullanımının hariç tutulması önemlidir.
  • Jakuziyi açmadan önce, küvetin suyla dolu olduğundan emin olmalısınız.
Su ile dolu banyo

Ve birkaç kural daha: eğer sağlığınızla ilgili herhangi bir şüphe varsa, bir doktorunuza danışın, belki de sizin için kontrendikasyonlar var. Ve elbette, zehirlenme durumunda banyo yapmayın. Bu güvenli olmayabilir.

Su arıtma için ana filtre

Filtrelerin montajı ayrıca seçilen banyonun servis ömrünü ve kalitesini arttırır. Bu durumda, yılda bir kez, sadece 15-20 dakika sürecek olan hidro masaj cihazlarının önleyici temizliğinin yapılması tavsiye edilir. Bu basit koşullar yerine getirildiğinde, banyo birkaç on yıl boyunca hizmet verecek ve neşe ve sağlık getirecektir.

Köşe Küvet Bas Modena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 30