Belarus banyo karoları: 3 en iyi üreticiler

Belarus banyo karoları: 3 en iyi üreticiler

Tüm alıcılar banyolara bakarken yüksek kaliteli ve ucuz seramik fayans arıyorlar. Belarus fayanslarının satın alınması mükemmel bir çözüm olacaktır, çünkü bu, finisaj malzemeleri inşa etme pazarında olumlu bir şekilde ayıran birçok özelliğe sahiptir. Beyaz Rusya'dan fayans satan özel dükkanlar, banyolarda benzersiz, eşsiz ve şık iç tasarımlar oluşturmaya yardımcı olan farklı koleksiyonların büyük bir ürün yelpazesine sahiptir. Çeşitli renk ölçekleri kullanarak yaratıcı bir iç mekan oluşturabilir veya renkli desen veya süslemelere sahip dekoratif öğeler uygulayabilirsiniz.

Ceramin'den Alberto topluluğu

Belarus fayans Antalya koleksiyonu

Kerabel markasından Koleksiyon Cappuccino

Belarus fayans avantajları

Belarus üretiminin seramikleri, banyolarda veya banyolarda kaplama duvarları ve zeminleri için müşteriler arasında büyük bir ilgi görmektedir, çünkü tartışmasız avantajları vardır:

 • Belarus seramikleri güçlü etkilerden veya diğer mekanik yüklerden korkmaz, Seramik ürünlerinin yüksek kalitesini gösterir.
 • Karo, nem girişinden güvenli bir şekilde korunur, ve ayrıca bir bariyer görevi görür ve nemin duvarlara veya zemine nüfuz etmesine izin vermez.
 • Seramikler kimyasallarla reaksiyona girmez, böylece temizlemek için çeşitli deterjanlar kullanabilirsiniz.
 • Seramik döşeme karoları kaymaz, böylece düşmekten ve cesurca yürümekten korkmazsınız. Döşeme döşeme zemini ısıtma ile zeminde de yapılabilir çünkü sıcak zeminde yalınayak yürümek çok güzel.
 • Tüm seramik fayanslar özel bir sır kullanılarak işlenir., Çini ani sıcaklık değişimlerinden korur, çünkü banyo için oldukça uygundur. Sonuç olarak, karolar uzun servis ömrü ile karakterize edilir.
 • Fayanslar yüksek ısı transfer oranlarına sahiptir, Bu nedenle, tüm yer karoları uzun süre ısı tutacağından, kullanımında elektrik enerjisine önemli ölçüde tasarruf etmek mümkündür.
 • Belarus üretiminin fayansı düzgün bir yüzeye sahiptir, Bu yüzden üzerindeki kir ertelenmez ve temizlik işi bir zevktir, çünkü hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Sadece nemli bir bezle silin ve fayanslar temizlik ile tekrar parlayacak.
 • Seramik karolar sadece çevre dostu malzemelerden yapılmıştır. Hammadelerin seçiminde ilk aşamada özel kontrol yapılır.
 • Beyaz Rusya'daki fabrikalarda, sadece kalifiye çalışanlar fayans üretiminde çalışıyor, Seramiklerin stilini, pratikliğini ve çekiciliğini uyumlu bir şekilde bir araya getirmek için ürün tasarımında çalışanlar.

Dalga koleksiyonundan Belarus fayansları

Belarus zemin karoları Ibiza

Beyaz Rusya'da üretilen yer karoları

Madeira koleksiyonundan yer karoları

Koleksiyondan porselen eşya

Yer karoları

Chateau koleksiyonundan porselen yer seramikleri

Belarus şirketi Keramin'den Modern koleksiyon

Lider üreticileri

Bir banyonun, bir banyonun veya bir mutfağın özgün bir tasarımını oluşturmak için duvarların ve döşemelerin süslenmesinde hangi kiremitin en iyi kullanıldığı hakkında dikkatli düşünmeniz gerekir. Belarus seramik karoları üreticileri bu işi zaten tüketicileri için yapmışlardır, çünkü tüm unsurların en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek, konfor ve coziness atmosferi yaratmak için çok çeşitli koleksiyonlar sunmaktadırlar.

İmparatorluk koleksiyonundan banyo için yer karoları

Huş Çömlekçilik

Bu fabrika, Belarus'taki en büyük üç fabrikadan biridir ve layık ikinci bir yer almaktadır. Firma, seramik ürünlerinin üretim tesisinin Beryoza şehrinde yer almasından dolayı adını almıştır.

"Berezaceramica", seramik ürünleri pazarında 34 yıldır başarılı bir şekilde çalışmakta ve müşterilerine sadece yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır, çünkü fayans üretimi sadece İtalyan ekipmanı Sacmi'dedir. Şirket yılda yaklaşık altı milyon metrekare fayans üretiyor. Şık modern koleksiyonların üretimi ile uğraşmaktadır ve ayrıca yer karolarının bireysel örneklerini üretmektedir.

Beresta koleksiyonundan karolar

Koleksiyon Elena

Capri Koleksiyonu

Magic ve Mriya'nın iki koleksiyonundan karoların kombinasyonu

Koleksiyon Mriya

Belarus üreticisinden Koleksiyon Rondo

Büyük bir başarı "Narcissus", "Style", "Azalea" ve "Jazz" koleksiyonlarını hak ediyor. Ama gerçek füger bir "Cork" koleksiyonunu üretti, çünkü kiremitin yüzeyi mantarın yapısını mükemmel bir şekilde simüle ediyor.

Mantar koleksiyonundan karolar

KERAMIN

Belarus seramiğinin üretimi için en büyük fabrika Keramin'dir. Bu bitki uzun yıllardır tüketicinin sevgisini kazanmıştır, çünkü 60 yıldan fazla bir süredir pazarda başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Eski Sovyetler Birliği'nde, Keramin, fayans üretiminde lider konuma yükseldi ve bugün hızı düşürmüyor, ama sürekli gelişiyor, yeni koleksiyonlar için alışılmadık dokular, renk şemaları ve fikirler arıyor.

Herbaryum Koleksiyonu

Koleksiyon Deluxe

Arizona Koleksiyonu

Koleksiyon Iris

Koleksiyon Antares

Hellas Koleksiyonu

En başta, fabrika seramik tuğlalar üretti, ancak on yıl sonra, duvar ve zemin kaplamaları için fayanslar da aktif olarak üretildi. Kalitenin genel kabul görmüş standartlarla uyumlu olmasını sağlamak için, tüm eski ekipmanlar fayans, porselen taş ve çömlek üretimi için yeni İtalyan hatlarına dönüştürülmüştür.

Şirket "Keramin" üretimini genişletti ve şimdi banyo ve tuvalet için seramik karo, tuğla ve sıhhi seramik üreten üç fabrika var.

Koleksiyon Organze

Fayanslar şık ve özgün bir iç tasarım yaratmak için koleksiyonlarda yapılır. Duvarlar ve zeminlerin arka plan karolarına ek olarak, lüks dekorlara, yaratıcı sınırlara ve çarpıcı panellere de sahiptir. Tüketiciler arasındaki özel talep Bavyera, Monroe, Plaza, Tweed, Organza gibi koleksiyonlar tarafından beğeniliyor.

Koleksiyon Romano

Kerabel

Beyaz Rusya'da seramik karo üretiminde lider pozisyonu "Kerabel" markası altında Brest şehrinde küçük bir bitkidir. 27 yıldır şirket, sadece kaliteli ve şık karo koleksiyonlarıyla müşterilerini memnun etti. Tüm ürünler sadece İtalya'da üretilen ekipmanlarda üretilmektedir. "Kerabel" sürekli olarak modayı takip ediyor ve temel olarak binaların iç dekorasyonu için kullanılan zemin ve duvar kullanımı için yeni şık koleksiyonlar üretiyor.

Belarus markası Kerabel'den Rimini koleksiyonundan elde edilen karo

Koleksiyon Domino

Koleksiyon antika

Belarus markalarından en iyi koleksiyonlar

Belarus seramik üreticileri sürekli gelişiyor, müşterilerinin tüm isteklerini yerine getirmek için orijinal koleksiyonlar yaratmak için yeni materyaller ve fikirler arıyorlar. Tasarımcılar yeni dokular, renkler ve desenler denemekten korkmuyorlar.

Berezaceramica gelen Azaleas topluluğu

"Berezaceramica" şirketinden en iyi koleksiyonlar

 • Koleksiyon "Azalea" baharın renklerinde sunulur, çünkü burada ana vurgu beyaz ve açık yeşildir. Mükemmel tamamlayıcı, yumuşak ve romantik desenlere sahip dekoratif öğelerdir. Böyle bir banyo ya da banyo her zaman neşelenecek ve parlak renkler ile sizi mutlu edecek.
 • Seramik "Caz" - banyonun klasik iç tasarımı için mükemmel bir çözüm. Karo kahverengi ve bej renkte tasarlanmıştır. Burada pratiklik ve dekorativite uyumlu bir şekilde bir araya getirilmiştir. Orijinal bir oda tasarımı oluşturmak için tonları deneyebilirsiniz.
 • Koleksiyon "Sevilla" manzara stili ve zarafet duygusunun bir uygulaması olacak. Renklerin, lüks desenlerin ve çok yönlü çizgilerin kontrast kombinasyonu, bu döşemenin ayırt edici özellikleridir.
 • Nergis kiremit açık yeşil ve bej renklerde yapılır. Bir banyonun ya da banyonun herhangi bir iç kısmı hem sade hem de zarif görünecektir.
 • Çömlek "Retro" dekoratif unsurlarla uyumlu bir şekilde tamamlanan siyah, mavi, açık yeşil, kahverengi ve turuncu renk tonlarını birleştirir. Dekorlar sonbahar yaprakları ve bambu tasvir. Bu koleksiyon, herhangi bir odada sıcak ve rahat bir atmosfer yaratacaktır.
Caz Koleksiyonu

Koleksiyon Retro

Nergis topluluğu

Koleksiyon Sevilla

Koleksiyon Narcissus Birch Çömlekçilik

Şirketin "Keramin" in parlak koleksiyonları

 • "Palazzo" Çini Doğal mermer dokusunu mükemmel bir şekilde taşır. Rönesans stilinde tasarlandı ve sadece parlak doygun renkler kullanılıyor: ana vurgu turuncu renktedir. Koleksiyona ek olarak, zemin ve duvar kaplamaları için yapılmış dekoratif çizimlerdir.
 • Koleksiyon "Valencia" İspanyol tarzında sunulmaktadır. Ana vurgu kahverengi renk olsa da, oda karanlık görünmüyor, çünkü gri tonlarında bej dekorlar ve dekorlar da kullanılıyordu. Renk fikirlerinin harika bir kombinasyonu mükemmel ve eşsiz bir iç mekan oluşturur.

Yukarıdaki sadece Belarus üretimin koleksiyonunda bazıları açıklanmaktadır, onların menzil her müşterinin lüks bir iç banyo ya da tuvalet oluşturmak için koleksiyonu seçin, böylece geniş ve çeşitlidir.

Koleksiyon Palazzo

Koleksiyon Kavramı

Koleksiyon Aura

Fiyat listesi

Belarus seramiğinin en önemli avantajlarından biri uygun fiyat politikasıdır. Düşük fiyatlar fayans kalitesinin bir göstergesi olarak değerlendirilemez, çünkü fayanslar tüm Avrupa kalite standartlarına göre üretilmiştir. Kiremitlerin komşu ülkelere pahalı olmayan şekilde ulaştırılması fiyatlandırma üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve Belarus üreticilerinin ürünleri için uygun fiyatlar belirlemektedir.

Koleksiyon Sakura

Beyaz Rusya'nın seramik karolarının fiyatı ve kalitesinin mükemmel bir birleşimi, Rusya'nın birçok sakinleri tarafından zaten takdir edilmektedir. Belaruslu kiremit alıcılarının sayısı sürekli artmaktadır ve üreticiler zengin ve şık iç mekanlar için yeni eşsiz koleksiyonlar geliştirmektedir.

Sierra Koleji

Gloria'nın koleksiyonu

Koleksiyon Florian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − = 15