Duş kabinleri imalatçıları. Hangi marka seçilir?

Duş kabinleri imalatçıları. Hangi marka seçilir?

Duş nasıl seçilir? İmalat şirketlerini önceden incelemenizi ve müşteri yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz.

En çok satılanlar

Yabancı duş kabinleri üreticileri arasında liderler İtalyan, Alman, Fin şirketleri gibi. Ürünleri için, üretimde inovasyon, tasarımcılar ve yüksek kaliteli materyallerin en son fikirlerini kullanırlar. Bu firmalardan kabinler çekmek montaj kolaylığı ve montaj talimatlarının netliği.

İtalyan duş kutusu

Alman duş üreticileri Standlar Hueppe, Kermi, CRW ve Hyber markaları tarafından temsil edilmektedir.

 • Cabinler Hueppe camın modern işlenmesi nedeniyle büyük talep görüyor (su damlıyor, bu nedenle kabinler daha az kirlenmiş).
 • Seçim kabinleri Kermi en iddialı alıcı bile memnun olacak. Şirket üç sınıf duş sunuyor - kompakt, konfor ve ayrıca ekstra. Tüm cihazlar bir kalite sertifikası ile verilir. Fiyat, ek seçeneklerin sayısından etkilenir.
 • Yüksek kaliteli, ancak uygun fiyatlı kabin Hyber üretir. Bu Alman firmasının ürünleri basit bir demet ve karmaşık fonksiyonların yokluğu ile ayırt edilir.
 • Alman Kabinleri firma CRW yüksek kaliteleri nedeniyle en popüler olanları arasındadır. Bu markanın modelleri sadece orijinal Alman bileşenlerinden üretilmektedir. Bu kabinlerdeki tüm metal elemanlar yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Alman üretici Hueppe'den duşakabin

Duşakabin Kermi

Alman kalitesi Hyber duş kabinleri

İtalya'da duş kabinleri yapılır şirketler Jakuzi, Cerutti ve Albatros. Bu ülkede ilk duş kabini ilk oluşturuldu.

İtalyan şirketleri arasında En çok bilinen marka jakuzi. Ürünleri premium segmente aittir. Jakuzi ürünleri hakkında birçok müşteri hayal ediyor, çünkü bu kabin, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun süre kullanılan konforlu su prosedürleri için her şeyi içerir. Albatros ve Cerutti şirketlerinin ürünleri oldukça geniştir ve birçok ek fonksiyona sahiptir. Bazı modellerde palet üzerinde bir koltuk var.

İtalyan jakuzi duşakabin

Uzun bir servis ve mükemmel kalite Fin firmaları Ido ve Timo'nun kabinini satın almayı garanti eder. İyi aksesuarları, kaliteli paleti ve güçlü duvarları var.

 • Finli şirket Timo, sıhhi tesisat sertifikalarına ve 5 yıllık garantisine sahiptir. Ancak, daha önce bu üreticinin standları için tüm bileşenler, artan taleple birlikte Finlandiya'da üretildi ve monte edildi, şirketin Hong Kong'da bir yan kuruluşu vardı, Bu, parçaların kalitesini ve ürünün dayanıklılığını biraz etkiledi.
 • Finli şirket IDO Showerama en çok üretir kaliteli duş kabinleri. Ürünlerinin dezavantajı yüksek maliyet olarak adlandırılabilir. Böyle bir stanttaki bileşenler arızalanırsa, onları bulmak kolay değildir ve bunları değiştirmek çok pahalıdır.

Fin firması IDO SHowerama duş odası

Fin üreticisi Timo'dan duş kutusu

Duş teknesi ___ 'dan Timo

Ilgileniyorsanız duş kabinleri bütçe varyantı, kesinlikle Rus şirketlerinin ürünleri sunulacak.

Akrilik küvet olarak da bilinen gelişmekte olan Akrilan firması tarafından yeterince iyi tasarım ve modern kalite sunulmaktadır. Rus kullanıcıları için 10 yılı aşkın süredir stand üreten en popüler üretici Bandhours. Radomir'den bir duş alırken orta maliyet ve yüksek kalite sizi bekliyor. Yerli duş kabinlerinin yıllık olarak geliştirildiğini ve kademeli olarak kademeli olarak dünyanın önde gelen firmalarına seviyelerine yaklaştıklarını belirtmek gerekir.

Rus üretiminin duşakabin Radomir

Kaliteli inşa

Bir kabin satın aldığınızda, Avrupa markalarının olduğu kabinler vardır. Avrupa'da proje, ama Çin'de topla. Örneğin, kaliteli ve uygun fiyatlı kaliteli duş kabinleri Çin Appollo markası. İtalya'daki tasarımları üzerinde çalışıyorlar, ancak modellerin üretimi Çin'de gerçekleştiriliyor.

Çin duş kabini Appollo

Çek şirketi Luxus kabinleri için aksesuarlar ayrıca sadece Çek Cumhuriyeti'nde değil. Hortumlar, onlar için sulama tenekeleri ve karıştırıcılar Çin'de üretilmektedir. Ancak, bu durumda Bu markanın stantları yeterince güçlü ve güzel.

Çin'de yapılan sulama kutuları

Duş kabinleri için Çin musluklar

Çin'de yapılan duş hortumları

Üreticisi Almanya Wasserfalle bunu belirtir Kabinleri için tüm elemanlar sadece Almanya'da yapılmıştır., ancak Alman kabinlerini satın alanların yorumları, hakkında konuşmak Çin parçalarının parçaları ve kutuların montajının karmaşıklığı.

Ek özellikler

ek Duşun fonksiyonları farklı farklı üreticilerinden.

Bu olabilir:

 • ozonlama
 • hidromasaj
 • Fin hamamı
 • aromaterapi
 • buhar jeneratörü
 • kaskad duş
 • türk sauna
 • yağmur duşu
 • Arka ışık ve diğer seçenekler
Birçok fonksiyona sahip duşakabin

Ek fonksiyonların sayısı ve listesi doğrudan kabinin maliyetini etkiler. Yani satın almadan önce aile ile tartışmaya değer ne seçenekleri talep olacak. Bunu unutma Profesyonelleri toplamak ve bağlamak için birçok fonksiyona sahip kabin güvenilir olmalıdır.

Fiyat aralığı

Rusya pazarındaki duşların çoğu, Güneydoğu Asya'daki üreticiler tarafından temsil edilmektedir. Mağazalarımızda da Avrupa ürünleri var ama İtalyan, Avusturyalı veya Alman şirketlerinin kabinler maliyeti yüksektir. Tabii ki, bir İtalyan veya bir Alman firmasından gelen ürünler, Çin modellerinden birkaç kat daha pahalı ama yeterli yüksek fiyat, ürünlerin kalitesi ve sayısız ek fonksiyonların varlığı ile doğrulanır.

Rus üretim duş kabini

Üretici duş kabini

Çin'de imalatı

Fiyatları Alman şirketi CRW'nin stantları etkileyici - bu markadan ürünler için 40-150 bin ruble ödeyecek. Alman marka Am.Pm bize açık kabinleri sunuyor 12-30 bin ruble bir fiyata ve kapalı modeller - 30.000 ruble bir fiyata ve daha yüksek. Alman markalı Wasserfalle kabinlerinin fiyatı 20.000 ila 70.000 ruble arasında.

Alman markasının Am.Pm duş kabini

Fin, Çek, İspanyol ve İsveç şirketlerinden standlarda göreceğiniz ortalama fiyatlar. Örneğin, Fin üreticisinin kabinleri için fiyat Timo 13.000 ila 70.000 ruble arasında değişiyor. Diğer Fince ürünleri fiyatları firma IDO Showerama içinde değişir 60-80 bin ruble. Çek üreticisinin kabini Luxus size 15-70 bin rubleye mal olacak.

Finli firma Timo duş kabini

Fin duş kabini IDO Showerama

Duşakabin Luxus üretimi Çek Cumhuriyeti

Çinli üreticilerin ürünleri daha da ucuz. En erişilebilir kabinlerden biri ürünler Çince marka nehir. Bu marka altında bir stand satın alınabilir 4000 ruble fiyatı. Şirket ve ürün çeşitliliği daha pahalıdır - 72000'e kadar. Nehirden ucuz kabineler genellikle hostelde ya da handa satın alınır. dayanıklılık ve yüksek kalitede sayılmaz.

Çin marka duş kabinleri River

Bir stand için Çinli şirket Niagar 7-70 bin ruble ödeyecek. Çin'den gelen alıcılar için oldukça geniş bir fiyat aralığı bekliyor yapımcı Ammari - 10-40 bin ruble içinde. Bunun uygun fiyat modeline ek olarak marka çekmek ve 5 yıl garanti.

Çin duş kabini Niagara

Duş kabini Ammari'nin içi

Çinli üretici Ammari'den kabin duşu

Çin kabini maliyeti Appollo markası farklı - en çok ucuz modeller 11.000 ruble için satın alınabilir, ve en pahalı ürünler 130.000 ruble için standlardır. Çin-İtalyan markalı Golf'ten duş kabini 20.000 ila 100.000 ruble arasında.

Duş kabinleri ___ 'dan Appollo

Uygun fiyatlı stand başka bir teklif sunuyor Çinli üretici Nautico. Bu markanın ürünü için ödeme yapmanız gerekiyor 11-63 bin ruble. Daha ucuz bir model seçmek, böyle uzun bir servis ve kaliteli bir stand beklemek için gerekli olmadığı anlaşılmalıdır.

Köşe kutuları ve kabinleri Çinli şirket Lideri D alıcıya mal olacak 11-32 bin ruble. Ancak, düşük fiyat aslında bu ürünlerin tek avantajı.

Çin kabinler Nautico

Duş kabininin iç kısmı Leader D

Çin şirketi Leader D'den duşakabin

Ekonomi sınıfı kabinleri ayrıca çince üretiyor marka Serena - Bu firmanın köşe modelini satın alabilirsiniz 7-28 bin ruble için. Bu tasarım ile kalite ve tasarım, bu sıhhi tesisatın çoğu alıcı memnun kalır.

Müşteri Yorumları

Çin markası River hakkında ve üretimi yeterlidir çok çirkin yorumlar. Bu üreticinin kabinler ucuz ve pratik olarak boş. Ancak daha pahalı ve iyi donanımlı modeller, birkaç olumlu derecelendirme aldı kullanıcılardan.

Çin duş kabinleri hakkında yorumlar çelişkilidir. Ürün iyi kalitede, Eğer üretim bir Avrupa şirketi tarafından denetleniyorsa. Örnekler Aqualux ve Appolo markalarıdır.. Çinli ürünleri kim aldı Appoolo'dan çekici tasarıma dikkat edin yüksek aşınma direnci, güzel tasarım ve yüksek kaliteli akrilik. Ancak, incelemelerin çoğunda, birimlerin kendinden montajından bir uyarı okunabilir. (çok anlaşılmaz talimatlar ve sızdırmazlıkla ilgili olası zorluklar diyorlar).

Duş kabinler ___ 'dan Appollo

İncelemelerin çeşitliliği Niagara'dan Çin kabinleri hakkında - birisi parasını harcadığını ve birisinin çok memnun olduğunu söylüyor. Aynı zamanda herkes, bu kabinlerdeki bileşenlerin ve plastiklerin çok kalitesiz olduğunu kabul eder. Çoğu kabinelerin pahalı modellerinin alıcıları olan Niagar, aynı parayı başka bir markanın ürünlerine harcayabileceğinden pişmanlık duyuyor, ve kalitesi daha yüksek olsun.

Duş paneli Niagara

Duşakabin Niagara

Duş kabini Niagara'nın tamamlanması

Çince satın alan kişilerin yorumları şirket Ammari'den stant, en sık söyler ki duş ve sulama hemen değiştirilebilir. Standların diğer unsurlarına hiçbir şikayette bulunulmuyor ve tasarım hakkında birçok olumlu yorum var.

Çin duş kabini Ammari

Kamerlerin yorumları çok çeşitli - çoğu alıcı bu markadan memnun kaldı, ancak Standart akrilik tepsi, mikser veya duş başlığı ile ilgili şikayetler mevcuttur.

Duş kabini Timo

Duşakabin Üretici Timo

Fin duş kabini Timo

Kabinlerin Yorumları Çinli marka Nautico, bileşenlerinin açıklığını gösteriyor, en ucuz modellerden birini satın alırsanız. Satın almaya karar veren müşteriler Bu üreticiden daha pahalı kutu, genellikle kalite ile memnun kalır.

Çin duş kabini Nautiko

Alman Am.Pm'den birçok kullanıcı standını eleştiriyor. Kalitelerinin oldukça düşük olduğunu söylüyorlar ve maliyet çok yüksektir. Ama ürünler marka Golf, tüketicilere göre, tamamen onlara karşılık geliyor. Alıcılar yeterince kaliteli malzeme, kendi kendine montaj ve iyi bileşenlerin kolaylığını not edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 30