Staré dvere ako nové!

Pri konštrukcii izieb zohrávajú dôležitú úlohu dvere. V obchodoch je veľa rôznych modelov, ale vysoko kvalitné náklady stojí veľa peňazí, ale zvyčajne sa nechcete pozerať na lacné. Je tu dobrá voľba - aktualizovať staré dvere vlastnými rukami. Existuje veľa techník, a nie tých najťažších, ktoré vám umožňujú napraviť situáciu za málo peňazí.

Príprava

Bez ohľadu na to, akým spôsobom sa rozhodnete inovovať staré interiérové ​​dvere, budete musieť urobiť nejaké prípravné práce. Zvyčajne zdobia zbierku starých farebných kópií. Obraz je zvyčajne amatérsky, takže nerovnosti, ruch a iné drobné chyby sú viac ako dosť. Všetky z nich musia byť vyrovnané.

Odstráňte krídla dverí z pántov a položte ich na rovný povrch. Môžete - na kozy alebo na stôl. Vezmite tmel na drevo (aj keď sú z drevotriesky alebo preglejky) a pokryjeme všetky otvory, štiepky a depresie. Po vysušení prejdite na ďalší krok - leštenie.

Kúpim drevo shpaklevku

Kúpim drevo shpaklevku

Dostávame brúsny papier s veľkým zrnom a jemné. Pracujeme na dosiahnutí rovného povrchu. Ak pracujete ručne, čas a úsilie zmiznú. Ručná brúska sa práca pohybuje rýchlejšie. Ak sa plánuje ďalšie lakovanie, snažíme sa dosiahnuť najviac rovný povrch. Ak plánujete zdobiť tapety, tapety, samolepiace filmy, nemôžete priniesť ideálne, ale presne to isté by malo byť.

Ručné brúsenie trvá dlho

Ručné brúsenie trvá dlho

Potom odoberáme prach, zvyšky zmyte vodou vodou a zriedeným umývateľným náterom na riad. Vysušte ju. Akcie závisia od zvolenej metódy aktualizácie. Ak sa látka alebo lepidlom na tapety akéhokoľvek druhu môže byť naplnený povrch (lepidlo tekuté zriedenej alebo špeciálne primer), po vysušení lepiť pôdy môže byť zvolený druh zdobenia alebo pretierateľný. Mimochodom, ak chcete namaľovať dvere, farba by mala byť vybratá rovnakým typom ako predtým, inak musíte odstrániť všetko na čistú základňu a to je veľmi ťažké.

Obnoviť starú tapetu tapetu

Najjednoduchším a najcennejším spôsobom, ako urobiť staré dvere atraktívne, je použiť tapety. Nemusia byť nevyhnutne v tóne stien, hoci táto možnosť nie je vylúčená. Najprv pripravíme plátno, ako bolo popísané vyššie, a potom môžete začať dokončovať.

Poradie vkladania dverí s tapetami je nasledovné:

 • Roztierali sme lepidlo na tapety podľa inštrukcií na balení;
 • položíme na krídlo dverí;
 • lepiť tapetu, pozorne sledovať odstránenie bublín (pomocou gumového valca alebo plastovej špachtle);
 • okraje sú rezané pomocou nožného tapetu a plochého kovového pásu (je módne použiť veľkú špachtľu);
 • Počkajeme na sušenie tapety.

  Prilepenie starých dverí tapetou je dobrý spôsob, ako dostať staré dvere - nové

  Prilepenie starých dverí tapetou je dobrý spôsob, ako dostať staré dvere - nové

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  3 + 5 =