İtalyan çamaşır makineleri

İtalyan çamaşır makineleri

İtalyan imalatçılarının ev aletleri uzun süredir kendilerini iyi bir konuma oturtuyor, bu yüzden çamaşır makinelerini seçerken yurttaşlarımız genellikle İtalya'dan gelen markalardan birinin modeline bakıyorlar. Bu dayanıklı ve fonksiyonel cihazlar, gerçekten İtalyan montajı varsa, yüksek kalitede.

italyan çamaşır makineleri

Popüler İtalyan markaları

Indesit

Bu markanın makineleri pazarda çok popülerdir çünkü uygun fiyatlara ve mükemmel özelliklere sahiptirler. Bu markanın en son modelleri Eco Time'ın işlevini çekmektedir, bunun kullanımı yıkama sırasında su ve elektrik maliyetlerini% 20 oranında azaltmaya yardımcı olmaktadır. Ancak burada sunulan teknik sadece İtalyanca değil, aynı zamanda Slovak veya Rus meclisi de olmayabilir.

çamaşır makinesi

yıkama için hazırlık

Hotpoint-Ariston

Bu marka altında, aynı üreticinin çamaşır makineleri satılıyor, bu da Indesit marka ürünlerini yurttaşlarımıza sunuyor. Bu nedenle, bu tekniğin dezavantajları ve avantajları pratik olarak aynıdır. Ariston makineleri yıkamakta ve çok güvenilirdir. Onların sakıncaları yıkama işlemi sırasında güçlü bir titreşim ve ayrılmaz bir tank olarak adlandırılır.

Hotpoint Ariston makinesi

Ardo

Bu tanınmış Avrupa markasının ürünleri yüksek kalite çekiyor. Bu tür çamaşır makineleri sadece İtalya'da değil, diğer bazı ülkelerde de üretilmektedir, ancak mağazalarımızda ağırlıklı olarak İtalyan meclisi tarafından temsil edilmektedir. Ardo modellerinin şüphesiz avantajları, kaliteli yıkama ve uzun servis kalitesidir.

yüksek kaliteli yıkama

çamaşır makinesi Ardo

kumlu

Bu markanın kırpıcılar pazarda göreceli olarak son zamanlarda görüldü, ancak düşük maliyetli ve geniş bir model yelpazesi olan kullanıcıları memnun etmeyi başardılar. Ancak, İtalya'da bir araya getirilen model olan Сandy'yi elde etmek çok zor. Marka, ürünlerini Rusya ve Çin dahil olmak üzere farklı ülkelerde üretiyor. Sonuç maalesef, çok yüksek kalitede ve hizmet kırılganlığı değildir.

çamaşır makinesi Candy

giysi yıkama

Zanussi

Bu İtalyan üretici, sadece Rus tüketicilere değil, aynı zamanda diğer ekipmanlara da çamaşır makinesi sunmak için çok uzun bir süredir kendini kanıtlamıştır. Zanussi'nin makinelerinin kalitesi ve güvenilirliği her zaman zirvede olup, eksiklikler arasında bu markanın aparatını tamir etmenin karmaşıklığı ve oldukça pahalı kısımlar sayılabilir.

çamaşır kurutma

çamaşır makinesi Zanussi

Makinenin bir İtalyan montajı olduğundan nasıl emin olabilirim?

Satın almayı planladığınız çamaşır makinesinin tam olarak nerede bulunduğunu, ekipmana bağlı dokümantasyondan öğrenebilirsiniz. Ayrıca, menşe ülke genellikle makinenin arka duvarına yapıştırılmış "etiket" üzerinde belirtilir. Ancak, montajı barkod ile değerlendirmek sadece markanın anavatanına işaret edeceğinden tamamen doğru değil.

İtalyan üretimi çamaşır makineleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 63