Jak zakrýt podlahu v garáži z betonu

Po provedení konkrétní podlahy v garáži jste po chvíli pochopili, že tato možnost, i když není špatná, ale ne dokonalá. Za prvé, během čištění je prach, prach je mělký, ucpaný do nejmenších trhlin, leží v tenkém světle šedém povlaku. Zadruhé jsou zachycené tekutiny absorbovány a není možné je odstranit. Pokud je skvrna mastná, na ní je vždy nečistota. Po nějaké době se podlaha zdá neustále špinavá. Tak přijde myšlenka vytvořit podlahovou krytinu v garáži, takže to není "prach", byl dobře umyt, ale zároveň byl neklouzavý a odolný.

V garáži, kterou si každý majitel automobilu sny snese, má rovnoměrnou, trvanlivou podlahu bez prachu

V garáži, kterou si každý majitel automobilu sny snese, má rovnoměrnou, trvanlivou podlahu bez prachu

Impregnace (primerů, primerů)

Pokud si nevíte, co k pokrytí betonové podlahy v garáži, takže to není pylil silně špinit, a strávit nějaký čas s poznámkou v impregnaci na beton (také volal základní nátěr na beton). Jedná se o vícesložkové kompozice na bázi polymerů. Stane se na organickém a anorganickém základě. Vzhledem k této impregnaci se netvoří na povrchu nějakém filmu a kůry, a tak nemůže držet krok. Jejich složky proniká do betonu, vázá molekuly na řetězce polymerů. V důsledku toho je povrch silnějším 2-3 krát, zvýšenou odolnost proti agresivnímu prostředí (kyselé a alkalické), teplota, lépe tolerovat mráz, tvorba prachu je rovněž eliminován.

Obecně platí, že pro beton existují tři typy základů:

 • Polyuretan. Jejich hlavním účelem je hydroizolace, jsou také používány k výrobě opravné malty: základ se smísí s pískem a tato směs je trhliny a štěpky.
 • Vodní disperze. Dělají dobrou práci s odprašováním a mírným zpevněním povrchu betonu. Náklady, které mají, jsou průměrné.
 • Epoxid. Z velké části jsou dvoukomponentní, připraveny před použitím, hlavní účel - hydroizolace.

  Po dvou vrstvách impregnace betonu nedochází k úplnému prachu

  Po dvou vrstvách impregnace betonu nedochází k úplnému prachu

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  59 − 54 =