Vyberte sprchovací kabinu

Při opravách koupelen jsou vany často nahrazovány sprchovými kabinami. Zabírají méně prostoru, což vám umožní uvolnit více prostoru pro domácí spotřebiče, které často prostě nemají kam dát. Chcete-li vybrat sprchu, musíte pochopit všechny jemnosti. Pouze tímto způsobem nebudete litovat zvolené volby. 

No, ti, kteří mají vanu i sprchu, ale častěji si musí vybrat jednu věc

No, ti, kteří mají vanu i sprchu, ale častěji si musí vybrat jednu věc

Sprchové konstrukce

Sprchové kabiny jsou v různých konfiguracích - dutina je uzavřená, se stěnami a střechou nebo pouze s paletou a dveřmi. V závislosti na konfiguraci mají jiný název:

 • Sprcha. Obvykle se jedná o paletu a dveře. Dveře a zavlažování lze připojit přímo ke zdi. Jedná se o ekonomickou volbu, ale velmi funkční a pohodlné. Existují možnosti pro sprchové kouty s plastovými stěnami, ale v žádném případě není žádná střecha. Tato zařízení se proto nazývají také "otevřené sprchy".
 • Sprchový kout nebo sprchový kout. Jedná se o zcela izolovaný prostor - s vlastními stohmi a stropy. Takové instalace mají obvykle mnoho dalších funkcí a kromě těch, které jsou spojeny s vodou (různé sprchy, vodní masáž, sauna), může být i mnoho dalších - vestavěné rádio, telefon. Z větší části jsou to poměrně drahé zařízení, i když existují jednoduché modely bez zbytečných "zvonků a píšťal."

  Sprchová kabina je otevřená (vlevo) a uzavřená (vpravo)

  Sprchová kabina je otevřená (vlevo) a uzavřená (vpravo)

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  2 + 7 =