Výrobci koupelnového nábytku: domácí či zahraniční značky?

Výrobci koupelnového nábytku: domácí či zahraniční značky?

Bohatost sortimentu komplikuje proces výběru nábytku. Moc se mi líbí a zdá se, že každá další volba je lepší než předchozí. Koupelna by měla být pro vás příjemná a úspora prostředků zde není relevantní: uvolnění a příjem maximálního potěšení z vodních procedur je možné pouze v krásném prostředí. Kromě toho je příchod hostů nevyhnutelně doprovázen výlet do koupelny, chci na ně udělat dobrý dojem.

Každý výrobce je dobrý svým vlastním způsobem a je těžké poskytnout odpověď, kterou výrobce je lepší vybrat - zahraniční nebo domácí. Produkční země navíc používají materiály, a to jak vlastní, tak dovážené z jiných zemí při vytváření svých mistrovských děl. Rozdíly v kvalitě a rozmezí existují pro každou značku bez ohledu na zemi výroby.

Výrobci koupelnového nábytku

Nábytek pro koupelnu od výrobce - co si vybrat

Ruští výrobci se zaměřují především na spotřebitele s malou koupelnou. A to je obrovský přínos, protože kompaktní nábytek je elegantní v téměř jakékoliv ruské koupelně. K dispozici jsou samozřejmě drobné soupravy pro koupelnu dovážené produkce.

Pro venkovský dům a apartmány s velkou koupelnou je ideální volba importovaného nábytku.

Náklady na koupelnový nábytek od zahraničního výrobce jsou mnohem vyšší než náš ruský protějšek. Je to způsobeno vyššími náklady na produkty a spotřební daně. Ovlivňuje zhodnocení ceny a měny.

U ruských výrobců můžete vyrobit nábytek na zakázku na jednotlivých velikostech. Tato služba je velmi populární, zejména pokud má klient koupelnu s nestandardními rozměry a tvary.

Výrobci koupelnového nábytku

Aquaton

Ruská společnost "Aquaton" se stala výrobcem vysoce kvalitního, spolehlivého a exkluzivního nábytku. Materiál, ze kterého jsou sbírky vyrobeny, je šetrný k životnímu prostředí a je bezpečný pro naše zdraví. Je odolný vůči vlhkosti díky povrstvení polyuretanovým smaltem. Teplotní efekty a změny, kondenzace - to vše není strašný nábytek z "Aquaton".

Všechny vnitřní prvky jsou vybaveny nohama. Takže nekontaktuje sex.

Návrh produktů je neuvěřitelně zajímavý. Odvážně soutěží se zahraničními protějšky, přičemž udržuje relativně nízké náklady.

V současné době společnost patří italské společnosti Roca Group.

Koupelnový nábytek z akvatonu

TIMO

Vynikající pro celý svět, finská společnost, která vyrábí nejen kvalitní sanitární keramiku, sprchy, ale i úžasně nádherný koupelnový nábytek. Transformuje interiér, takže je opravdu nádherný. Kování je vyrobeno pro zlato a bronz. Slitina je ošetřena speciální vrstvou, která zabraňuje korozi. Úžasná kombinace lakonismu a šarmu staví nábytek TIMO do hodnosti elitismu.

Koupelnový nábytek firmy TIMO

Koupelnový nábytek z firmy TIMO

Godi

Nábytek z čínského výrobce Godi je ztělesněním klasiky. Není nižší než evropské normy. Použitým materiálem je přírodní dřevo (malajský dub není mladší než 27 let) v kombinaci s mramorem. Nábytek Godi je tandem nových technologií a ručně vyráběných, takže každý z jeho předmětů je exkluzivní. Navzdory originalitě designů jsou všechny interiérové ​​předměty celkem pohodlné.

Koupelnový nábytek od Godi

Valente

Založena v roce 2002, ruská společnost vyrábějící koupelnové doplňky a koupelnový nábytek. Příslušenství jsou dodávány z Německa. Všechny nejnovější technologie jistě naleznou výraz v produktech. Jedná se o povlak z polymerového složení dřeva, odtoku skořápek a desek z tekutého umělého kamene.

Kvalita na nejvyšší úrovni. Je doplněno výraznými návrhovými řešeními. Široká škála a množství sbírek umožňuje vybrat si nábytek v správné barvě.

Koupelnový nábytek z Valente

Koupelnový nábytek Valente

Antonio Lupi

Italská společnost, která je jednou z deseti světových značek pro výrobu sanitární keramiky a koupelnového nábytku. Antonio Lupi překvapivě kombinuje minimalistický styl Japonska a italského kouzla. Materiály použité při výrobě jsou velmi kvalitní. Hlavní důraz je kladen na sklo, které je přítomno téměř v každé sbírce. Kromě skla, oceli, přírodního kamene a dřeva se používá.

Technologie výroby nábytku bez švu zajišťuje maximální odolnost proti vlhkosti.

Přibližně 80% práce není prováděno stroji, ale lidskými rukama. Jedná se o montáž, řezání, malování.

Produkce nezůstává klidná a každý rok přináší něco nového: prvky dekorace, gama barvy a designu.

Koupelnový nábytek od Antonia Lupiho

Koupelnový nábytek Antonio Lupi

Koupelnový nábytek značky Antonio Lupi

Villeroy Boch

Historie německé značky je stará více než 250 let. Villeroy Boch v současnosti kombinuje kvalitu, přehlednost, nejnovější technologie a moderní design. Různé tvary a barvy umožňují vybrat nábytek téměř pro všechny koupelny.

Koupelnový nábytek od firmy Villeroy Boch

Koupelnový nábytek Villeroy Boch

Práce Legno

Výrobky z laboratoře Legno jsou především praktické. Přirozenost barvy, kvality a stylu - to vše je v italské značce. Množství skříněk a nočních stolů vám umožní umístit do nich všechny nejpotřebnější a ještě více. Vhodné pro velké koupelny.

Nábytek do koupelny Labor Legno

AquaRodos

Nábytek z AkvaRodos je určen pro malou koupelnu. A přesto je vše v ní promyšleno do nejmenších detailů. To vám umožní maximálně využít prostor.

Odolává mírné vlhkosti. Materiálem výroby je dřevotříska.

Můžete říci, že tato možnost je rozpočtová.

Koupelnový nábytek AquaRodos

Aqua (De Aqua)

Chvost společnosti je sériový a exkluzivní nábytek pro koupelny. Aqua je domácí producent, pracující hlavně v Moskvě.

Materiály odolné proti vlhkosti jsou pečlivě ošetřeny lakem z Itálie. Proto se snadno vyrovnávají s teplotními rozdíly.

Společnost také vytváří individuální objednávky pro vlastníky projektů. To je jeho výhoda u mnoha dalších výrobců.

Koupelnový nábytek De Aqua

Koupelnový nábytek De Aqua

Aquella

Věk společnosti je asi 10 let.

Výrazným znakem výrobce je, že boční i čelní části jsou vyrobeny z MDF desek dovážených ze Španělska. Tento materiál nevykazuje žádné srovnání s EAF. Produkt je odolný a vysoce kvalitní. Podrobnosti jsou upevněny speciálními kravaty, nikoli lepidlem. V případě potřeby je můžete nahradit.

Zvýšená vlhkost koupelny nemá negativní vliv na stav nábytku. Je odolný.

Eko-šetrnost a bezpečnost, styl a harmonická barevná kombinace - to vše může Aquella nabídnout svým zákazníkům.

Koupelnový nábytek značky Aquella

Aquanet

Koupelnový nábytek z ruské firmy Aquanet se vyznačuje silnou odolností proti vlhkosti díky použití MDF a dřevotřískové desky, které jsou zase zakryté speciální vrstvou. Materiály jsou dodávány z Finska, barva je z Itálie. Zařízení je používáno francouzsky a italsky. Tato kombinace dává vynikající výsledek: odolnost, přijatelná cena a atraktivní vnější obraz. Navíc je domácí producent a stejně jako žádný jiný si dobře neuvědomuje touhy a možnosti svých potenciálních kupců.

Koupelnový nábytek od společnosti Aquanet

Koupelnový nábytek Aquanet

Triton

Laconismus v kombinaci s moderním designem dělá nábytek od společnosti Triton neuvěřitelně pohodlný a krásný. Vyzdobí se téměř jakýmkoliv interiérem koupelny.

Sklopná zrcadla různých tvarů, všechny druhy polic a skříní budou vynikajícím řešením pro koupelnu. Existují varianty klasických, jemných tónů. Ale i fanoušci výrazu najdou sady pro sebe. Zajistěte si pohodlí je docela reálné.

Pro výrobu je použit laminátová deska MDF, která je vystavena tváření podtlakem.

Koupelnový nábytek z Tritonu

Zedník

Ochranná známka "Bricklayer" překvapivě kombinuje vše, co je tak žádoucí vidět každého z nás ve své koupelně. Pokud jste si koupili takovou sadu, pak se nikdo neodváží obviňovat vás za špatný vkus. Každá sbírka je velmi opatrná.

Vlastnosti:

  • Kvalita je způsobena zařízením, která pochází z Itálie a Německa.
  • Nákup je dodáván zákazníkovi pečlivě zabalen s povinnými pokyny pro skladování, montáž a provoz.
  • Společnost je tak důvěřivá ve vysoké kvalitě svých výrobků, že na nábytek poskytuje dvouletou záruku.
Koupelnový nábytek značky Briklayer

Koupelnový nábytek

Aqualife

Chcete-li vyrobit skříňku na nábytek, je vynesena finská dřevotříska.

Němý laminovaný okraj se používá ke zpracování konců výrobku. Pro přední část se používá MDF od stejného výrobce. Před aplikací italské (Milesi) smalty se provádí základní nátěr.

Vlastnosti:

  • Kování je dodáváno z Polska, Turecka a Itálie. Je odolný proti vnějším vlivům, vnější nátěr není vymazán.
  • Vestavěné osvětlení nevyžaduje velkou spotřebu energie. Je to jen 12 voltů.
  • Zrcadla jsou speciálně navržena pro místnosti s vysokou vlhkostí.

Tři designérské kolekce představují koupelnový nábytek - Španělsko, Pobaltí a Oceánie. Spousta regálů, skříní, zásuvek a košů dělá nábytek z Akvalife ergonomický a pohodlný.

Aby nedošlo k poškození výrobku během přepravy, je umístěn ve velmi hustém obalu, kterým je pětivrstvá lepenka.

Koupelnový nábytek z ruské značky Aqualife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 66 = 74