Správne pripojenie ohrievaného držiaka na uteráky

Kúpeľňa - miestnosť, kde je potrebná vysoká teplota. Po prvé, pocity sú také pohodlné a po druhé, teplý vzduch rýchlo vykoná nadmernú vlhkosť po sprchovaní alebo kúpe. Kúrenie v kúpeľni sa často neuskutočňuje - nie je akceptované. Bežnejšou cestou je inštalácia vyhrievaného držiaka na uteráky, o ktorom budeme hovoriť ďalej. To všetko fungovalo bez problémov, je potrebné vybrať správny okruh pripojenia, navyše je správne realizovaný. A vo všetkom sa musíte vyrovnať so sebou. Koniec koncov, aj keď nechcete robiť všetko sami, budete musieť sledovať inštalatérov. Len týmto spôsobom si môžete byť istí, že necháte bežnú sušičku. 

Aby sa zabezpečilo, že všetko nielen vyzeralo dobre, ale pracovalo bez problémov, je potrebné správne položiť výplň

Aby sa zabezpečilo, že všetko nielen vyzeralo dobre, ale pracovalo bez problémov, je potrebné správne položiť výplň

Aké konštrukcie sú

Sušičky na uteráky majú rôzne tvary. Svojím výberom sa ľudia často riadia iba estetikou, ktorá nie je úplne opodstatnená. Tieto zariadenia fungujú normálne s dobrou cirkuláciou vody, ale nie všetky modely poskytujú takýto obeh. Pri niektorých trvá dlhý čas nájsť správny systém pripojenia, inak jednoducho odmietajú pracovať.

Takže všetky ohrievače uterákov možno rozdeliť do štyroch skupín:

 • Tvaru U alebo tvaru U. Najjednoduchšie modely, elementárne pripojenie (bočné). V ideálnom prípade pri výmene starého modelu nájdete model s rovnakou interakčnou vzdialenosťou. Potom, ak máte šťastie, nemôžete dokonca prepracovať chyby.
 • Rebrík. Moderné vzory s množstvom priečnych nosníkov. Tiež dobrá voľba z hľadiska hydrauliky. Pripojenie môže byť nižšie, bočné alebo diagonálne. Ale je zvolený nie ľubovoľne, ale podľa množstva podmienok (od miesta, kde sa krmiva, miesto vzhľadom na stúpanie).
 • Snake. Ďalší klasický model s bočným pripojením. Inštalácia ohrievaného nosiča na uteráky tohto typu spravidla nepredstavuje žiadne problémy.

  Typy vyhrievaných nosičov na uteráky

  Typy vyhrievaných nosičov na uteráky

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  43 − 35 =