Co koupit šroubovák

U některých prací je nutné otočit mnoho samorezovů. Můžete to samozřejmě provést ručně pomocí šroubováku, ale to vyžaduje mnoho úsilí a trvá dlouhou dobu. Chcete-li proces urychlit, musíte si vybrat šroubovák. Existují velmi levné modely - domácnost - které nicméně velmi usnadňují montáž a demontáž šroubů. Některé mohou pracovat v režimu vrtání. 

Domácí nebo profesionální

Jak víte, profesionální šroubováky jsou dražší, ale není to náhodné. Jsou vyráběny s velkou bezpečnostní rezervou, pro kterou se používají kvalitní a nákladnější materiály. Kromě toho mají větší výkon, což umožňuje šroubování delších samořezných šroubů a / nebo práci s pevnějšími materiály.

Rozdíl mezi profesionálním a domácím šroubovákem ve zdroji

Rozdíl mezi profesionálním a domácím šroubovákem ve zdroji

Chcete-li vyřešit domácí nebo profesionální šroubovák, který potřebujete, zhodnoťte množství práce, kterou bude třeba udělat. Pokud spustíte výstavbu nebo rozsáhlé opravy, pravděpodobně budete potřebovat profesionální nebo poloprofesionální model. Pokud je nástroj potřebován pravidelně - něco odšroubovat / otáčet čas od času, domácí je více než dost. S touto prací bude zdroj pro nástroj jednoduše nepožadován. Takže výběr šroubováku není tímto kritériem velmi složité.

Nabíjecí nebo síťové

Po rozhodování s touto třídou bude nutné rozhodnout, v síti potřebujete šroubovák nebo baterii. Nevýhody a důstojnost obou je zřejmá: kapacita baterie je nad mobilitou a když pracuje, kabel neovlivňuje, ale váží více. Síť nezávisí na přítomnosti napájení z baterie, ale napájení není na všech staveništích. Obecně volba není snadná. Rozhodující může být okamžik, kdy akumulátorový šroubovák s dobrou baterií stojí slušně dražší než podobný model fungující ze sítě. Rozdíl je způsoben přítomností baterie - dobré možnosti nejsou levné.

U síťového šroubováku je důležitá délka kabelu

U síťového šroubováku je důležitá délka kabelu

Pokud se rozhodnete zvolit síťový šroubovák, věnujte pozornost délce kabelu. Čím déle to je, tím pohodlnější bude pracovat - nemusíte nosit nést.

Chcete-li správně zvolit šroubovák na bateriích, je třeba věnovat pozornost typu baterie. Na tom závisí délka práce na jednom nabití, stejně jako pořadí stohování pro uložení.

 • Lithium-ion (Li-lon). Nabíjí dlouhou dobu nabíjení, rychle nabíjí, má velké množství dobíjení, téměř se během skladování nevypouští. Obecně platí, ale dobrá volba, ale drahá. Protože se pravděpodobně častěji objevují na profesionálních modelech, kde je důležitá doba trvání práce na jednom obvinění. Nedostatky zahrnují strach z nachlazení, což je v naší zemi důležité.

  Lithium-iontové baterie mají dlouhou životnost, nepodléhají samovybíjení, ale jsou drahé

  Lithium-iontové baterie mají dlouhou životnost, nepodléhají samovybíjení, ale jsou drahé

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  56 + = 64