Jak vyrobit kovový uhlík s vlastními rukama

Milujeme, pokud to počasí dovolí, s kamarády, aby si smažili v otevřených kebabů. Nicméně, pokud počasí neumožňuje, příliš ... smažit. Ale za jakéhokoli počasí se kebab bez grilu - to není vážné. Pokud máte soukromý dům nebo chalupu, můžete vytvořit pevnou pevnou instalaci, která kombinuje grilování a grilování. Obvykle se vyrábějí částečně z cihel nebo přírodního kamene, částečně z kovu. Pokud si nechcete postavit něco vážného, ​​můžete svařovat kov pekáč a dal Close - na dvorku pod baldachýnem, v garáži, ve skříni, atd. Pokud jste fanouškem outdoorové rekreace v jakékoliv formě, nemůžete to udělat bez přenosného ohně. A ten, který je vhodný k přepravě / přepravě. Zde je návod, jak si vyrobit kovový plech s vlastními rukama a půjde dál. 

Shish kebabs jsou smažené a když počasí dovolí, a když ne ... proto potřebujeme firmu v každém ročním období

Shish kebabs jsou smažené a když počasí dovolí, a když ne ... proto potřebujeme firmu v každém ročním období

Velikost kotlíku z kovu

Všech parametrů kovové Grily víceméně konstantní pouze výška stěn (RIM): to je obvykle v rozmezí 13-15 cm Pokud to méně, bude úzce rozmístěné uhlí spálit maso, pokud se zvýší nad normál pro pečení potřebovat hodně uhlí .. A nemáme vždy příležitost nebo touhu čekat, dokud nebude připraveno velké množství z nich. Takže 13-15 cm je nejvhodnější volbou.

Všechny ostatní velikosti kovových lišt jsou vybírány na základě vašich osobních preferencí nebo okolností:

 • Šířka závisí na velikosti použitých špínek. Mělo by to být o 8-10 cm méně. Pokud máte šípy 50 cm (vyjma pera), šířka pece je 40-42 cm.
 • Délka grilování závisí na tom, kolik šiškových kebabů máte v úmyslu smažit ve stejnou dobu. Vzdálenost mezi nimi je řádově 8-10 cm. Pokud zároveň je třeba dát 8 špízy, budete potřebovat 72-90 cm na délku - v závislosti na na 8 nebo 10 cm se po nich. Při vlastních grilách v dlouhých zdíchch často dělají výkopy pod šíji. Výřez může být trojúhelníkový nebo zaoblený - kdo se bude přizpůsobovat.

  Všichni mají své vlastní představy o tom, který barbecue je nejlepší

  Každý má své vlastní představy o tom, který barbecue je nejlepší, ale určitě jsou tu krásné možnosti. Někdy je krása kombinována s praktičností (jako na fotografii ve středu). Autor je opravdu mistr (pro zvýšení velikosti obrázku klikněte na něj levým tlačítkem myši)

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  26 + = 36