Jak dělat posuvné (posuvné) brány: děláme konzolu – foto report, video

Každý je dobrý na houpajících branách: jednoduché a levné. Ale v zimě s velkým množstvím sněhu je můžete otevřít až po důkladné lopatě. Když potřebujete pracovat, není to potěšením. Tato nevýhoda není zbavena posuvu nebo, jak se říká, posuvných / posuvných bran. Jednodílná konstrukce, která pokrývá celý vstup, se pohybuje po boku a skrývá se za plot. Mohou viset na konvenčním nebo konzolovém nosníku, nebo mohou jednoduše jezdit po kolejích. V každém případě můžete vytvořit vlastní posuvné dveře. Není to snadné, ale možné. 

Konstrukce

Typovými posuvnými (posuvnými) křídly jsou:

 • Konzola - s nosníkem, jehož jeden konec je pevný, druhá je zavěšena ve vzduchu. Svazek má profil ve tvaru písmene U s vnitřními stupni. Na něm se pohybují válečky. Všechna zatížení z křídla dveří přes válce se přenáší na nosník.
  Konzolové brány se spodním paprskem

  Konzolové brány se spodním paprskem

  V místě jeho umístění jsou:

  • s dolním nosníkem;
  • středový paprsek;
  • horní nosník.
 • Pozastaveno. V tomto provedení je také paprsek, ale spočívá na obou pilířích po stranách brány. Má také speciální strukturu podobnou písmenu "P" pouze s okraji zakřivenými směrem dovnitř. Uvnitř jsou také válečky, na nich visí křídlo dveří. Tak se plátno pohybuje.

  Závěsná konstrukce

  Závěsná konstrukce

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  15 − = 12