Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

Kupując materiały wykończeniowe do łazienki lub toalety, często wybierane są płytki ceramiczne. Ponieważ jest to praktyczne, niedrogie, piękne i trwałe.

Obecnie wielu producentów oferuje konsumentom liczne kolekcje ceramiki o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Wśród nich - firma "Interkerma" - jeden z liderów w produkcji wysokiej jakości płytek ceramicznych.

Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

O marce

Interkerma pojawiła się ostatnio na rynku nowoczesnych materiałów wykończeniowych, ale już z powodzeniem sprawdził się jako producent i dostawca wysokiej jakości płytek ceramicznych.

Ta nienaganna jakość jest jedną z podstawowych zasad pracy młodej firmy. Ten wynik można osiągnąć dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców, wyposażając przedsiębiorstwo w nowoczesny sprzęt i wprowadzając zaawansowane technologie do procesu produkcyjnego.

Płytka Intercerama

Projektanci firmy opracowują nowe nazwy produktów biorąc pod uwagę najnowsze trendy w modzie i dostosowując je do istniejących warunków i wymagań kupującego. Podczas procesu produkcji płytka przechodzi kilka etapów, z których każdy jest uważnie kontrolowany przez laboratorium i produkcję.

Kolekcje płytek ceramicznych produkowanych przez firmę "Interkerma" są zawsze aktualne i odpowiednie, zaspokajają potrzeby i gusta najbardziej wymagających klientów.

Płytka Intercerama

Różnorodność kolekcji

Płytki ceramiczne nie znajdują się przypadkowo na czołowej pozycji wśród innych materiałów wykończeniowych. Jest łatwy w instalacji, łatwy w użyciu, ma wysokie właściwości wodoodporne, jest odporny na zmiany temperatury i agresywne środowisko.

Być może jednak jedną z najważniejszych zalet tego materiału jest różnorodność jego faktur, rodzajów, rozwiązań kolorystycznych itp. Ceramika umożliwia naśladowanie powłok wykonanych z marmuru, kamienia naturalnego, tkanin, a nawet powierzchni piaskowych lub wodnych.

Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

Firma "Interkerma" oferuje szeroki wybór kolekcji dla szerokiej gamy smaków i torebek.

Wśród nich:

 • Pietra (dla osób preferujących konserwatywny i lakoniczny design);

Płytka Intercerama

 • Konfetti (miękkie, pastelowe kolory z nadrukiem-konfetti);

Płytka Intercerama

 • Płynny (oryginalne odbitki z obrazami o różnych rozmiarach okręgów, zygzaków, wzorów);

Płytka Intercerama

 • Agora (kilka odcieni luksusowego beżowego koloru z dekoracją w formie tropikalnych bambusowych lasów);

Płytka Intercerama

 • Bizantino (bogate, głębokie odcienie, faktura przypomina marmur);
Płytka Intercerama

 • Emperador (klasyczny design, imitujący marmurową powłokę);
Płytka Intercerama

i wielu, wielu innych.

Popularne kolekcje

Do najważniejszych i popularnych kolekcji nowego sezonu należą:

 • Oaza - jasne, pastelowe odcienie z dekoracją w postaci królewskich lilii;
Płytka Intercerama

 • Batik - płytki wykonane w luksusowych odcieniach fioletu z dekoracją w formie łagodnej, zwiewnej roślinności;
Płytka Intercerama

 • Elegancja - imitacja marmuru o wystroju w postaci rozmytych kolorów i cienkiego paska;
Płytka Intercerama

 • Venge - beżowo-brązowa powłoka, ozdobiona oryginalną dekoracją kwiatową;
Płytka Intercerama

 • Massima - wykładzina podłogowa, wykonana w czerwono-brązowych, ciemnych kolorach, imitująca fakturę naturalnego drewna;
Płytka Intercerama

 • Urban - brązowa posadzka imitująca parkiet;
Płytka Intercerama

 • Viking - płytki, wykonane w kilku odcieniach beżu, imitujące kamień naturalny;
Płytka Intercerama

 • Plaza - klasyczna powłoka wykonana na jaskrawym kontraście kolorystycznym;
Płytka Intercerama

 • Fenix ​​- idealne rozwiązanie do dekoracji luksusowego, bogatego wnętrza;
Płytka Intercerama

 • Magia - harmonijne połączenie kilku odcieni koloru stali z fakturą naturalnego drewna;
Płytka Intercerama

 • Safari - dachówka, ozdobiona ciepłymi odcieniami brązowo-beżowych i brązowych kwiatów i ozdobiona etnicznymi motywami;
Płytka Intercerama

 • Visconti - wyrafinowane białe linie połączone z chłodnymi odcieniami szarości - eleganckie rozwiązanie do każdego wnętrza.
Płytka Intercerama

Wskazówki dotyczące wyboru

Aby nie pomylić się z wybranym materiałem, a wykończone wnętrze okazało się dokładnie takie, jak było przemyślane, przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów:

 1. Kolor i druk. W przypadku niewielkich rozmiarów lub wysokości pomieszczenia nie należy wybierać jasnych, krzykliwych lub ciemnych odcieni. Nie zaleca się również płytek z dużymi ornamentami. Najlepiej wybrać pastelowy zakres tonów, monofoniczny lub z małym, dyskretnym nadrukiem. Jasne kolory pomogą wizualnie zwiększyć przestrzeń w pokoju, uczynić go bardziej jasnym i przestronnym. Jasne, bogate kolory są naładowane energią, jasne - koją, relaksują. Należy to również wziąć pod uwagę przy wyborze właściwej opcji do łazienki lub innego pomieszczenia.
 2. Rozmiar płytek. W przypadku mniejszych pomieszczeń najlepiej nie wybierać masywnych płytek o dużych wymiarach, wizualnie "je", a bez tego niewielkiej przestrzeni. Idealny - kwadratowe lub prostokątne płytki o niewielkich rozmiarach, można łączyć z mozaiką.
 3. Styl. W dyskretnym, lakonicznym wnętrzu klasyczny styl jest idealny, na przykład połączenie bieli i niebieskiego, niebieskiego, zielonego, beżu. Wybierając druk, możesz dać pierwszeństwo motywowi morskiemu, wzorom roślin, geometrii. Aby stworzyć jasne, nowoczesne wnętrze i drukowanie powinno być niezwykłe. Na przykład w stylu wschodnim, etnicznym, folklorystycznym, abstrakcyjnym, fantazyjnym itp.
 4. Wystrój. Właściwie dobrane elementy dekoracyjne nie tylko ozdobią wnętrze, ale także pomogą umieścić jasne akcenty tam, gdzie jest to potrzebne. Na przykład wokół lustra, lamp, półek, stołu itd. Często jako element dekoracyjny używano płytek lustrzanych, co przyczynia się do wizualnej rozbudowy pomieszczenia.
 5. Ilość. Kupując kafelek, zawsze istnieje korekta przycinania lub małżeństwa w pracy. Dlatego eksperci zalecają zakup około 10% więcej z obliczonej liczby płytek.
Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

Recenzje

Wybierając produkty konkretnego producenta, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na opinie klientów, którzy już byli w stanie docenić zalety tego materiału lub zidentyfikować niedociągnięcia.

Kupujący, którzy już kupili płytki od firmy "Interkerma", zwracają uwagę na oryginalne i klasyczne wersje kombinacji kolorów, dostępność produktów tej marki, wysoką jakość wykonania, trwałość koloru, doskonałe właściwości estetyczne płytek, szerokość i różnorodność możliwości wyboru, itp.

Do innych zalet należy zaliczyć starannie i starannie zaprojektowaną linię asortymentu każdej kolekcji - płytki podłogowe i ścienne, elementy dekoracyjne i obramowania wykonane są w tym samym stylu i harmonijnej kombinacji kolorów.

Z innych zalet można przydzielić nienaganną jakość płytki, idealnie gładkie krawędzie bez wyszczerbień, gładką powierzchnię, brak szorstkości, szorstkości, rozdrobnione, niemalowane i inne błędy.

Płytka Intercerama

Płytka Intercerama

Przykłady projektów z płytkami Interkrama

Wnętrze, wykonane za pomocą płytek z kolekcji Onix: lekkie, przewiewne połączenie odcieni mlecznych i karmelowych, elegancki wystrój w formie delikatnych egzotycznych kwiatów.

Płytka Intercerama

Wspaniałe połączenie kafelków białych i koralowych kolorów z kolekcji Plesire skutecznie uzupełniają dekoracyjne płytki i szeroki krawężnik z przyjemnymi dla oka kwiatami polnymi.

Płytka Intercerama

Aby stworzyć wyrafinowane, eleganckie wnętrze, kolekcja płytek ceramicznych Rune nie może być lepsza. Kontrastujące ciemne i jasne odcienie mleka i szarości z mozaiką i kwiatowym ornamentem, skutecznie uzupełniają się nawzajem i tworzą stylową atmosferę.

Płytka Intercerama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 12