Výrobcovia sprchových kabín. Ktorú značku si vyberiete?

Výrobcovia sprchových kabín. Ktorú značku si vyberiete?

Ako si vybrať sprchu? Odporúčame, aby ste vopred študovali výrobné spoločnosti a tiež si prečítali zákaznícke recenzie.

Najpredávanejšie

Vedúci predstavitelia zahraničných výrobcov sprchovacích kabín sú Talianske, nemecké, ako aj fínske spoločnosti. Pre svoje výrobky využívajú inovácie vo výrobe, najnovšie nápady dizajnérov a vysoko kvalitné materiály. Kabíny z takýchto firiem priťahujú jednoduchosť inštalácie a prehľadnosť montážnych pokynov.

Talianska sprchová krabica

Nemec výrobcovia sprchy Stánky sú zastúpené značkami Hueppe, Kermi, CRW a Hyber.

 • Chaty Hueppe sú vďaka modernému spracovaniu skla veľmi náročné (voda sa od neho kvapká, takže kabíny sú menej znečistené).
 • Voľba stánky z Kermi dokonca aj najnáročnejší kupujúci bude spokojný. Spoločnosť ponúka sprchy troch tried - kompaktné, komfortné a tiež extra. Všetky zariadenia majú certifikát kvality. Cena je ovplyvnená počtom ďalších možností.
 • Vysoko kvalitné a cenovo dostupné stánok vyrába Hyber. Výrobky tejto nemeckej spoločnosti sa vyznačujú jednoduchým balíkom a absenciou komplexných funkcií.
 • Kabíny nemeckého firma CRW patria medzi najpopulárnejšie kvôli ich vysokej kvalite. Modely tejto značky sa vyrábajú len z originálnych nemeckých komponentov. Všetky kovové prvky v týchto kabínach sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Sprchová kabína od nemeckého výrobcu Hueppe

Sprchová kabína Kermi

Nemecké kvalitné sprchovacie kabíny Hyber

V Taliansku sprchové kabíny sú vyrobené spoločnosti Jacuzzi, Cerutti a Albatros. V tejto krajine prvýkrát bol vytvorený prvý sprchovací kút.

Medzi talianskymi spoločnosťami jeden z Najznámejšou značkou je vírivka. Jej produkty patria do segmentu prémií. O produktoch z jacuzzi mnohí zákazníci snívajú, pretože tento stánok obsahuje všetko pre pohodlné procedúry s vodou, vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a používa sa dlho. Produkty spoločností Albatros a Cerutti sú pomerne priestranné a majú mnoho ďalších funkcií. Niektoré modely majú sedadlo na palete.

Talianska sprchová kabína s vírivkou

Dlhá služba a vynikajúca kvalita zaručujú nákup kabíny fínskych spoločností Ido a Timo. Má dobré doplnky, kvalitnú paletu, silné steny.

 • Fínska spoločnosť Timo dáva na svoje inštalačné certifikáty kvality a 5-ročnú záruku. Ak však skôr všetky komponenty kabín tohto výrobcu boli vyrobené a namontované vo Fínsku a so zvyšujúcim sa dopytom mala spoločnosť v Hongkongu dcérsku spoločnosť, čo mierne ovplyvnilo kvalitu dielov a trvanlivosť výrobku.
 • Fínska spoločnosť IDO Showerama produkuje jeden z najviac kvalitné sprchové kabíny. Nevýhodou jej produktov je vysoká cena. Ak komponenty v takejto kabíne zlyhajú, nie je ľahké ich nájsť a je ich veľmi nákladné nahradiť.

Sprchovacia miestnosť fínskej firmy IDO SHowerama

Sprchová krabica od fínskeho výrobcu Timo

Sprchová skrinka od Timo

Ak vás zaujíma rozpočet varianta sprchových kabín, určite vám ponúknu výrobky ruských spoločností.

Dostatočne kvalitný dizajn a moderná kvalita ponúka rozvojová spoločnosť Akrilan, známa tiež ako akrylové vane. Najpopulárnejším výrobcom, ktorý vyrába kabíny pre ruských používateľov viac ako 10 rokov, je Bandhours. Pri kúpe sprchy z Radomir na Vás čakajú moderné náklady a vysoká kvalita. Treba poznamenať, že domáce sprchové kabíny sa každoročne zlepšujú a postupne ich približujú k popredným svetovým firmám z hľadiska ich úrovne.

Sprchová kabína ruskej výroby Radomir

Vytvárajte kvalitu

Pri kúpe stánku by ste mali vedieť, že existujú európske značky, z ktorých kabíny projekt v Európe, ale zbierať v Číne. Napríklad kvalitné sprchové kabíny vysokej kvality a cenovo dostupné Čínska značka Appollo. Pracujú na svojom dizajne v Taliansku, ale výroba modelov sa uskutočňuje v Číne.

Čínsky sprchový kút Appollo

Príslušenstvo pre kabíny českej firmy Luxus vyrába sa nielen v Českej republike. Hadice, zavlažovacie plechovky a mixéry pre ne sú vyrábané v Číne. Avšak v tomto prípade kabíny tejto značky sú dostatočne silné a krásne.

Zalievanie plechoviek vyrobených v Číne

Čínske batérie pre sprchové kabíny

Sprchové hadice vyrobené v Číne

Výrobca Nemecko Wasserfalle uvádza, že Všetky prvky pre svoje kabíny sú vyrábané len v Nemecku, ale komentáre tých, ktorí kúpili dáta nemeckých kabín, hovoriť o časti čínskych častí a zložitosť montáže škatúľ.

Ďalšie funkcie

dodatočný Funkcie sprchy sú rôzne od rôznych výrobcov.

Môže to byť:

 • ozonizácia
 • masážne
 • Fínske kúpele
 • aromaterapia
 • parný generátor
 • kaskádová sprcha
 • turecká sauna
 • dažďová sprcha
 • Podsvietenie a ďalšie možnosti
Sprchová kabína s mnohými funkciami

Počet a zoznam ďalších funkcií priamo ovplyvňuje náklady na kabínu. Takže pred nákupom stojí za to diskutovať s rodinou o tom, aké možnosti budú v dopyte. Nezabudnite na to Kabína s mnohými funkciami by mala byť dôveryhodná, aby zhromaždila a spojila profesionálov.

Cenový rozsah

Väčšinu spŕch na ruskom trhu zastupujú výrobcovia z juhovýchodnej Ázie. V našich obchodoch existujú aj európske výrobky, ale náklady na kabíny talianskych, rakúskych alebo nemeckých spoločností sú vysoké. Samozrejme, výrobky z talianskej alebo nemeckej spoločnosti sú niekoľkonásobne drahšie ako čínske modely, ale dosť vysoká cena je odôvodnená dobrou kvalitou výrobkov a prítomnosťou mnohých ďalších funkcií.

Sprchová kabína ruskej výroby

Sprchová kabína od výrobcu

Výroba komôr v Číne

Ceny za Kabíny od nemeckej spoločnosti CRW sú pôsobivé - pre výrobky z tejto značky budete platiť 40-150 tisíc rubľov. Nemec značka Am.Pm ponúka nám otvorené kabíny za cenu 12-30 tisíc rubľov a uzavreté modely - za cenu 30 000 rubľov a vyššie. Cena kabín nemeckej značky Wasserfalle je od 20 000 do 70 000 rubľov.

Sprchový kút nemeckej značky Am.Pm

Priemerné ceny zaznamenáte na kabínach od fínskych, českých, španielskych a švédskych spoločností. Napríklad cena za kajuty fínskeho výrobcu Timo sa pohybuje od 13 000 do 70 000 rubľov. Ceny výrobkov iných fínskych firma IDO Showerama meniť v rámci 60-80 tisíc rubľov. Kabína českého výrobcu Luxus vás bude stáť 15-70 tisíc rubľov.

Sprchová kabína od fínskej firmy Timo

Fínsky sprchový kút IDO Showerama

Sprchová kabína Luxusová výroba Česká republika

Výrobky čínskych výrobcov sú dokonca lacnejšie. Jednou z najdostupnejších kabín sú výrobky Čínska značka River. Kúpiť stánku pod touto značkou môže byť cena 4000 rubľov. V sortimente spoločnosti a produktoch sú drahšie - až 72000. Lacné stánky z rieky sú často zakúpené v hosteli alebo v dachi, nezahŕňa trvanlivosť a vysokú kvalitu.

Čínske sprchové kúty značky River

Pre stánku z Čínska spoločnosť Niagar zaplatíte 7-70 tisíc rubľov. Celkom veľký cenový rozsah čaká na kupujúcich z Číny výrobca Ammari - v rámci 10-40 tisíc rubľov. Okrem cenovo dostupného modelu tohto modelu prilákať značku a 5-ročnú záruku.

Čínsky sprchový kút Niagara

Vo vnútri sprchového kúta Ammari

Kabína sprcha od čínskeho výrobcu Ammari

Náklady na kajuty v Číne značky Appollo iné - najviac lacné modely si môžete zakúpiť za 11 000 rubľov, a najviac drahé výrobky sú kabíny pre 130 000 rubľov. Sprchový kút z čínsko-talianskej značky Golf stojí od 20 000 do 100 000 rubľov.

Sprchový kút od Appollo

Cenovo dostupná kabína ponúka ďalšie Čínsky výrobca Nautico. Pre produkt tejto značky musíte zaplatiť 11-63 tisíc rubľov. Pri výbere lacnejšieho modelu by sa malo chápať, že nie je potrebné čakať na taký stánok s dlhou obsluhou a dobrou kvalitou.

Rohové boxy a kabíny od čínskej spoločnosti Leader D bude stáť kupujúceho v 11-32 tisíc rubľov. Nízka cena je v skutočnosti jedinou výhodou týchto produktov.

Čínske kabíny Nautico

Vnútorná časť sprchovej kabíny Leader D

Sprchová kabína od čínskej spoločnosti Leader D

Kajuty ekonomickej triedy vyrába aj čínsky značky Serena - Môžete si kúpiť rohový model tejto spoločnosti za 7-28 tisíc rubľov. S týmto dizajnom, kvality a dizajnu, väčšina kupujúcich týchto inštalácií zostáva spokojná.

Zákaznícke recenzie

O čínskej značke River a jeho výroba je dostatočná veľa neohlásených recenzií. Kabíny tohto výrobcu lacné a prakticky prázdne. Ale ešte drahšie a dobre vybavené modely dostanú niekoľko pozitívnych hodnotení od používateľov.

Recenzie o čínskych sprchovacích kabínach sú protichodné. Výrobok je dobrej kvality, ak je výroba pod dohľadom európskej spoločnosti. Príkladmi sú značky Aqualux a Appolo. Kto kúpil čínske výrobky od spoločnosti Appoolo poznačte atraktívny dizajn, vysoká odolnosť proti opotrebeniu, krásny dizajn a vysoko kvalitný akrylát. Avšak vo väčšine recenzií je možné čítať opatrnosť z vlastného zostavovania jednotiek (hovoria príliš nepochopiteľné pokyny a možné problémy s tesnením).

Sprchová kabína od spoločnosti Appollo

Rozmanitosť recenzií o čínskych stánkoch z Niagary - niekto hovorí, že premárnil peniaze a niekto je veľmi potešený. Zároveň súhlasí s tým, že komponenty a plasty v týchto kabínach majú veľmi nízku kvalitu. Mnohé z nich kupujúci drahých modelov kabín Niagar ľutovať, že by mohli minúť rovnaké peniaze na výrobky inej značky, a získajte kvalitu oveľa vyššiu.

Sprchový panel Niagara

Sprchová kabína Niagara

Dokončenie sprchovacieho kúta Niagara

Hodnotenia ľudí, ktorí si kúpili čínsky stánku od spoločnosti Ammari, to väčšinou hovorí sprchu a napájanie je možné ihneď vymeniť. K ostatným prvkom kabín nie sú žiadne sťažnosti a existuje veľa pozitívnych pripomienok k dizajnu.

Čínsky sprchový kút Ammari

Recenzie taxíkov Timo veľmi rôznorodé - väčšina kupujúcich bola spokojná s touto značkou, ale sťažnosti na neštandardný akrylový zásobník, mixér alebo sprchová hlavica.

Sprchová kabína Timo

Výrobca sprchových kabín Timo

Fínsky sprchový kút Timo

Recenzie kabín Čínska značka Nautico poukazuje na nepríjemnosť ich komponentov, ak si kúpite jeden z najlacnejších modelov. Tí zákazníci, ktorí sa rozhodli kúpiť drahšie krabice od tohto výrobcu, často zostávajú spokojní s kvalitou.

Čínska sprchová krabica Nautiko

Nemec stánky z Am.Pm kritizujú mnohí používatelia. Hovoria, že ich kvalita je pomerne nízka a náklady sú veľmi vysoké. Ale výrobky značky Golf, podľa spotrebiteľov, úplne zodpovedajú ich cene. Kupujúci si uvedomujú vysokú kvalitu materiálov, jednoduchú montáž a dobré komponenty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 14