Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design – je to snadné!

Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design - je to snadné!

Bílá barva se používá při dekoraci koupelny již více než deset let. Oponenti designu této barvy porovnávají tuto koupel s oddělením v nemocnici a sebejistě prohlašují, že takový pokoj odráží chlad. Bílá koupelnová dlažba, jak uváží, je nepraktická a značka materiálu.

Nicméně, existuje mnoho majitelů domů a bytů, kteří chtějí dokončit svou koupel v bílém. Zvláště od té doby v kombinaci s jinými barvami, pomocí akcentů a hraní se světlem, stejně jako správný výběr sanitární keramiky a dekorace, bílá koupelna je docela schopna stát se útulnou a teplou místností.

Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design - je to snadné!

Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design - je to snadné!

Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design - je to snadné!

Bílá koupelnová dlažba: velkolepý design - je to snadné!

Vlastnosti

Po dlouhou dobu se dlažba bílé barvy týká populárních povrchů koupelny. I když existují lidé, kteří si myslí, bílé dlaždice vtipné a nepraktický materiál, většina vnímá bílé dlaždice, jako základ pro stylový moderní design, protože to může být zředěn podle potřeby s jinými barvami stejně jako používání řadu dalších návrhů.

Bílá dlažba v koupelně

Bílá dlaždice

Péče o bílý povlak je snadná a kromě toho na takovém dlaždici je plaketa, která se objeví po kapech vody, méně nápadná. Bílé dlaždice mohou sloužit jako univerzální pozadí pro absolutně jakýkoliv dekor. Pouze náhradní příslušenství můžete kardinálně přeměnit v koupelně minimálně každý měsíc.

Bílá dlažba v koupelně

Bílá dlažba není dráždivý a diskrétní materiál, takže se často rozhoduje pro dokončení místnosti, kde stráví spoustu času - koupelna, kuchyň a další. Přesně proto, že mnoho spolupracovníků bílé s čistotou, taková dlažba je často vybrána k dekoraci koupelny. Psychologický vliv bílých dlaždic v interiéru se projevuje pocit klidu a pohodlí. V tomto interiéru je lehkost, průhlednost a svoboda.

Bílé dlaždice v koupelně

Výhody

Hlavní výhody:

 1. Koupelna se stává prostornější a jasnější.
 2. Podporuje vizuální rozšíření prostoru.
 3. Opravuje vzhled nepřiměřených prostor: pokud je místnost úzká a prodloužená, stěny, které chcete vizuálně širší, jsou pokryté bílými dlaždicemi a další stěny jsou dokončeny tmavším odstínem.
 4. Možnost vytvoření interiéru v koupelně. Bílá je dokonalé pozadí, na kterém budou vypadat hezký dekorativní předměty a doplňky.
 5. Snadno se mění interiér. Taková koupelna se nikdy nudit nemůže, protože jednoduché přidání jakékoli světlé barvy nebo originálního příslušenství okamžitě přemění ji na zcela jiný vnímaný prostor.

Bílá podlaha v koupelně

Konečná úprava koupelny

Příslušenství v bílé koupelně

Klasické kombinace

Zvažte klasické kombinace, které se často používají v designu. V kontrastu přinášejí jasné akcenty a dělají design mnohem zajímavější.

Bílo-černá

Tato kombinace je velmi úspěšná a může vizuálně jak zvětšit prostor v koupelně, tak i jeho originalitu a styl.

Tvář v bílé a černé oblasti může být reprezentováno několika možnostmi:

 1. Bílé stěny a černá podlaha. Takový interiér odlišuje přísnost obrysů. Instalační zařízení v takové koupelně je nejčastěji vybráno v bílé barvě.
 2. Dokončení a zdi, a podlahy s bílou a černou keramickou dlažbou. Obložení může být s jednotlivými inkluzemi černé dlaždice nebo s jeho symetrickým uspořádáním. Takový interiér je označován jako extravagantní a velkolepý.
 3. Dokončení dna stěn s černými dlaždicemi, a vrchol stěn - bílé, s rozdělením jejich dekorativní vlys. Tento design vypadá velmi elegantně. Černá zóna může mít různé výšky - oba jsou dostatečně velké a minimální.
Bílá koupelna s černou podlahou

Obklady stěn s černými dlaždicemi

Dekorativní vlys v bílé koupelně

Bílo-červená

Červená v bílé koupelně může být přidána a instalací světlé sanitární keramiky, příslušenství nebo nábytku a použití červených dlaždic a bílé v obložení stěn.

Červený a bílý design koupelny

Můžete například zdobit stěny červeným okrajem nebo zvýraznit zrcadlo červené dlaždice. Tato barevná kombinace povzbuzuje a zlepšuje náladu.

Červený nábytek v bílé koupelně

Bílá s červenými dlaždicemi

Červená barva v bílé koupelně

Může být přidána kombinace červené a bílé a další odstíny, například zlato, káva, stříbro, čokoláda, tyrkysová.

Bílé dlaždice se zlatem v koupelně

Kombinace s jinými odstíny a barvami

Kromě klasické bílo-černé a bílo-červené kombinace, koupelna může být dokončena podle vašeho přání pomocí jiných barev. Bílé keramické dlaždice dokonale odpovídají oranžové, žluté, zelené nebo modré dlaždice. Na bílém pozadí bude každá jasná barva vypadat ještě jasněji a barevněji.

Kombinace bílých dlaždic

Bílá a oranžová koupelna

Bílá koupelna s fotopanel

Bílé dlaždice jsou perfektně kombinovány se všemi pastelovými odstíny, což vám umožní vytvořit klasické interiéry.

Bílé dlaždice v klasické koupelně

Pokud kombinujete bílé s pískem, hnědými a béžovými odstíny, můžete vyzdobit pokoj v egyptském stylu.

Pokud si přejete navrhnout vanu ve venkovském stylu, zvolí se také kombinace bílé a hnědé barvy.

Kombinace bílé dlažby s béžovou a hnědou

Možnosti návrhu

Výběr hlavní barvy pro interiér koupelny je bílá, máte spoustu zajímavých návrhových variant. Použití bílé dlaždice dává obrovský prostor pro kreativitu.

Přidání lesk, získáte okouzlující koupelnu, použití vybavení a příslušenství zlatou barvu, vytvořit klasický interiér, a pomocí dřevěného obložení a umístit živé rostliny, může proměnit místnost na domácí lázně.

Klasická bílá koupelna

Návrh bílých dlaždic

Bílá koupelna se zlatým dekorem

Rozhodnutí dokončit koupelnu s bílými dlaždicemi je přínosné nejen esteticky, ale i prakticky. V budoucnu, když přemýšlíte o kardinálně novém stylu místnosti, nemusíte úplně měnit obličej a budete muset změnit výzdobu a používat pouze další prvky.

Dekorace pro bílou koupel

Samozřejmě, možnost dokončení koupelny, když stěny pouze bílé keramické dlaždice, a koupelna, nábytek a umývadlo příliš bílé, vypadá nepříjemně a není příliš atraktivní. Do takové koupelny se okamžitě zapamatujete o zdravotnických zařízeních nebo průmyslových budovách.

Plně bílá koupelna

Prvním způsobem, jak tomu zabránit, pokud chcete úplně bílou koupelnu - nepoužívejte bílou, ale téměř bílou. Chcete-li ochladit, koupte bílou dlaždici se modravým odstínem a chcete-li vytvořit vnitřní "teplejší" zastávku na bílé dlaždici, která má béžový odstín.

Bílá dlaždice s modrým odstínem

Můžete také koupit bílé keramické dlaždice s "kamenným" povrchem - místnost zůstane bílá, ale nevypadá to jako v interiéru nemocnice.

Dlaždice pod kamenem

Transformovat bílou koupelnu můžete přidat malé množství jiné barvy. Může to být malá mozaika nebo obrubníky - dokonce i s malým barevným interspersionem interiér vypadá zcela jinak.

O možnostech navrhování dlaždic v koupelně si přečtěte náš další článek.

Dlaždice pro použití

Zajímavou myšlenkou bude také použití barevné injektáže.

Barevné vycpávání bílých dlaždic

Hra s texturami, textury a rytmem

Ti, kteří stále nechtějí zbarvovat interiér bílé koupelny jinou barvou, je možnost vyhnout se asociacím s nemocnicí, pokud budete hrát na rysy povrchu dlaždice. Nyní v budovách nástěnné, stejně jako podlahové bílé dlaždice jsou reprezentovány řadou typů, které se liší vzorem, strukturou, imitací.

Bílá dlaždice textury

Příklad faktury s bílými dlaždice

Textura bílé dlaždice

Po zhotovení stěn hladké bílé dlaždice přidejte k němu trochu dlaždice s různými monofonními ozdobami a vzory. Můžete kombinovat hladký povrch a texturu, nebo se snaží hrát s rytmem - spojit do jednoho interiéru bílými dlaždicemi různých velikostí (velké dlaždice spojují s malými kamny, jako mozaika).

Jak učinit pohodu

Dokonalá bílá nebo bílo-černá koupelna vypadá chladně a aby bílá koupelna byla útulnější a teplejší, můžete využít těchto triků:

 • Pro dokončování bílé dlaždice zvolte původní texturu a texturu. Zamyslete se nad matnými a lesklými kombinacemi, přidáním dlaždic se vzory, výběrem dlaždic s imitací kámen nebo podobnými technikami.
Originální textura dlaždic

 • Doplnit bílé stěny s jasnými impregnacemi, například s barevnými dlaždicemi nebo dekorativními vlysy, pruhy, mozaikovými prvky a dalšími.
Bílé stěny s dekorativním vlysem

 • Pro zdobení koupelny není bílá-bílá, ale v blízkosti bílý odstín dlaždice (pro "teplý" interiér zvolte béžovou, smetanou, mléko).
Mléčné dlaždice v koupelně

Krémová koupelna

Béžové dlaždice v koupelně

 • Přidejte jasné akcenty a barevné dekorace (koberce, ručníky, závěsy, koše, mýdlové nádobí apod.), Stejně jako barevná instalace.
Dekorace v bílé koupelně

 • Ovlivněte osvětlení. Můžete přidat další barvy instalací stěnových svícnů a více svítidel na strop. Také můžete přidávat do osvětlení barevné odstíny, díky nimž budou bílé keramické dlaždice vypadat v jiném klíči.
Osvětlení v koupelně

 • Pokud jsou stěny bílé, pak je podlaha pokryta neutrálním nebo barevným dokončovacím materiálem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 72 =