Dětská sedačka a podšívka na toaletě

Dětská sedačka a podšívka na toaletě

Přibližně ke čtvrtému roku života začnou děti odmítají svůj hrnec a projevují zájem o toaletní misku pro dospělé. To je další důležitý přechodný moment v jejich životě a záleží na rodičích, jak úspěšně a bezbolestně projde. Pro zjednodušení úlohy rodičů v procesu výuky dítěte na toaletu jsou také zamyšleny speciální trysky pro toaletní mísy, které se také nazývají "dětská sedačka", "adaptér", "toaletní miska" nebo "dětský toaletní kruh".

Pros

  • Zabraňuje tomu, aby dítě spadlo do záchodu.
  • Nedovolte, aby se kůže dítěte dostala do kontaktu s chladným WC.
  • Zajistěte bezpečnost z hlediska hygieny.
  • Umožňuje dítě sednout a cítit se pohodlně.

Výhody dětské sedačky pro toaletní sedačku

Nevýhody

Chcete-li je uložit, musíte poskytnout další místo.

Neexistují žádné další minuty pro tento objekt, s výjimkou nákladů.

Mezi "nežádoucí" modely dětských sedadel jsou přiděleny hudební modely. Jejich nevýhodami jsou především to, že mohou oddělit děti od hlavního úkolu. Za druhé, děti, které jsou zvyklé na to, aby se s těmito sedadly vyrovnaly, mohou mít obtížné používat záchodovou mísu nebo obyčejný hrnec, když jsou mimo dům.

V jakém věku bude užitečné?

Podle mnoha moderních autorů o vzdělání se děti musí naučit své potřeby v hrnci ve věku jednoho roku a záchod ve třech až čtyřech letech. Samozřejmě, pokud dítě trvá na toaletě dříve, můžete začít trénovat dříve. Dnes mezi dětskou hygienickou keratou můžete vždy najít vhodnou alternativu pro vaše dítě, navíc nyní prodáváte trysky s kroky a podpěry.

Nejlepší věk pro zahájení toalety

Typy

Princip instalace všech typů dětských příloh je jednoduchý. Obvykle jsou téměř všechny druhy vybaveny buď blokovacími zámky, nebo mají pryžovou základnu a některé z nich současně.

Existují tedy následující typy dětských obložení pro záchodové mísy:

Tradiční přílohy pro děti

Vypadá to jako obyčejná toaletní sedačka pro dospělé. Jediný rozdíl je o něco menší velikost. Dětské trysky jsou vyrobeny z různých materiálů, splňují a jsou měkké a tvrdé. Tato sedadla mohou být instalována přímo na horní části sedadla pro dospělé nebo pod nimi. Ideální pro velkou rodinu, kde není vždy možné zajistit čistotu toaletních mís. V prodeji jsou také modely záchodových mís pro dospělé, ve kterých jsou již k dispozici dětské žabky. Není potřeba jej instalovat pokaždé, překrývání lze posunout nahoru a dolů.

Tradiční dětská tryska na toaletě

Dětské anatomické sedadlo

Toto sedadlo opakuje špičku dětských hrnců. Přítomnost bariérových bariér vpředu i vzadu činí sedadlo ještě pohodlnější a bezpečnější. Materiál pro tyto sedačky je často neklouzavý měkký kaučuk, který dělá sedadlo stále spolehlivé a bezpečné.

Anatomicky tvarované sedadlo na toaletní misku pro dítě

Dětská sedačka na anatomické toaletní misce

S rukojetí

V tomto případě jsou rukojeti postaveny přímo na obou stranách podšívky na toaletě. Podšívka samotná může být vyrobena z různých materiálů. Materiál rukojeti se může shodovat a neslučuje se s materiálem obložení. Rukojeti slouží k tomu, aby děti mohly snadno vylézt a sestoupit na toaletu.

Sedák s madly pro dítě na toaletě

Dětská toaletní sedačka s rukojetí

Dětská sedačková nadstavba s toaletními úchyty

Sedadla s kroky

Jedná se o trysky vybavené častěji jedním krokem a zábradlí na obou stranách. Velmi pohodlné a bezpečné zařízení pro děti, protože krok vám umožňuje vylézt a snadno sedět na záchodě, a zábradlí zachránit před pádu. Stupeň stupně výšky lze nastavit.

Tato verze sedačky je ideální pro velmi malé děti. Pomocí takové předpony děti snadno používají toaletu, ale nebudou kontaktovat toaletu samotnou. Tento model je nejbezpečnější ve všech ohledech. Kromě toho není snadné a snadné sestavování. Kromě těchto plusů existují také modely, které mají víko, které lze otočit zpět do opěradla. Zadní část slouží jako zábrana mezi zádovou částí záchodu a dítětem a chrání také dítě před stříkající vodou.

Sedák na záchodě pro dítě

Dětské toaletní sedačky

Thermobaby

Populární mezi těmito místy, dětské adaptéry pro WC Thermobaby. Jsou to složité trysky pro naprosto odlišné toalety, a to i pro závěsné toaletní mísy. Tato konzola je vybavena krokem, pohodlnou anatomickou podložkou, bezpečným opěradlem, lokty a nastavitelnými tlapkami. Sbírka je silná, ale zároveň není těžká. Může se snadno a rychle skládat, stejně jako se s vámi při cestování. Podle názoru mnoha rodičů je tento model ideální variantou sedadel pro výcvik dítěte do toalety pro dospělé. Tam jsou šedo-zelené, fialové-růžové, modro-zelené a černobílé barvy.

Dětská toaletní sedačka Thermobaby

Skládací (silniční) sedadlo

Takové místo bude potřebovat rodiče malých dětí během jejich cest a výletů. Když si s nimi sedíte, rodiče do jisté míry vytvoří obvyklé prostředí pro děti a sníží dopad stresových situací při cestování. Hlavním rozdílem mezi těmito modely je to, že je lze snadno skládat a skládat, nastavit průměr, a tak přizpůsobit jakémukoli záchodu. K těmto sedadlům někteří výrobci připevňují nádoby, ve kterých je možné přepravu nejen přepravovat, ale také snadno umýt, přidávat pouze vodu s dezinfekčním prostředkem a několikrát jej protřepat.

Dětská skládací toaletní sedačka

Stoupání

Toto příslušenství slouží k tomu, aby malé děti mohly snadno sedět na záchodě, používat umyvadlo nebo vanu. Chlapci potřebují takovou podporu, aby mohli psát vstát. Pro tyto účely je lepší koupit stupňovité stojany se širokými pogumovanými podložkami s protiskluzovým povrchem a lehkou hmotností, aby je děti mohly přesunout na správné místo.

Dětský stojan na toaletu

Stoupačka pro dítě na toaletu

Nákupní tipy

Při nákupu dětských sedadel musíte být opatrní a brát v úvahu následující body:

  1. Pevnost a spolehlivost struktury. Trh dětských sedaček je měkký, polotuhý a tuhý. Nejoptimálnější model je polotuhá konstrukce. Jejich nevýhodou je, že se mohou zlomit nebo se prohnout. V takovém případě budou rodiče muset pravidelně nakupovat nová místa. Pro ty, kteří nejsou s touto možností spokojeni, jsou modely s pevnou konstrukcí, která budou sloužit po dlouhou dobu, vhodnější. Kromě pevnosti konstrukce je třeba věnovat pozornost způsobu zajištění sedadel. Musí být instalovány pevně a spolehlivě. Uvolněné místo může způsobit, že dítě spadne, což dítě vystraší a později odmítne používat toaletu.
  2. Pokrytí. Navíc, že ​​povlak by měl být měkký, měl by se stále umývat. Nicméně je lepší koupit nástavce s antibakteriálním povlakem.
  3. Velikost podšívky. Bezpečnost dítěte závisí na této položce. Pro obložení do obchodu je třeba chodit, jen vědět velikost toalety. Bude dobré, kdybyste si s sebou vzal předem připravený vzor toaletní mísy. Děti ostění by neměla být menší než centimetr na podlahu blokovat celou mísu velké mísy. Existují modely, jejichž průměr může být přizpůsoben velikosti záchodové mísy.
  4. Tvar sedadla. Musí být především pro děti příjemné. Rodiče by měli upřednostňovat praktické a modelové modely.
  5. Povrch. Měkký, hladký a rovný povrch - povinné požadavky na trysku dítěte. Přítomnost různých nepravidelností může způsobit reprodukci mikrobů a poškození kůže dítěte.
Tipy na nákup toaletní sedačky pro toaletu

Ceník

Dětské sedačky pro toalety lze zakoupit za ceny od 100 do 2500 rublů. Jednorázové povlaky jsou levné, například balení sestávající z 10 kusů jednorázových krytí Aura stojí 45 rublů.

Ceny za toaletní sedačku pro děti

Ceny za toaletní sedačku pro dítě

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 24