Záchodová misa

Záchodová misa

Trh sanitárnych zariadení neustále pripravuje niečo nové, neobvyklé. Jedno z najnovších zaujímavých riešení možno považovať za monobloky na toaletách. Sú funkčné podobné bežným toaletám, ale sú pohodlnejšie, majú svoje nepopierateľné výhody.

goodies

Na silné stránky tohto druhu inštalácie je pripisované.

 1. Jednoduchosť kompletnej sady. Tento cukrársky bar, kde je miska a nádrž jedna. Nie je potrebné niečo kúpiť na ich pripojenie.
 2. Vhodný tvar. Vďaka špeciálnemu formuláru bude pohodlné sedieť na toaletnom sedadle ľubovoľnému členovi rodiny a dokonca aj ľuďom s postihnutím.
 3. Trvanlivosť. Integrita výrobku je silnejšia a spoľahlivejšia ako analógie so samostatným dizajnom. Neexistujú žiadne tesnenia a tesnenia, nie sú žiadne úniky.
 4. Ľahká starostlivosť. Sú vykonávané s hladkým povrchom a tvarmi, čím sa vylúčia trhliny, rohy. Nehromadí sa nečistota, umývanie jednodielnej toaletnej misy je oveľa jednoduchšie.
 5. Návrhárska rozmanitosť. V súčasnej dobe výrobcovia sú pripravení ponúknuť rôzne tvary, farby, veľkosti, aby vyhovovali potrebám každého zákazníka.
 6. Kompaktnosť. Monoblok vyžaduje menej miesta, pretože pôsobí ako vynikajúca alternatíva visí záchod v malých kúpeľniach.
 7. Economy. Väčšina monoblokových modelov je vybavená systémami na úsporu vody.
 8. Jednoduchá inštalácia. Problémy by nemali vzniknúť. Pripojte prívod vody a odvodnenie a pripevnite produkt na podlahu. Hotovo!

Výhody toaletného monobloku

Výhody monoblokových toaletných misiek

Výhody toaletného monobloku

cons

Ak analyzujeme sortiment toaletných misiek z hľadiska nákladov, potom monobloky budú výrazne drahšie ako bežné toalety. To sa vysvetľuje zvláštnosťou výroby. Pretože cena je hlavnou nevýhodou.

Ale tu je dôležité vziať do úvahy ďalšiu otázku - životnosť. Monoblok funguje približne 15-20 rokov alebo viac, takže peniaze, ktoré sa na ňom vynakladajú, úplne ospravedlňujú.

Druhý vnútorná štruktúra sa považuje za znamienko mínus. Presnejšie nuansy jeho opravy v prípade zlomenia. Nahradiť samostatný prvok je ťažké, pretože musíte zakúpiť novú sadu kovania, ktorá stojí za to veľa.

Nevýhody monoblokových toaliet

Majstrom sa odporúča pri nákupe monobloku okamžite získať druhý interný systém. Po 10 rokoch ho môžete nainštalovať, pretože je nepravdepodobné, že analógia vašej sladkosti budú prítomné na trhu v tom čase.

Nevýhody monoblokových toaletných misiek

rysy

Monobloky vstúpili na trh sanitárnych zariadení len nedávno. Ale ľudia ich čoraz viac kupujú namiesto bežného toaleta.

Monobloková toaleta je jednodielna konštrukcia, v ktorej sú jedným výrobkom nádrž a misa. Je vysvetlený dôvod dostupnosti zariadenia spoľahlivosť. Medzi prvkami nie sú žiadne spojenia, nie sú žiadne úniky, upchávky.

Inštalácia a nastavenie každého prvku vnútornej konštrukcie sa vykonáva vo výrobnom štádiu. Iba po úspešných testoch je inštalatérstvo poslané na predaj. Navyše počas inštalácie nemusíte nič upravovať.

Vlastnosti toaletného monobloku

S mikroobvodom

Takáto adaptácia ako mikroobvízia si zasluhuje osobitnú pozornosť.

Podstatou tohto zariadenia je automatické zdvíhanie a zatváranie toaletného sedadla a jeho veka. Jednoducho povedané, ľudia sa nemusia obávať, či už sklopili veko alebo nie, a ženy nebudú skákať zakaždým, náhodou si sadnú na studenú keramiku.

Plus, všetko, microlift chráni misku pred prasklinami, čipmi, ktoré sú vytvorené v dôsledku prudkého pádu toalety.

Niektoré modely mikroskopov majú funkciu čistenia a vykurovania. Niektoré monobloky sú zabudované, ale môžete si tiež kúpiť moderný mikroobvod samostatne.

Monoblok WC s mikroobvodom

Tipy na výber

Po vypočutí odporúčaní odborníkov môžete kompetentne vybrať cukrárku a nainštalovať ju do vlastnej kúpeľne.

 1. Kúpou inštalatérske práce, uistite sa, že kompletná sada je pokyn pre tento konkrétny model. Niektorí výrobcovia pripojili všeobecný typ príručky pre celú líniu monoblokov. V niektorých prípadoch je dizajn iný, čo môže viesť k problémom s inštaláciou a údržbou.
 1. Niekedy je lepšie dôverovať odborníkom než vykonať inštaláciu sami. Inštalácia vyžaduje zručnosti, určitý druh nástrojov, ktoré možno nemusíte mať. Kúpiť to je neadekvátne. Stačí sa uistiť, že inštalatér, ktorý si najal, je oboznámený s monoblokmi.
 1. Pri výbere produktu si preštudujte systém úspor vody. Ich prítomnosť má trochu vplyv na cenu, ale plne sa ospravedlňuje kvôli nízkym prietokom kvapaliny. Navyše dnes väčšina firiem štandardne vybavuje takéto systémy svojimi vlastnými monoblokmi.
 1. Okrem WC-in-One, sa odporúča kúpiť rovnaký typ drezu. To vytvára pekný celkový obraz interiéru. Kombinácia monobloku s obyčajnými inštaláciami je zarážajúca.

Odporúčania pre výber toaletných misiek s monoblokmi

Tipy pre výber záchodového monobloku

Vlastnosti výberu jednodielneho toaleta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 20