Hiszpańskie łaźnie – najwyższej klasy komfort i wysoka jakość

Hiszpańskie łaźnie - najwyższej klasy komfort i wysoka jakość

Wanny hiszpańskiej produkcji są jakościowymi i wygodnymi produktami sanitarnymi, najlepszymi ekspertami w zakresie pracy biznesowej nad ich wytwarzaniem. Hiszpańska wanna do każdego wnętrza zapewni komfort. Zastosowanie wysokiej jakości surowców zapewnia wygodę w działaniu.

Okrągła wanna do Banos

Narożna wanna Bathos

Kąpiel z naturalnego kamienia

Główne marki

Hiszpania w produkcji wyrobów sanitarnych jest jednym z wiodących miejsc, pewnie omijając wielu innych producentów. Wanny Hiszpanii - umiejętne połączenie ceny, jakości i wygody. Luksusowy wystrój hiszpańskich łaźni sprawi, że poczujesz się jak król. Zapotrzebowanie na ten produkt w Rosji jest dość duże. Specjalne wymagania są wykonane z żeliwnych wanien wykonanych w Hiszpanii.

Hiszpańska narożna wanna z hydromasażem

Roca

Dość znana w Rosji hiszpańska firma produkująca wannę. Wykonane są wanny z żeliwa, akrylu i stali. Są bardzo popularne, ponieważ łączą siłę, trwałość i piękno. Wanny z Roca są popularne w trzydziestu krajach świata. Oznacza to, że można zaufać tej firmie.

Produkcja rozpoczęła się prawie 100 lat temu, w 1917 roku. Firma z powodzeniem zajmuje czołową pozycję wśród swoich konkurentów. Popularność produktów przyniosła emalia, którą stosuje się w kąpielach powlekających. Połysk i kolor kąpieli Roca jest bardzo stabilny. Dlatego oryginalny wygląd takich produktów pozostaje dość długi.

Waga wanny stalowej i akrylowej wynosi mniej niż 30 kg, żeliwo - 130 kg.

Bath Hiszpania

Łazienki wyposażone są w zagłówki i uchwyty, dzięki czemu ich obsługa jest bardzo wygodna i bezpieczna. W przypadku wanien stalowych stosuje się arkusz o grubości 1,5 mm. Wewnętrzna forma takiej kąpieli jest zwykle zakrzywiona wewnętrznie (model Princess Roca). Bardzo ciekawy design łaźni Contessa. Na zewnątrz taka wanna jest prostokątna, a wewnątrz jest owalna.

Wanny akrylowe od Roca wyposażone w różne instalacje, zapewniające maksymalny komfort: hydromasaż, pulpit sterowniczy, radio. W przypadku takich wanien wykonuje się specjalną metalową ramę z sześcioma lub dwunastoma punktami podparcia.

Wanna akrylowa Roca

Hiszpańska kąpiel akrylowa Roca

Modele żeliwne nie mniej atrakcyjne. Mają wiele ciekawych atrakcji, które zapewnią przyjemną przyjemność właścicielom. Na przykład model Malibu. Projektanci dostarczyli mu sfazowane plecy.

Kąpiel Malibu z Roca

A najbardziej ekonomicznym pod względem zużycia wody jest model żeliwny Haiti.

Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę kąpieli:

  • kątowe;
  • owalny;
  • prostokątny;
  • pozbawione symetrii.

Najdroższe wanny należą do klasy premium. Dla nabywcy o średnich dochodach proponuje się standard. Łaźnie niskopodstawowe należą do klasy ekonomicznej.

Kąpiel stalowa Contessa

Bath Continental

Żeliwna wanna Malibu

Bolu Bolu

Wanny tej firmy można scharakteryzować jako jakościowe, proste i bezpieczne. W związku z tym znaczącą rolę przypisuje się projektowaniu modeli. Zakład produkcyjny znajduje się w Barcelonie. Produkowane są nie tylko wanny, ale również kabiny prysznicowe, które przechodzą szereg testów i testów zanim dotrą do konsumenta. Firma słynie z produkcji wanien przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Wanny z Bolu Bolu mają wiele adaptacji, które podnoszą ich mistrza do szczytu rozkoszy. Modele mogą obejmować hydromasaż dla różnych części ciała: plecy, stopy itp. Nogi takich wanien z pewnością można dostosować do pożądanej wysokości. Wanna wyposażona jest w prysznic, zagłówek i antypoślizgową osłonę.

Bolu Siedząca kąpiel

Novial

Firma specjalizuje się w produkcji wanien żeliwnych.

Producenci pracowali nad technologią przez długi czas, dopóki nie osiągnęli ideału:

  1. Najpierw kąpiel jest formowana w specjalnej formie, następnie jest pokryta specjalną warstwą, dzięki czemu nie jest skorodowana.
  2. Piec na podczerwień uzupełnia rozpoczętą działalność.
  3. Na wyjściu otrzymuje się kąpiel o gładkiej, trwałej białej powierzchni.

Cały proces produkcyjny jest dokładnie kontrolowany przez komputer. Zwykle rozmiar tej kąpieli waha się od 1 m do 1 m 80 cm, a głębokość wynosi 40-50 cm.

Bath Novial czerwony

Bath Consuelo

Bath Melissa marki Novial

ESPA

W przeciwieństwie do Novial, ESPA produkuje głównie wanny akrylowe i są one wyposażone w urządzenia do hydromasażu. Pompy tej firmy różnią się niskim poziomem hałasu, służą przez długi czas i charakteryzują się zwartością. Bezpieczeństwo jest przede wszystkim. A w przypadku ogrzewania taka pompa natychmiast odłącza się od zasilania.

Dodatek przeciwbakteryjny jest dodawany do arkusza akrylowego. Materiały do ​​produkcji są używane wyłącznie w najwyższej jakości, przyjazne dla środowiska i dostarczane przez firmy z całego świata. Akryl nie obawia się zarysowań na korozję. Przewodności cieplnej takich kąpieli można tylko marzyć. Woda w takiej kąpieli przez pół godziny chłodzi tylko jeden stopień.

Wanna akrylowa z hydromasażem ESPA

Różnorodność form

Od jakiej formy będzie miała twoja wanna, zależy to od widoku całego pokoju. Kąpiel przyniesie niespodziankę, a być może sprawi, że radykalnie zmienisz wygląd swojej łazienki i będzie ona grała w zupełnie innych kolorach. W związku z tym producent oferuje wiele modeli i kształtów: od kątowych do standardowych kształtów.

Wanna dla dwojga z hydromasażem

Asymetryczna hiszpańska wanna

Wanna prostokątna od marki Banos 10

Wybierając główny punkt, oszczędzasz miejsce. W końcu, oprócz samej kąpieli, musimy umieścić inne elementy pomieszczenia: zlew, szafki, półki itp. Dlatego najważniejszą rzeczą przy wyborze jest wygoda, która obejmuje rozmiar i kształt.

W związku z tym Hiszpania oferuje szeroki wybór modeli i najciekawszych rozwiązań projektowych. Na przykład, wybierając kąpiel w stylu retro (wolnostojąca wanna) z nogami pokrytymi złoceniami, dodając do projektu kilka rzeczy w tym samym stylu - oto prawdziwa królewska łazienka gotowa.

Oddzielna produkcja kąpieli Hiszpania

Stylowe modele

Luksusową wannę można nazwać wcieleniem stylu, piękna i wytworności. Podkreśli indywidualizm i ożywi każdą łazienkę. Może przynieść komfort w każdej sytuacji. Połączenie ergonomii, kształtu i wzornictwa - to, co charakteryzuje, najlepiej jak to możliwe, taki produkt. Kąpiel hiszpańska jest stylowa, droga i jakościowa, niezależnie od tego, czy jest wykonana z żeliwa, stali czy akrylu.

Bath Solei

Kąpiel hiszpańskiej marki Volle

Wanna odłączona od hiszpańskiego producenta Volle

Hiszpańscy mistrzowie są ekspertami w swojej dziedzinie. Oferują naprawdę stylowe modele o szerokiej gamie kształtów i konfiguracji, wykorzystując umiejętne połączenie elementów składowych i elementów konstrukcyjnych. Czasami kąpiele mają nietypowe, czasami dziwaczne formy, ale nie zmniejsza to ich wyrafinowania i komfortu. Oryginalne z natury, zatopią cię w świecie szczęścia i pokoju.

Łazienka od hiszpańskich projektantów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 93